Zamknięcie działu Nasze Mazdy

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez qazxsw1 » 2 kwi 2009, 18:43

niedowiarek się znalazł. Są lepsi, przełkinij to.
http://www.alfaromeo.pl/phpBB/viewtopic ... 34&start=0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2008, 11:34
Posty: 232
Skąd: Świdnica
Auto: Mazda mx-3 1.8 V6, SGI, 93 r.

Postprzez ravo » 2 kwi 2009, 19:00

a co wyznacznikiem sa darmowe podkladki :P ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez ramzes-1987 » 2 kwi 2009, 19:26

ravo


wyznacznikiem są ludzie którzy nie biorą kasy za zamiłowania w tak bezczelny sposób
Ostatnio edytowano 2 kwi 2009, 19:31 przez ramzes-1987, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 5 kwi 2008, 12:19
Posty: 8

Postprzez Myjk » 2 kwi 2009, 19:30

qazxsw1 napisał(a):Są lepsi, przełkinij to.

Ale przecież te ramki są wydane przez polskiego przedstawiciela Alfy (AFAIS) .
Jednym słowem darmowa reklama dla nich. To tak jakby MMP (mazda.pl) założyła
swoje forum, zrobiła podkładki i rozdawała. No, może kiedyś wpadną na taki pomysł.
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 07:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez slav » 2 kwi 2009, 19:31

qazxsw1 napisał(a):niedowiarek się znalazł. Są lepsi, przełkinij to.

dlaczego nie dziwi mnie brak odpowiedzi myjka <lol>
znow sie nie przygotowal <lol>
mnie chcial uczyc regulaminu klubu, szkopul w tym ze go nie nigdy nie przeczytal w przeciwienstwie do mnie <lol>
caly myjk <lol>

sorki , jednak cos tam wynalazl <lol>
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 22:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez dyszel » 2 kwi 2009, 19:54

Ramzes aleś manifest pierduknął <lol> Ale macie schiza :| Jakbyśmy normalnie, nie z pyskiem podyskutowali o tym z zarządem, najlepsze auta forumowiczów zostały by wyróżnione na przykład w dziale tuning, a tak to podzieliliśmy się na dwa obozy i skłóciliśmy to forum :| Spróbujmy przekonać zarząd i klubowiczów, aby najlepsze auta forumowiczów utworzyły taki dział, a które to będą ocenią wszyscy :] Wtedy uważam że będzie to fair ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2008, 16:39
Posty: 1388 (0/1)
Skąd: Łańcut
Auto: była 626 GE FS Pb95 only
jest gowno wort MKIII napędzany bajurą
& 7KM made in PRL/japan power CB 450N

Postprzez slav » 2 kwi 2009, 20:03

dyszel85 napisał(a):Spróbujmy przekonać zarząd i klubowiczów,


mnie nie przekonacie ;) <lol>
mi to nigdy nie przeskadzało :)
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 22:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez brii » 2 kwi 2009, 20:03

iiyama napisał(a):Nie ukrywam że mało było robione coś dla Klubowiczów wcześniej(nie narzekali)

Jesteś w błędzie jeśli idzie o to, że nie narzekali...

Ogólnie żal pupę ściska jak się to wszystko czyta, z drugiej strony dobrze wiedzieć, że wśród forumowiczów są ludzie którzy rozumieją, że prowadzenie forum i klubu to nie sielanka. Wszystkim się nie dogodzi... Jeśli macie lepsze pomysły i uważacie, że lepiej możecie zarządzać tym klubem to zachęcam do wstąpienia w jego szeregi i wprowadzenia pomysłów w życie – każdy ma prawo.
Szkoda, że kilka naprawdę wiele wnoszących tematów poleciało do kosza, ale nie można za to obwiniać zarządu – stało się to na własne życzenie autorów – ich wola...

Drodzy zbulwersowani forumowicze – nie wiem za bardzo co chcecie osiągnąć, dyskutuąc w taki sposób napewno nie zachęcanie nikogo do rozmowy z Wami a w szczególności do przyznania Wam racji. Widzę, że tylko wylewacie swoje frustracje i nic więcej, sądzę, że nie ma sensu odpowiadać na posty pojawiające się w tym temacie bo non-stop się powtarzają.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 22:46
Posty: 8961 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Globy » 2 kwi 2009, 20:11

A ja postanawiam zamykać ten temat i nakazuję wszystkim Moderatorom usuwanie jakiejkolwiek kolejnej wypowiedzi na temat zamknięcia NM. Dziękuję za uwagę, dołączam się do badyla i proponuję rozkoszny spacerek wieczorową porą.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 21:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez .:MarciN:. » 12 kwi 2009, 23:03

niestety przespałem zamknięcie działu Nasze Mazdy dla prostych forumowiczów. Temat dyskusji również już został zamknięty. Mimo, iż pewnie ten post poleci do kosza – zaryzykuję i dodam kilka słów od siebie – "niezrzeszonego użytkownika".

Na początku napiszę może czym dla mnie było forum MS. Mimo, iż zarząd daje ostro do zrozumienia, że to forum KLUBU to należy sobie zdawać sprawę, że dzięki MS stworzono dość sporą społeczność, w której teraz jak słusznie zauważono, tworzą się podziały. Forum MS to skarbnica wiedzy, pomysłów oraz pięknych aut z działu NM, które motywowały do pracy, smacznych przeróbek itd. Chcecie czy nie – według mnie jest to forum mazdy na skalę ogólnopolską. W dziale NM były/są opisywane problemy związane z konkretnymi modelami, relacje z prac, doświadczenia związane z konkretnymi częściami konkretnych marek. Sporo tematów, z których można było wiele wynieść – po prostu poleciało do kosza lub zostało zablokowanych.

Od kiedy zacząłem swoją przygodę z Mazdą żyłem w świadomości, iż jest to forum miłośników marki, na którym każdy ma równe prawa i może podzielić się wiedzą z innymi. Nie będę ukrywał, że przyczyniło się ono do tego, iż jestem wierny autu, które dostałem (tak dostałem, nie zakupiłem) od rodziców. Pokochałem je nie tylko za niezawodność – MS również się do tego przyczyniło. Tak zrodziła się miłość do marki, chęć pracy i inwestycji swoich pieniążków w bądź co bądź wiekowe, pełnoletnie już auto. Sam polecałem forum znajomym. Panujący tu klimat zdecydowanie zbliżał. Swój temat w NM, pewnie tak jak znaczna część użytkowników, traktowałem jako publiczną książkę serwisową, dzieliłem się również przeprowadzonymi przeze mnie pracami nad BGietką umieszczając fotorelacje etc. Idealnym do tego miejscem był dział NM, w którym ja i nie tylko ja – dzieliłem się zdobytą wiedzą w celu pomocy innym.

Użytkownicy forum nie znają prawdziwej argumentacji zarządu. Ta, do której mamy dostęp jest po prostu żenująca. Mam tu na myśli teksty dotyczące przywilejów klubowiczów na forum – że nic poza tabliczkami im nie dawano. Czy odbieranie forumowiczom możliwości prowadzenia tematów w NM oznacza dawanie komuś więcej? Pozwoliliście wszystkim bawić się w piaskownicy, z której teraz wyganiacie użytkowników. Czy zabieranie jednym oznacza dawanie innym? Chyba tylko poprawia samopoczucie... Padały również słowa, które można interpretować tak jakby całe to forum było dziełem klubu, razem ze zgromadzoną tu wiedzą. Rozumiem, że bycie klubowiczem może wiązać się z profitami w postaci zniżek, tańszych wjazdów na zloty itd....

Dodam również, iż nigdy nie byłem związany z żadnym innym forum motoryzacyjnym poza MS, do którego powracałem kilka razy dziennie. Zbliżał klimat, otwartość, etc. Jednak rzeczywiście chyba nie ma o czym dyskutować, skoro po kilku latach uświadomiono mi, iż "MS to forum klubu, a nie otwarta grupa dyskusyjna."

Liczę się z tym, że post poleci do kosza ale musiałem to z siebie wydobyć. Niestety ze względu na brak czasu i inne obowiązki – dopiero na święta.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 maja 2006, 21:06
Posty: 384 (0/1)
Skąd: Kraśnik/Rzeszów
Auto: 323 BG '91 1.3 16V

Postprzez lukasz_ef » 13 kwi 2009, 08:46

Zgadzam się, przeżyję bez NM ale szkoda bo kupiłem auto, którego stan blacharski pozostawiał trochę do życzenia, a obecnie jestem dumny z tego jak wygląda. Wiem że jest mnóstwo miejsc w których można się pochwalić autem, ale jeżdżę mazdą i uważałem że to forum jest najodpowiedniejszym miejscem. Co do Marcina, no cóż u niego zmiana wyglądu i pieniądze jakie zostały zainwestowane były ogromne. Wiem że co najmniej 2 osoby na tym forum zdecydowały się na tą markę za jego namową. Więc wydaje mi się że jest on kimś więcej niż darmozjadem korzystającym z tego forum, no ale cóż wszyscy trafili do jednego wora. Szkoda że jeden kolega szykował swoje autko od jakiegoś czasu, nie pokazywał go bo chciał wszystko doprowadzić do końca. Biorąc pod uwage zmiany jakie wprowadził i niesamowity talent do fotografii byłoby na co popatrzeć, a tak no cóż 5 stron z autami klubowiczów powieje trochę nudą, bo tak naprawdę jest wśród nich niewiele tematów naprawdę ciekawych.
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2008, 14:38
Posty: 58

Postprzez ravo » 13 kwi 2009, 10:15

temat traktuje o usunieciu uzytkownika, robicie OT czy piszecie na temat ?

wolal bym by bylo to OT, jest juz wiele stron napisanych na ten temat, prosze uszanowac ta decyzje czy sie zgadzacie czy nie. Dziekuje
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez michasiek » 13 kwi 2009, 11:50

Jasne uszanujemy decyzje, bo nie mamy nawet najmniejszego prawa głosu na tym forum. Tak naprawdę to można też powiedzieć, że to forum żyło też dzięki nie-klubowiczom, którzy rozgłaszali dobre zdanie o Mazdach, polecali forum tu i tam, kupowali gadżety, ramki, pomimo, że klubowiczami nie byli to wspomagali społeczność MS też o cenne informacje i fotorelacje. Jasnym jest, że dostęp do tych informacji nadal jest, bo to byłaby ogromna strata wywalać posty nie-klubowiczów. Ich auta nie są potrzebne, ale wszystkie inne bogate informacje niech zostaną, a co.

Najbardziej mnie śmieszą kandydaci, zwłaszcza Ci, co są na forum od niedawna – jeszcze nie są klubowiczami, a już się uważają za lepszych i ważniejszych. Bez komentarza.

Nie dziwcie się, że ludzie się żalą, bo to jedyna co nam zostało. Zabraliście najfajniejszy dział tego forum, który był uważany za wystawę mazd, gdzie można było usłyszeć miłe i krytyczne słowa na temat swojej pracy i inspirować się na innych. Teraz nawet nie zaglądam do tego działu, czuje się w ch*j gorszy, bo mnie nie stać na 100zł rocznie.

Dochodząc do sedna – decyzja zapadła i koniec kropka. To jest po prostu przykre i tyle. Każdy pokrzywdzony w jakimś stopniu włożył wiele serca w forum i tym samym w markę Mazdy by zostać brutalnie sprowadzonym na ziemię – "to jest forum Klubu więc wypie***lać".
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 mar 2007, 01:09
Posty: 268 (0/1)
Skąd: Rzeszów
Auto: 3MPS BL
RX7 FD

Postprzez lukasz_ef » 13 kwi 2009, 12:31

Michasiek zarzuć link do fotki mx'a tak żeby narobić smaku :P

aha a decyzję szanujemy ale były baaaardzo grubymi nićmi szyte
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2008, 14:38
Posty: 58

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum