Zamknięcie działu Nasze Mazdy

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Lukano » 31 mar 2009, 16:38

Badyl napisał(a):Jeszcze jedno, osobiście czuję się urażony zwracaniem się do mojej osoby per "Smyk", przez osobę młodszą ode mnie.

A ja nie. Bardzo lubię Marcina, rozumiem że to jest z przymrużeniem oka, żartobliwie. Ale każdy może odbierać inaczej. I już nie raz to słyszałem. A jestem na pewno starszy od Globy i Badyl;)
Przecież w tym określeniu nie chodziło o określenie czyjegoś wieku. trochę luzu
Don Corleone napisał(a):I tutaj wychodzi że nie znacie Prezesa oczko
Globy odkąd pamiętam tak się zwraca do klubowiczów/forumowiczów jako ogółu pisząc na forum.

Właśnie :) Robicie z igły widły.
Brudny Harry napisał(a):Ok, ale nadal wolę abyśmy zwracali się per Pan/Pani lub kolego/koleżanko.

Ja tam nie wyobrażam sobie, żeby ktoś do mnie na internecie zwracał się per pan, na ulicy to co innego.
Ale mniejsza z tym.
nawet będąc Klubowiczem nie zgadzam się z zamknięciem NM. Dla mnie ten dział był jednym z pierwszym. Wchodzimy do innych działów z problemami, gdy je znajdziemy najczęściej odchodzimy. Ja zaczynałem od problemów, ale potem zainteresował mnie dział NM. Popatrzyłem co można zrobić z seryjnego samochodu. dzięki temu starałem się coś zrobić ze swoim, a potem prezentacja swojej madzi.
Ale decyzja już jest, poczekamy co z tego wyjdzie. Co się zmieni.
Części starszyzny proponuję aż tak się nie denerwować obecną sytuacją i wypowiedziami.
nerwy jeszcze nikomu nie pomogły. A styl niektórych wypowiedzi odrzuca.
Dobrze, że jest jak zwykle niezawodny i gaszący, a nie wzmacniający pożar Globy
Globy napisał(a):Przykro mi, faktycznie powinienem był dodać "drodzy Forumowicze" i dołączę tę uwagę do swojego zachowawczego stylu wypowiedzi oczko

Oby nie w każdej sytuacji ;) jak ktoś wie w jakim sensie jest to słowo użyte, może trochę brakować ;)
slav napisał(a):Za takimi ludzmi jak Globy ,Grzyby , bylbym gotow isc za nimi w ogien ,mimo ze czesto mam wlasne krytyczne prywatne uwagi do roznych klubowych spraw.

Amen, dobrze, że są z nami, inaczej chyba też bym zrezygnował. i nie chodzi już o nieszczęsne NM, tylko o atmosferę forum. Kiedyś było miło i przyjemnie i to dla wszystkich.
Pit napisał(a):...a taka miła jatka była zeby


wesoly75 napisał(a):Pit Ty naprawde nie rozumiesz jak niektorych to dotknelo.

Widać niektórzy po prostu lubią zadymy ;)
mnie się przypomina text, nie powiem czyj ze spotkan Lubelskich:
"Bo nowicjusze nie szanują starszyzny" czy jakoś tak. Gdy starszyzna zacznie szanować nowicjuszy, forumowiczów, to będzie tak wzajemnie ;)
Staż uważam, że to nie wszystko. ;)
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 18:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez marakus » 31 mar 2009, 17:21

Święte słowa Lukano. Dziękuję Ci za tą wypowiedź.
Kiedyś Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Teraz Toyota Camry 2,4L 2002r
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2006, 12:20
Posty: 818
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Toyota Camry 2002r. 2.4L

Postprzez Lukano » 31 mar 2009, 17:49

Mamy bardzo piękny język ojczysty. Gdy się nauczymy nim dobrze operować dla wszystkich będzie lepiej.
Trudniej kogoś przekonać, ale da się ;)
ja już się nie wypowiadam. Zmiany są, czekam na ich rezultaty.
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 18:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez Docent D » 31 mar 2009, 18:37

a w sumie gdzie od dluzszego czasu podziewa sie mariusz ? oczywiscie jezeli mozna wiedziec .

Globy napisał(a):Najpierw miał młynek w pracy, a potem ofiarował swojego lapka jako serwer w robocie "na parę godzin", a wyszło z tego... Najważniejsze, że nadal o nas ciepło myśli i wróci


To w takim razie jak wygląda sprawa z kandydatami, którym minął już okres kandydatury (np u mnie). Będzie to jakoś rozwiązane czy trzeba czekać aż Grzyby wróci – czyli nie wiadomo konkretnie kiedy?
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2007, 15:48
Posty: 428

Postprzez Jacol » 31 mar 2009, 18:41

Docent D malutka zastapi grzyba lada dzien :)
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 13:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez Docent D » 31 mar 2009, 18:42

Jacol, dzięki za info :)
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2007, 15:48
Posty: 428

Postprzez Jacol » 31 mar 2009, 18:43

Docent D napisał(a):Jacol, dzięki za info usmiech

5zł <lol>
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 13:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez Docent D » 31 mar 2009, 18:48

Jacol napisał(a):5zł

jak tak dalej pójdzie, nie będzie mnie stać aby się tu wypowiadac <lol>
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2007, 15:48
Posty: 428

Postprzez loockas » 31 mar 2009, 20:04

Wg mnie dział NM nigdy nie powinien być dostępny dla wszystkich. Tak jest na wielu forach klubowych i jest to bardzo logiczne. W przypadku naszego forum problem pojawił się dlatego, że ograniczenie zostało wprowadzone nagle z dnia na dzień. Ograniczone informacje na ten temat podane przez Ravo miało ograniczyć dyskusję do minimum. Osobiście nie spodziewałem się, że wyniknie z tego taka afera. Globy bardzo ładnie przedstawił wszystko w swoim poście i błędem było, że cała ta dyskusja nie rozpoczęła się właśnie od jego wypowiedzi.

Zarówno jedna strona w tym sporze jak i druga powinna trzymać nerwy na wodzy, bo niektóre wypowiedzi są na prawdę poniżej krytyki.
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez krakusik mx-3 » 31 mar 2009, 21:13

bez ciśnien :) moglibyście zrobić też opcje nr 2 np dział samochody klubowiczy i samochody forumowiczy ;) lecz wybraliście inaczej, troszke sie rozczarowałem ale to nic :) najbardziej mnie zaskoczył PIT swoim zachowaniem o ,,jednostkach nierozumnych'' miałem coś napisać ale lepiej nie nie ma sensu.... ale to nic było mineło powodzenia najbardziej mi szkoda że nie zobacze relacji Lukiego i pierwszej mx3 KL-ZE turbo w Polsce ...


Pozdrawiam
F1 SOUND –> Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :P
http://pl.youtube.com/watch?v=n1PLEc8YL-g
http://www.youtube.com/watch?v=GUIRYkfGs54 (mx3-wyrazów)
Reklama w MPK Kraków – pełne info u mnie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 20:19
Posty: 1549
Skąd: Nowa Huta /KRK
Auto: ruski czerwony sapowóz ]:>
włoski gazowóz :P
i japońska hulajnoga :P

sprzedam alu ramki do mx3/323

Postprzez Lukano » 31 mar 2009, 21:17

krakusik mx-3 napisał(a):relacji Lukiego i pierwszej mx3 KL-ZE turbo w Polsce ...

No właśnie, sporo było takich relacji i ich najbardziej szkoda.
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 18:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez iiyama » 31 mar 2009, 21:18

to już NIE jest MazdaSpeed – to jest zwykły banan, jak inne nieciekawe fora w internecie.

Zrobiła się NUDA, pozamykali fajne tematy(kills on roads) i nawet już działy, bezsensu...

Tylu fajnych ludzi tutaj poznałem, a z kilkoma zaprzyjażniłem się bardziej, bez tego normalnego forum trudniej będzie utrzymywać wzajemne relacjie...a Szkoda.

to nie tylko jakieś forum – jak się zarządowi wydaje, To nasze Życie, wspólna PASJA, Przyjażn i Mazda.

Doceńcie to i nie kombinujcie
:) mx-3, 323F BA, M6 GG ASpec, Seat Ibiza
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2005, 09:20
Posty: 437 (0/5)
Skąd: Lublin
Auto: ASZ+

Postprzez Jacol » 31 mar 2009, 21:36

krakusik mx-3 napisał(a):relacji Lukiego i pierwszej mx3 KL-ZE turbo w Polsce ...

to akurat nie jest zamkniete... jest kandydatem wiec ma temat otwarty, zmienił nick na lukster.
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 13:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez Bartg » 31 mar 2009, 21:47

Szkoda dzialu, ludzie pokazywali nieraz bardzo ciekawe auta, wiele ludzi uslyszalo sporo sugestii na temat swojego auta i poczynialo rozne zmiany, dolaczajac pozniej do klubu. Sugestie o zarejestrowaniu sie na polskiej jezdzie pomine, lepiej sobie wrzucic zdjecia na picasawebb czy cos, na PJ mozna sie co najwyzej dowiedziec na temat swojego auta "spoko auto daje 342/10 zapraszam do mnie po ocene".
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 21:25
Posty: 7808 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez ptaku » 31 mar 2009, 21:48

Ja tylko czekam aż mazdaspeed wprowadzi takie zmiany jak na cultstyle :| To dopiero będzie rozwój :| Pozdrawiam i szczerze życzę wielu dobrych decyzji pozytywnie wpływających na życie klubu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 maja 2006, 20:06
Posty: 384 (2/0)
Skąd: Doncaster/Sosnowiec
Auto: Mazda 6 2.5 Sport

Postprzez krakusik mx-3 » 31 mar 2009, 21:49

Jacol dzięki tylko pytanie czy będę miał możliwość wejścia w dział NM czy będę miał ograniczony dostęp... nic :D będę jeździł do Skorpka jak mu się uda zostać Klubowiczem i podpatrywał :D w końcu musze mieć szybszego szrota niż Luki i Ty :D <glupek2>
F1 SOUND –> Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :P
http://pl.youtube.com/watch?v=n1PLEc8YL-g
http://www.youtube.com/watch?v=GUIRYkfGs54 (mx3-wyrazów)
Reklama w MPK Kraków – pełne info u mnie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 20:19
Posty: 1549
Skąd: Nowa Huta /KRK
Auto: ruski czerwony sapowóz ]:>
włoski gazowóz :P
i japońska hulajnoga :P

sprzedam alu ramki do mx3/323

Postprzez Jacol » 31 mar 2009, 21:51

krakusik mx-3 napisał(a):w końcu musze mieć szybszego szrota niż Luki i Ty

<spoko> bedziemy dawac ci informacje na bierząco :) forum to nie jedyna droga kontaktu ;)
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 13:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez _mario_ » 31 mar 2009, 21:52

Jacol napisał(a):
krakusik mx-3 napisał(a):relacji Lukiego i pierwszej mx3 KL-ZE turbo w Polsce ...

to akurat nie jest zamkniete... jest kandydatem wiec ma temat otwarty, zmienił nick na lukster.

bo zapłacił.

Wiecie czemu nei usuwają tematów?
dajesz 100 masz odblokowany zarabiste podejście do sprawy.
iiyama dokładnie

Osobiście nie spodziewałem się, że wyniknie z tego taka afera.

loockas hahaha nie no dobre
Przykro mi się robi, bo forum było tak naprawde czymś ważnym dla mnie.
japan car...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2008, 17:45
Posty: 266
Skąd: Wadowice
Auto: mx-3 mg zr 126p cult style :)

Postprzez majorkca » 31 mar 2009, 21:53

hm nie jestem klubowiczem ale czesto patrze tu na forum czasami cos ciekawego mozna przeczytac itp... myśle że temat nm powinein byc zmodernizowany ale w inny sposób, macie racje z tym że pojawiało się tam dużo tematów które gineły szybciej niż się pojawiały i zajmowały miejsce na serwerze... moim zdaniem ten dział powinien być dostępny(w sensie zakładania nowych tematów) po pewnym okresie od pierwszego logowania np po 3 miesiącach żeby było wiadomo że dana osoba "przebywa" na forum lub innym wyjsciem jest zrobienie "rang" ( po liczbie napsianych postów osoba dostawałaby odopwiednia range itp).... zdziwiło mnie zachowanie adminów (nie wszystkich) ale to moje zdanie, nie rozumiem też dlaczego temat kills on roads został zamknięty jeżeli moderatorzy tuningu nie dawali sobie z tym tematem rady mogli powołać gibsonga żeby moderował ten temat tyle z mojej strony
Pozdrawiam
i Love Mazda, Hate vw, Mitsubishi RULEZ
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?p=634613#634613 pierwsza magdalena :)
Forumowicz
 
Od: 15 cze 2007, 19:43
Posty: 184
Skąd: Nowy Sacz
Auto: jest M6 2.0b 141
colt 1.6
było mx-3 1.6

Postprzez Jacol » 31 mar 2009, 22:00

_mario_ napisał(a):bo zapłacił.

nie zapłacił bo jeszcze jest kandydatem... :|

Czy wy nie rozumiecie że nie chodzi o kaseee.... ????????????????????

_mario_ nie zamkneli forum tylko dział NM... osobiście mam o tym swoje zdanie, ale musze się pogodzić z decyzją zarządu. Proste. Wiele klubów pokazuje auta klubowiczów, i tylko te... watpie czy jest klub co pokazuje wszystkie auta co sie zarejestrują....

... ale jasne, lepiej zmyślać teorie spiskowe, że chodzi o kase, o zamknięcie się na wszystkich... żygać się dosłownie chce jak się czyta niektóre posty.
Zachowujecie się jakby Wam zabrano zabawkę... i później ludzie oburzeni że globus do Was napisał smyki... skoro zachowujecie się jak one.

Kiedyś było mazd co kot napłakał, więc pokazywało się wszystkie, teraz się robi tego tyle co golfów, więc jakieś restrykcje trzeba wprowadzić, bo jak nie zrobi się z tego burdel i nasze forum będzie wyglądać jak forum bmw.

Szkoda mi było zamykać niektóre tematy, na których sam się wzorowałem po zakupie mazdy (np. morder), ale to jest progres. Chcesz być w klubie, zapraszamy... nie chcesz, nie rób syfu.
Pozdrawiam, starałem się nie reagować na takie teksty, ale już mnie krew zalewa...
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 13:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum