Nowy dział "Kupić czy nie kupić?"

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Waluś » 26 mar 2007, 20:31

b2 napisał(a):wg mnie tylko auta. w dziale powinny znaleźć się jęki stęki na temat "jakie wady, na co zwracać uwagę", itp. itd. a częsci zamienne/inne fanty oceniałbym w poradach/eksplotacji, cokolwiek tam powstanie teraz.

słuszny uwag.
Ja juz na swoim podworku posprzątałem :D
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Adaś » 26 mar 2007, 21:37

ja nadal wyrażam chęc pomocy w moderacji.. w pracy teraz tak nudno że większa część dnia siedze przy kompie <lol> (mam nadzieje że nikt z pracy tego nie czyta <diabełek> )
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Adaś » 3 kwi 2007, 18:46

Czy do działu zostanie napisany i czy juz ktos myslal o tym nowy regulamin?
Czy bedzie mozna zakladac nowy temat dotyczacy jednego konkretnego auta jak to ma teraz miejsce?
Za dwa dni koniec ankiety a temat porzadku w tym dziale wlasciwie stoi
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez ravo » 3 kwi 2007, 18:53

Adaś napisał(a):Za dwa dni koniec ankiety a temat porzadku w tym dziale wlasciwie stoi

wiesz jako chetny na moda mogl bys przedstawic swoj program a wnim nowy regulamin i pomysly – oj tak zle przygotowany jestes :P ? ciezko bedzie wygrac <diabełek>
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez b2 » 3 kwi 2007, 18:58

Czy do działu zostanie napisany i czy juz ktos myslal o tym nowy regulamin?
Czy bedzie mozna zakladac nowy temat dotyczacy jednego konkretnego auta jak to ma teraz miejsce?
Za dwa dni koniec ankiety a temat porzadku w tym dziale wlasciwie stoi


wyluzuj. regulamin styknie taki jak w standardzie.
roboty będzie z łączeniem wątków
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Adaś » 3 kwi 2007, 19:07

ravo napisał(a):
Adaś napisał(a):Za dwa dni koniec ankiety a temat porzadku w tym dziale wlasciwie stoi

wiesz jako chetny na moda mogl bys przedstawic swoj program a wnim nowy regulamin i pomysly – oj tak zle przygotowany jestes :P ? ciezko bedzie wygrac <diabełek>


Jak widze na razie chyba jako jedyny zainteresowalem sie w ogóle problemem narastającego bałaganu w nowym dziale.
Co z działami Opinie/Porady – jaka ich zawartośc zostanie dołączona do Kupić czy zostało to już ustalone? Jaka ma być merytoryczna zawartość "Kupic.." – czy użytkownicy będą mogli zakładać oddzielne tematy do interesującego ich auta, czy zapytania w 1 temacie (trochę bałagan jest z tym w Poradach bo posty z odpowiedziami o konkretny model przeplatają się z nowymi zapytaniami – chciałbym żeby na ten temat wypowiedzieli się inni bardziej doświadczeni moderatorzy

Ja ze swojej strony widzę tematy "na co zwrócić uwagę przy kupnie danego modelu" do których linki będą w 1 przyklejonym temacie, a większość wiedzy zwarta w 1 poście przy danym modelu.
Odnośnie zapytań o auta z aukcji itd się wypowiedziałem, jestem ciekaw innych opinii.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez ravo » 3 kwi 2007, 19:11

Adaś napisał(a):jaka ich zawartośc zostanie dołączona do Kupić czy zostało to już ustalone?

ta ktora bedzie dotyczyla czy kupic czy nie kupic :P


Adaś napisał(a): czy użytkownicy będą mogli zakładać oddzielne tematy do interesującego ich auta

tak :) wlasnie o to chodzi z tym dzialem, bo byl przez to wszedzie syf

pogadaj sobie z Walusiem na GG – ustalcie cos – potem z checia posluchamy waszych propozycji i pewnie tak jak wymyslicie tak bedzie
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Adaś » 3 kwi 2007, 19:19

ravo napisał(a):Adaś napisał:
czy użytkownicy będą mogli zakładać oddzielne tematy do interesującego ich auta

tak


o to mi chodziło i popieram:)
ravo napisał(a):pogadaj sobie z Walusiem na GG – ustalcie cos – potem z checia posluchamy waszych propozycji i pewnie tak jak wymyslicie tak bedzie

na razie poczekajmy na wyniki ankiety;) mam robić cos z czego potem kto inny skorzysta? :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez ravo » 3 kwi 2007, 19:21

Adaś napisał(a):o to mi chodziło i popieram:)

wole aby modowie mieli swoje pomysly i wizje dzialow niz aby admin im to narzucal z gory, wiadomo, ze jak cos naskrobiecie to beda wyciagane konsekwencje hehe ale oczekujemy najpierw waszych pomyslow
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Waluś » 3 kwi 2007, 20:36

Waluś już przerzucił wszystko co było w poradach i opiniach, przynajmniej tak mi się wydaje :)
Mazdy z ogłoszeń też powinny tam być i są, a czy wątek pozostanie to już decyzja modów. Ja ze swej strony proponuję pokrojenie go na kawałki i wydzielenie sporej części do opinii o modelach, a linki z ogłoszeń, które są już nieaktualne wywalić bo i tak nie wiadomo o co chodzi.

Porady na co zwrócić uwagę przy kupnie też powinny należeć do tego działu i je tam przeniosłem. Proponuję założenie działu FAQ i wydzielenie owych powracających tematów.
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Adaś » 3 kwi 2007, 20:56

Waluś napisał(a):Mazdy z ogłoszeń też powinny tam być i są, a czy wątek pozostanie to już decyzja modów. Ja ze swej strony proponuję pokrojenie go na kawałki i wydzielenie sporej części do opinii o modelach, a linki z ogłoszeń, które są już nieaktualne wywalić bo i tak nie wiadomo o co chodzi.

Czyli jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem auta np. z allegro zaklada temat odpowiednio nazwany a po uzyskaniu interesujących go informacji kosz – tak to widzę – w ten sposób nie będa się mieszać opinie o danym aucie i nie będzie bałaganu z nieaktualnymi tematami:)
Nowe opinie o modelach, lub na co zwracać uwagę będzie można doklejać do istniejących juz watków:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez slav » 3 kwi 2007, 22:50

Adaś napisał(a):Jak widze na razie chyba jako jedyny zainteresowalem sie w ogóle problemem narastającego bałaganu w nowym dziale.


jak widze podkopujesz innych kandydatow za teoretyczny brak zainteresowania :]

jak jakims cudem bede mial wiecej glosow od Ciebie, to odstapie Ci miejsce skoro tak bardzo Ci zalezy :P
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez Adaś » 3 kwi 2007, 23:05

drof napisał(a):jak widze podkopujesz innych kandydatow za teoretyczny brak zainteresowania

drof ankieta jest w innym dziale, tutaj jak widac malo kto zaglada wiec troche nieudolne byloby to moje podkopywanie;) kto na kogo zaglosuje i z jakich pobudek nie ode mnie zalezy:)

drof napisał(a):jak jakims cudem bede mial wiecej glosow od Ciebie, to odstapie Ci miejsce skoro tak bardzo Ci zalezy

nie trzeba mamy demokracje w klubie:) <jupi> ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Grzyby » 3 kwi 2007, 23:08

zasadnicze pytanie jest takie czy zwycięzca będzie się do tej roboty nadawał :P
Adaś napisał(a):Jak widze na razie chyba jako jedyny zainteresowalem sie w ogóle problemem narastającego bałaganu w nowym dziale.

zapewniam cię, że nie widzisz wszystkiego <diabełek>
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Adaś » 3 kwi 2007, 23:21

Grzyby napisał(a):zapewniam cię, że nie widzisz wszystkiego

pewnie, że nie:) ale to chyba ten wątek traktuje o nowym dziale i jego organizacji?:)
zreszta...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Grzyby » 3 kwi 2007, 23:24

Adaś napisał(a):ale to chyba ten wątek traktuje o nowym dziale i jego organizacji?

a jest chyba jeszcze jeden gdzie są wybierani modzi do niego, prawda? :) I jak zostaną wybrani to będą porządkować :)
Spokojnie, jak dobrze pójdzie to będziesz miał okazję się w nim wykazać :P
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez slav » 3 kwi 2007, 23:25

Adaś napisał(a):drof ankieta jest w innym dziale

wiem, ale zawsze ktos czyta :P

moderator powinien miec poczucie humoru zeby na zawal nie pasc ,wiec sie nie obrazaj :D


Adaś napisał(a):mam robić cos z czego potem kto inny skorzysta


a myslalem ze jestesmy jedna rodzina i korzystamy ze swoich doswiadczen i pomyslow hahaha


Grzyby napisał(a):zasadnicze pytanie jest takie czy zwycięzca będzie się do tej roboty nadawał


kazdy z was kiedys zaczynal moderowanie i napewno rozne mial z tym obawy :P
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez Adaś » 3 kwi 2007, 23:28

drof napisał(a):moderator powinien miec poczucie humoru zeby na zawal nie pasc ,wiec sie nie obrazaj

dlatego ;) na końcu zdania

drof napisał(a):Adaś napisał:
mam robić cos z czego potem kto inny skorzysta

j/w;)
<piwo>
drof napisał(a):kazdy z was kiedys zaczynal moderowanie i napewno rozne mial z tym obawy

w rzeczy samej:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez slav » 3 kwi 2007, 23:29

Adaś napisał(a):dlatego na końcu zdania


<piwo>
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez Grzyby » 3 kwi 2007, 23:35

drof napisał(a):kazdy z was kiedys zaczynal moderowanie i napewno rozne mial z tym obawy

zgadza się w 150% ;)
nowe przyciski, władza :P

ZŁOOOOO
<diabełek>
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum