Uporządkowanie 'Polecane', 'Niepolecane'. Może coś takiego ?

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez cwaniaq » 16 cze 2006, 16:36

Z tym, że dział Polecane oraz Niepolecane warsztaty nie są w ogóle uporządkowane. Aby co kolwiek znaleźć konkretnego tj. miasto. To trzeba na prawdę pogrzebać.
Myślałem o tym aby dać te wszystkie zgłoszenia o warsztatach na oddzielną stronke internetową. Pogrupować to odpowiednio na województwa, każdy kto szukałby informacji o konkretnym warsztacie w danym mieście miałby większe szanse na znalezienie tego.

Strona nie jest zbyt piękna, ale narazie stworzyłem coś takiego. Działa tylko strona główna, odnośnik jest narazie tylko do jednego news'a:
http://cwaniaq.republika.pl

21.05.06
PPUH "ULTER" S.C. ul. Piękna 8 43-360 Bystra Śląska
Naprawde profesjonalne podejście do sprawy, do wymagań klienta. Pracownicy bardzo mili.

itd

Nie wiem czy pomysł przejdzie, ale moim zdaniem jest to na pewno lepszy pomysł niż niepogrupowane wiadomości w jednym wątku na forum.
[url=http://www.wszystkodokuchni.pl]Akcesoria meblowe – zawiasy, prowadnice, tandembox, systemy drzwi przesuwnych, BLUM PEKA SEVROLL SIBU GTV SIRO[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2004, 13:47
Posty: 193
Skąd: Białystok

Postprzez ravo » 16 cze 2006, 17:53

napewno jest balagan bo w polecanych sa np polecanie i niepolecane, sam nie mam pomyslu jak to zrobic na forum :) musze sie zastanowic :P
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Waluś » 16 cze 2006, 18:54

Moge zrobić taki myk:
W każdym tych działów poprostu jako pierwszy posta dać tylko i wyłącznie adresy dla poszczególnych miast (podobnie jak zrobiłem z częściami do naszch aut) a komentarze pozostawić tak jak są bi ich fizychnie nie da się uporządkować.
Ale to po sesji bo nie wyrabiam ostatnio czasowo
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum