Skype

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Carrrlos » 27 lis 2004, 00:13

Morder napisał(a):[tiiit] ale z Was (polnik, karlos) muły. Nie pasuje Wam to nie musicie tego instalować, a jeśli ktoś chce...to czemu jesteście na NIE ? będzie Wam to przeszkadzało ?
Można wziąć sprawę do przegłosowania w ankiecie i stawiam browara, że pomysł przejdzie.

muł-owaty to jest twój wóz z tego co wiem... i radzę ci lepiej zająć sie tym tematem a nie pieprzyć 3 po 3.
idąć dalej twoim stylem "[tiiit]" plus twoimi rysuneczkami ze skaczącymi cyckami (sick?) napisałem mule, że ja z tego nie korzystam, nie zamierzam i ten sposób kominiakcji załatwiam via GSM, stad niejako moje "nie" w tej sprawie, choć nigdzie przezemnie nei użyte !!!!
ty natomiast odbierasz to jak personalny atak (tu nie leczymy kompleksików) , proponuję ci przeczytaj swoje wypociny raz jeszcze, ..... dobra wystarczy, czsami mam wrażenie Morda, ze z normalnego człoeiwka cofasz się do conajmniej do małpy.

Wacław Szubert – skąd w Tobie tyle złosci? bo pisząc posta przesłoniła ci chyba obiektywną ocenę, której zawsze ci nie brakowało, pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 21:49
Posty: 543
Skąd: W-wa

Postprzez Globy » 27 lis 2004, 02:44

Carrrlos napisał(a):a zaoszczędzony czas mozesz poświecić ...np. bzykanie

:D

Jesli mialoby to dolaczyc w formie ikony statusu, jak GG, to czemu nie – i tak wyswietlaloby sie tylko u tych, ktorzy wpisza swoj nr w panelu. Skype to bardzo przydatny program i jesli ktos go uzywal, to sie o tym przekonal. Inna sprawa, jak ma sie do tego technika naszego forum.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez bajer0 » 27 lis 2004, 11:09

Skype? Czemu nie, mi to nie przeszkadza, jak ktoś chce to proszę bardzo. Skoro istnieje gotowy skrypt to ja jestem za mimo, że nie będę z tego kożystał :P
"W niebie Cię czeka nagroda, wielka nagroda tylko grzeszyć się nie waż, bądź nam posłuszny to pójdziesz do nieba
W niebie Cię czeka niewyobrażalne, totalne i spektakularne, męczeństwo Twoje nie poszło na marne
W niebie Cię czeka religii sens taki, że masz być jak te pokraki bez myśli, Bóg Ojciec o wszystkim i tak za Ciebie pomyśli
Do nieba pójdziesz za czyny prawe, a nie za zabawę, religia daje niewolę, ale daje i strawę"
Kult – Park23
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sie 2004, 13:11
Posty: 1134 (0/3)
Skąd: Lodz
Auto: 626 GF FS `98

Postprzez Waluś » 27 lis 2004, 22:16

Globy napisał(a):Jesli mialoby to dolaczyc w formie ikony statusu, jak GG, to czemu nie – i tak wyswietlaloby sie tylko u tych, ktorzy wpisza swoj nr w panelu

Otóż to właśnie, jak sie komuś nie podoba przecież nie musi podawać> Do podawanie GG i Maila też nikt nikogo nie zmusza
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Waclaw_Szubert » 28 lis 2004, 22:10

Carrrlos napisał(a):Wacław Szubert – skąd w Tobie tyle złosci? bo pisząc posta przesłoniła ci chyba obiektywną ocenę, której zawsze ci nie brakowało, pozdrawiam

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi ??
Moze jak spotakamy sie w Rykach to wyjasnimy sobie o jakie "zlosci" chodzi – ja nie wiem ??
Moje wypowiedzi chyba nie byly i nie beda obiektywne – nie potrafie – przepraszam :(
Wiekszosc moich wypowiedzi jest moimi opiniami lub nagryzmolonych na zasadzie osobistych doswiadczen i przezyc, choc bardzo sie staram niejednokrotnie nie udaje mi sie w pismo wstawic emocji wypowiedzi (choc sa emoikonki :( )
Chce dobrze, to – wychodzi jak zwykle <zawstydzony> <płacze>
pozdrawiam
Wacław Szubert
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 12:33
Posty: 163
Skąd: Rzeszów
Auto: AUDI A6 2.5 TDI QUATRO

Postprzez XsiX » 28 lis 2004, 22:46

Waclaw_Szubert napisał(a):Chce dobrze, to – wychodzi jak zwykle

przywyknij – na tym forum to norma :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Morder » 28 lis 2004, 23:17

Carrrlos napisał(a):muł-owaty to jest twój wóz z tego co wiem... i radzę ci lepiej zająć sie tym tematem a nie pieprzyć 3 po 3.


Zdobyłem puchar za pierwsze miejsce w wyścigach na 1/4 mili. Moje auto zwyciężyło w swojej klasie, a byłem w klasie K8 i KF, czyli były auta mocniejsze, więc chyba z moim autem tak źle nie jest.

Carrrlos napisał(a):napisałem mule, że ja z tego nie korzystam, nie zamierzam i ten sposób kominiakcji załatwiam via GSM, stad niejako moje "nie" w tej sprawie,


jeśli tego nie chcesz używać, to po co się w ogóle odzywasz ?
to tak jak by każdy pisał w temacie spotkania klubowego w Rykach, że on nie chce Ryk bo nie jedzie. Nie jadę to się nie odzywam

Carrrlos napisał(a):choć nigdzie przezemnie nei użyte !!!!


może używam niecenzuralnych słow, ale przynajmniej staram się pisać po polsku (przeze mnie)

Carrrlos napisał(a):ty natomiast odbierasz to jak personalny atak (tu nie leczymy kompleksików) ,


???

Carrrlos napisał(a):..... dobra wystarczy, czsami mam wrażenie Morda, ze z normalnego człoeiwka cofasz się do conajmniej do małpy.


to wystarczy ? czy nie ?
nie martw się, do Twojego poziomu się nie cofnę :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez Carrrlos » 28 lis 2004, 23:51

Waclaw_Szubert napisał(a):
Carrrlos napisał(a):Wacław Szubert – skąd w Tobie tyle złosci? bo pisząc posta przesłoniła ci chyba obiektywną ocenę, której zawsze ci nie brakowało, pozdrawiam

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi ??
Moze jak spotakamy sie w Rykach to wyjasnimy sobie o jakie "zlosci" chodzi – ja nie wiem ??
Moje wypowiedzi chyba nie byly i nie beda obiektywne – nie potrafie – przepraszam :(
Wiekszosc moich wypowiedzi jest moimi opiniami lub nagryzmolonych na zasadzie osobistych doswiadczen i przezyc, choc bardzo sie staram niejednokrotnie nie udaje mi sie w pismo wstawic emocji wypowiedzi (choc sa emoikonki :( )
Chce dobrze, to – wychodzi jak zwykle <zawstydzony> <płacze>
pozdrawiam

relax, wszystko OK, pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 21:49
Posty: 543
Skąd: W-wa

Postprzez Carrrlos » 29 lis 2004, 00:00

Zdobyłem puchar za pierwsze miejsce w wyścigach na 1/4 mili. Moje auto zwyciężyło w swojej klasie, a byłem w klasie K8 i KF, czyli były auta mocniejsze, więc chyba z moim autem tak źle nie jest.


no tak zaczynając od tych słów, poprostu wytrącasz mi wszelakie argumenty, he he e
ale skoro tak lubisz... to w twoim tonie: tak sie składa że ja tez zdobyłem puchar za 1 miesjce na wyścigach na 1/4 mili, no i co z tego?

miałem napisać coś jeszcze wiecej ale jak zobaczyłem te Twoje niebiesko-czerwone podskaskujące obrazki odechaicło mi się z Tobą konwersacji.
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 21:49
Posty: 543
Skąd: W-wa

Postprzez SANEONE » 2 gru 2004, 11:06

pldiego napisał(a):Skype korzysta z technologii peer-to-peer. (...) SkypeOut natomiast wykorzystuje zupełnie inną technologię, jest to technologia VOIP (Voice Over Internet Protocol).


Zarówno Skype jak i SkypeOut korzystają z VoIP.
MX-6 – Streets will never be the same...
はやい マツダ〪
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2004, 13:35
Posty: 154
Skąd: Warszawa
Auto: MX-6

Postprzez hazell » 2 gru 2004, 13:11

Jestem za, a nawet przeciw :)
Hazell
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2004, 12:08
Posty: 618
Skąd: Grodzisk Maz.
Auto: BMW E39 523i + SGI

Postprzez panstasio » 6 gru 2004, 12:19

mla tyz
coś ciekawego?? tylko co??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2003, 10:07
Posty: 411
Skąd: Legionowo
Auto: myszowate 626-twsknie;MX6 ;)

Postprzez Redoo » 9 sty 2005, 01:38

XsiX napisał(a):a pójdzie mi ten skype na P4 3.2 1GB ram HDD 250 GB i radeon 800XT

Spoko :D
Śmierć Jezdzi Szybko!!!My Jezdzimy Jeszcze Szybciej:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2004, 12:09
Posty: 1033
Skąd: Krakow
Auto: Mazda 626 GE 2.0 16v.LPG.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum