Zamknięcie działu Nasze Mazdy

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez dyszel » 1 kwi 2009, 23:44

Myjk napisał(a):Wiem, chodziło Ci o to, że nie chcesz płacić dodatkowego 50 zł rocznie za smycz klubową

Słuchaj Myjk, od tygodnia rozważałem czy przystąpić to waszych szeregów. Gdy byłem prawie zdecydowany, został zablokowany mi temat mojej mazdy, nie wiedziałem co się stało więc napisałem PW do Globego. Zostałem skierowany do tego tematu i co widzę: Ravo to człowiek który nie powinien pełnić żadnej funkcji na tym forum z powodu braku kultury osobistej tak bardzo wałkowanej w regulaminie :| I to, że człowiek który dumnie odznacza się tabliczką vice prezes klubu zachowuję się karygodnie w swych wypowiedziach, zadecydowało o tym iż nie dołączę do grona klubowiczów. Szanuję i pozdrawiam z tego miejsca Globego, który każdą osobę która odwiedziła to forum traktował jako swego przyjaciela :] Nieuważam iż jego pieszczotliwe hasło smyki było obraźliwe – to nie w jego stylu. Mnie osobiście składka 100 zł wydaje się duża i takie jest moje zdanie, twoje jest inne więc ok, nie stwarzajmy dodatkowych OT. Dalej zamierzam udzielać się na forum jako forumowicz i będę woził na swoim aucie podkładki klubowe :] W zasadzie dział nasze mazdy odnosił się do klubowiczów, nie możemy mieć o to pretensji. Po zastanowieniu uważam że zarząd postąpił słusznie ;) Jeszcze jedno, niech mi ktoś powie czy mój temat musi zostać usunięty z NM? Pozdrawiam dyszel85
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2008, 17:39
Posty: 1388 (0/1)
Skąd: Łańcut
Auto: była 626 GE FS Pb95 only
jest gowno wort MKIII napędzany bajurą
& 7KM made in PRL/japan power CB 450N

Postprzez jErEk1987 » 1 kwi 2009, 23:47

Jacol to ty jestes tam na tym zdjeciu??????? bo jesli tak to ja to szanuje i nie skomentuje
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2008, 15:34
Posty: 67
Skąd: KRAKÓW
Auto: Mazda 323F 1.5 16v DOHC

Postprzez Lukano » 1 kwi 2009, 23:49

dyszel85 napisał(a):niech mi ktoś powie czy mój temat musi zostać usunięty z NM? Pozdrawiam dyszel85

Nie musi. Wszystko zależy od twojej decyzji. Moje obydwa zostają.
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez Myjk » 1 kwi 2009, 23:49

dyszel85 napisał(a):vice prezes klubu zachowuję się karygodnie w swych wypowiedziach,
zadecydowało o tym iż nie dołączę do grona klubowiczów

dyszel85 napisał(a):Mnie osobiście składka 100 zł wydaje się duża i takie jest moje zdanie

To są dwie sprzeczne wypowiedzi, ale dobrze że się w końcu wyraziłeś konkretnie.

dyszel85 napisał(a):Dalej zamierzam udzielać się na forum jako forumowicz i będę woził na swoim aucie podkładki klubowe

No widzisz, to tak jak ja... ;]

dyszel85 napisał(a):Jeszcze jedno, niech mi ktoś powie czy mój temat musi zostać usunięty z NM?

Było już o tym wielokrotnie – nie, chyba że sobie tego zażyczysz.

jErEk1987 napisał(a):Jacol to ty jestes tam na tym zdjeciu?pytajnikpytajnikpytajnik bo jesli tak to ja to szanuje i nie skomentuje

jErEk1987 napisał(a):Jacol to ty jestes tam na tym zdjeciu?pytajnikpytajnikpytajnik bo jesli tak to ja to szanuje i nie skomentuje

LOL, chyba znowu forum szwankuje :D
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez dyszel » 2 kwi 2009, 00:00

Myjk napisał(a):To są dwie sprzeczne wypowiedzi, ale dobrze że się w końcu wyraziłeś konkretnie.

nie są sprzeczne, 100 dużo, Ravo człowiek niekompetentny, poskładało się i jeszcze parę innych drobnych rzeczy które mnie denerwują, ale nie będę tu o nich pisał :] nieważne!
ps. smyczy klubowej i tak nie mam <lol>
I dajcie ludzie spokój!! ja na początku też się wkurzyłem ale co tam, przecież nie wyrzucono nas z forum, nie skasowano naszych tematów, nie skasowano naszych postów, dalej jesteśmy aktywni, i dalej tworzymy WSPÓLNIE forum mazdaspeed, a dział NM był tylko dodatkiem na równi np. z Hyde Parkiem (można w nim coś bazgrolić, ale nie trzeba!! ;) Aha i nie mówcie że to próba wyłudzenia przez klub pieniędzy, ktoś jak będzie chciał to i tak dołączy bez względu na wszystko!!
Ostatnio edytowano 2 kwi 2009, 00:02 przez dyszel, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2008, 17:39
Posty: 1388 (0/1)
Skąd: Łańcut
Auto: była 626 GE FS Pb95 only
jest gowno wort MKIII napędzany bajurą
& 7KM made in PRL/japan power CB 450N

Postprzez koksik » 2 kwi 2009, 00:01

a ja proszę o usunięcie mojego tematu o Lanosie, Mazdą nie jest na pewno więc po co ma wisieć z kłódką...

a na forum będę zaglądał bo jakoś mi to w krew weszło i jest tu spooro fajnych ludzi itp itd, chociaż szkoda że NM zostało tak obcięte... trzeba żyć dalej, pozdro
(:Mazda:)--> Bawareczka-->Lani-->Xsara
[url=http://imageshack.us][img]http://img185.imageshack.us/img185/6513/banner1ie2.jpg[/img][/url]
[url=http://g.imageshack.us/img185/banner1ie2.jpg/1/][img]http://img185.imageshack.us/img185/banner1ie2.jpg/1/w668.png[/img][/url]
[url=http://www.motostat.pl/statystyki-pojazdu/363][img]http://www.motostat.pl/user_images/363/icon4.png[/img][/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 paź 2006, 21:37
Posty: 319
Skąd: ok. Piaseczna
Auto: Citroen Xsara

Postprzez andrzejq » 2 kwi 2009, 00:08

Jestem na tym forum od 2005 roku, zapisałem się zaraz po kupnie swojej Mazdy. Inspiracjami były dla mnie Mazdy Simoneus-a, Farciarza i xXx. Na początku nie myślałem o tym aby się zapisywać do Klubu /czas, pieniądze, odległości/ ale ostatnio wziąłem udział w paru regionalnych spotkaniach nie licząc tych mini mini i powoli zacząłem myśleć o tej możliwości. Ale patrząc na wypowiedzi niektórych klubowiczów i w ogóle na to co się teraz dzieje chyba sobie jednak odpuszczę. Rozumiem, że dzięki klubowiczom jest utrzymywany serwer itd, itd ale można było wypracować jakiś kompromis tym bardziej, że to forum żyje i się rozwija również dzięki forumowiczom. Nie wiem dlaczego nie można było utworzyć działu NM osobno dla aut forumowiczów i byłbym skłonny opłacić symboliczny roczny abonament abym miał możliwość wrzucania tam zdjęć, opisów jak było do tej pory. Poczekam na rozwój wydarzeń, ale widzę, że będę musiał wrzucić 3 letnią historię "dopieszczania" Mazdy do kosza, bo po co mi temat którego nie można komentować ani nic w nim pisać. Przecież za 100 nie będę go odblokowywał, a nie chciałbym aby to był główny powód ubiegania się o status klubowicza gdzie przecież i tak panuje ostra selekcja :]

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 22:15
Posty: 330
Skąd: Twierdza Przemyśl
Auto: ex Mazda 323F BA KF&Z5 user

Postprzez MRk » 2 kwi 2009, 00:09

dyszel85 napisał(a):Ravo to człowiek który nie powinien pełnić żadnej funkcji na tym forum z powodu braku kultury osobistej tak bardzo wałkowanej w regulaminie ysz


dyszel85 napisał(a):Szanuję i pozdrawiam z tego miejsca Globego, który każdą osobę która odwiedziła to forum traktował jako swego przyjaciela krzywy


exactly!
Moja Miłość, Duma, i Rozrywka :) http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=312&t=130442
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 lis 2008, 18:31
Posty: 952 (0/3)
Skąd: Chełmno/UK
Auto: MX-3 2.5 V6 (KL-ZE), '94

MB CLS 3.5 V6 CGI, '06

Postprzez Globy » 2 kwi 2009, 00:23

dyszel85 napisał(a):I dajcie ludzie spokój!! ja na początku też się wkurzyłem ale co tam, przecież nie wyrzucono nas z forum, nie skasowano naszych tematów, nie skasowano naszych postów, dalej jesteśmy aktywni, i dalej tworzymy WSPÓLNIE forum mazdaspeed, a dział NM był tylko dodatkiem na równi np. z Hyde Parkiem (można w nim coś bazgrolić, ale nie trzeba!! ;) Aha i nie mówcie że to próba wyłudzenia przez klub pieniędzy, ktoś jak będzie chciał to i tak dołączy bez względu na wszystko!!

Respekt za dystans <faja>
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Borys » 2 kwi 2009, 00:28

Jeśli ktoś już podnosi temat utrzymywania serwera przez KLUBowiczów, to bardzo bym prosił zarząd o rozważenie możliwości dowolnych wpłat na ten własnie cel przez Forumowiczów. W ciągu swojej kadencji na forum, faktycznie wiele zaoszczędziłem dzięki skarbnicy jaką jest Warsztat i chciałbym mieć swój udział w istnieniu forum. Co prawda jestem kandydatem, ale w przypadku zaakceptowania mojego zgłoszenia poważnie zastanowię się czy chcę być członkiem Klubu w obecnej chwili.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2007, 00:00
Posty: 2063 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: Lancer

Postprzez Jacol » 2 kwi 2009, 00:30

jErEk1987 napisał(a):Jacol to ty jestes tam na tym zdjeciu

ta, w tej czarnej koszulce... jerek, chodzi o to ze nie moderatorzy zamkneli NM... czytaj ze zrozumieniem man.
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez dyszel » 2 kwi 2009, 00:34

Globy, wielki szacun za to iż nigdy nie zignorowałeś żadnego mojego (i na pewno nie tylko mojego) meila, jesteś jedyną osobą która może pełnić funkcję prezesa tego klubu! <uscisk> <spoko> Forum codziennie przeglądam i przeglądać będę <spoko>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2008, 17:39
Posty: 1388 (0/1)
Skąd: Łańcut
Auto: była 626 GE FS Pb95 only
jest gowno wort MKIII napędzany bajurą
& 7KM made in PRL/japan power CB 450N

Postprzez jErEk1987 » 2 kwi 2009, 00:40

jacol a fajnie sie tak usuwa kolejnych nie godnych użytkowników i ich tematy bo idzie ci to bardzo obrze i sprawnie to dam ci jeszcze troche frajdy jeszcze usun też mój temat z działu nasze Mazdy wszsytkie zdjecia itd heh ciekawe ilu was zostanie na tym forum
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2008, 15:34
Posty: 67
Skąd: KRAKÓW
Auto: Mazda 323F 1.5 16v DOHC

Postprzez dyszel » 2 kwi 2009, 00:41

ja zostaje, i mój temat też zostaje, za parę lat niech ludzie widzą jak moja madzia wyglądała za czasów świetności :D :]
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2008, 17:39
Posty: 1388 (0/1)
Skąd: Łańcut
Auto: była 626 GE FS Pb95 only
jest gowno wort MKIII napędzany bajurą
& 7KM made in PRL/japan power CB 450N

Postprzez jErEk1987 » 2 kwi 2009, 00:43

tylko nie zapomnij przez te pare lat haraczu płacic bo ci odsetki naliczą:) <lol> <lol> <lol> <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2008, 15:34
Posty: 67
Skąd: KRAKÓW
Auto: Mazda 323F 1.5 16v DOHC

Postprzez dyszel » 2 kwi 2009, 00:45

ja już zrozumiałem że tu o kasę nie chodzi, oj człowieku :|
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2008, 17:39
Posty: 1388 (0/1)
Skąd: Łańcut
Auto: była 626 GE FS Pb95 only
jest gowno wort MKIII napędzany bajurą
& 7KM made in PRL/japan power CB 450N

Postprzez farciarz » 2 kwi 2009, 00:48

Zacznijmy od tego....że powinno się zwrócić na PW do osób ktore zaprezentowaly swoją mazdę "wieki temu" i w ich temacie nie działo się już od dawna nic.

W takim wypadku powinno nastąpić zamknięcie tematu...lub ewentualne wykasowanie.

A zrobienie tego wszystkiego w takiej formie jest poprostu nie do przyjęcia....i naprawdę nie rozumiem takiego postępowania.

Patryk....xXx...widać szkoda że wogóle założyleś ten temat wieki temu...a sam się staleś teraz ofiarą władzy....a przekazałeś wielu osobom wielką skarbnicę wiedzy.....i masz za to wszystko naprawde ładne podziękowanie !!
Ostatnio edytowano 2 kwi 2009, 00:51 przez farciarz, łącznie edytowano 1 raz
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez farciarz » 2 kwi 2009, 00:50

dyszel85 napisał(a):ja zostaje, i mój temat też zostaje, za parę lat niech ludzie widzą jak moja madzia wyglądała za czasów świetności :D :]


A moja za parę lat będzie wyglądać lepiej...a ludzie przynajmniej tego nie zobaczą !!....i to mnie teraz cieszy :P
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez jErEk1987 » 2 kwi 2009, 00:50

tylko o co o to zeby ograniczyc niektóre rzeczy normalnym forumowiczą to wytłumacz mi co maja na celu te ograniczenia ???!!!! skoro juz tak sie podlizujesz tym u "góry"
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2008, 15:34
Posty: 67
Skąd: KRAKÓW
Auto: Mazda 323F 1.5 16v DOHC

Postprzez jErEk1987 » 2 kwi 2009, 00:51

farciarz z nami biedakami:):):) <jupi>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2008, 15:34
Posty: 67
Skąd: KRAKÓW
Auto: Mazda 323F 1.5 16v DOHC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum