Informacja o ostatnim logowaniu użytkownika

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez kwadrix » 9 gru 2003, 15:46

Jak zauwazyliscie uruchomilem styl testowy Black

Tam znajduja sie niewielkie modefikacje takie jak:

brak wyboru jezyka
brak zmiany formatu daty
brak wyboru widoczny/niewidoczny na forum

mam tez propozycje czy chcecie by byla informacja ostatniego logowania uzytkownika ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2003, 20:51
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych
Auto: VW Passat B5 1,9 TDI

Postprzez Paweł » 9 gru 2003, 16:15

Na pewno powinien miec do tego dostep kierownik klubu (Zombi i Globy, jak mysle). Uwazam, ze dodanie tego do publicznej informacji jest opcja, ktora warto dodac (rozbudowane forum, to fajne forum), ale nie jest to koniecznie.

Co do usuniecia opcji "ukrywanie obecnosci" jestem _stanowczo_ przeciw. Czy w jakis sposob zostalo to uzgodnione, bo nie widzialem, zeby oficjalnie podjeto decyzje o takich ograniczeniach?

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Gość » 9 gru 2003, 16:25

tco_tm napisał(a):Co do usuniecia opcji "ukrywanie obecnosci" jestem _stanowczo_ przeciw. Czy w jakis sposob zostalo to uzgodnione, bo nie widzialem, zeby oficjalnie podjeto decyzje o takich ograniczeniach?


Czytac nie umiesz ? przeciesz jest napisane ze te ograniczenia sa na stylu BLACK (testowym)

wiec jeszcze nie ma takiej decyzji...

dobrze ze admin chce jakos rozwijac forum .... :P
Gość
 

Postprzez Paweł » 9 gru 2003, 16:41

Dla mnie to jest uwstecznianie forum – fajnie, ze dodaje nowe style, ale dlaczego specjalnie okrojone?

Czarny skin jest ladny, ale przypomina http://www.forum.czad.net. Zrobmy cos oryginalnego. :P
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Zombi » 9 gru 2003, 18:17

Mi i Globemu przydalby sie taki podglad ostatniego logowania. Nie wiem natomiast czy inni powinni to widziec to musimy sobie ustalic.

PS. Mi osobiscie czarny skin sie nie podoba
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Globy » 13 gru 2003, 15:33

O gustach sie nie dyskutuje, wg mnie czarny skin trzeba dopracowac, bo jest troche nieczytelny. Ale takze nie rozumiem, po co wprowadzac w nim ograniczenia i dodatkowo odpychac od niego nowych uzytkownikow. Lepiej wprowadzac promocje :)
Co do daty ostatniego logowania, to powinna byc widoczna, poniewaz na tej podstawie bedzie mozna oceniac aktywnosc userow. Moga ja widziec wszyscy, nie widze zadnych przeszkod. Jestem przeciw wylaczeniu opcji ukrywania sie na forum, bo skoro cos takiego powstalo, kto chce – niech uzywa.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum