Pytanko do Moderatorów

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Y@nek » 11 lis 2008, 18:46

Powiedzcie mi panowi, jaki cel jest w limicie postów, aby móc zamieścić ogłoszenie ?
Zarejestrowałem się na tym portalu z innych pobudek niż tylko chęć sprzedania, lub kupna czegokolwiek.
Nie ma problemu, na siłe mogę teraz polecieć po wszystkich działach, natrzaskać 30 postów, ale chyba nie o to chodzi, aby robić sztuczny tłok na portalu ?
Fakt, regulamin przeczytałem dopiero jak zauważyłem że moje ogłoszenie kupna części gdzieś wcięło, ale to nie zmienia faktu, że nie rozumie takiego podejśćia do sprawy.
Zbiegiem okoliczności tak się złożyło że sam szukam porad na temat kupna Mazdy i jednocześnie znajomi którzy mają warsztat poprosili mnie o znalezienie częśći do Mazdy przez internet.
O.k. to tyle , wyżaliłem się :)
Y@nek
 

Postprzez chudy » 11 lis 2008, 19:20

Y@nek, powód jest bardzo prosty – przez takie ograniczenie forum przestało sie zmieniać w targowisko – do którego powoli zmierzało. Wiele osób rejestrowało się tylko i wyłącznie po to aby zamieścić ogłoszenie – jeden post i forumowicz znikał bez śladu. Aby uniknać takiej sytuacji, a przy tym chociaż po części zmniejszyć ryzyko, że ktoś zostanie ofiarą naciągacza i oszusta, wprowadzono limit 30-tu postów, aby ogłoszenia umieszczały tylko osoby które biorą jakiś udział w życiu forum i nie są całkowicie anonimowe. Oczywiście żadne rozwiązanie nie jest idealne i ma jakieś negatywne strony, lecz brak działania byłby zdecydowanie gorszy. Pozdrawiam :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2005, 12:07
Posty: 1016
Skąd: Kościerzyna
Auto: Xedos CA KF i Pastuch B3 :)

Postprzez Globy » 11 lis 2008, 19:40

Jak napisał wyżej chudy, nagminne były przypadki rejestracji tylko dla umieszczenia ogłoszenia, stąd dopisek. Moderatorzy mają jednak obowiązek sprawdzać, czy dana osoba pisuje w innych działach i uczestniczy w dyskusji nawet mimo braku owej liczby postów, stąd w razie problemów proszę o informację – zainterweniuję. Zapraszamy do aktywności na forum MS <usmiech>
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum