Prośba do moderatorów o utrzymanie porządku na forum

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Globy » 7 maja 2004, 18:47

Coz, Yooziu, forum internetowe jest tak skonstruowane, ze musisz wejsc do tematu, aby sprawdzic jego nowa zawartosc. Wez na wzglad, ze nawet jesli nowy post to tylko buzka (a sam czasami takie wysylam, jak pekam ze smiechu), zdarzy sie, ze zobaczysz go szybciej niz np. ja przed usunieciem. Zwracasz uwage na rzeczy, ktore raczej ciezko zmienic – wypersfadowac ludziom ich, jak inni zauwazyli wczesniej, styl. Nie mozemy usuwac ludzi i mylisz sie mowiac, ze ilosc moderatorow nie ma tutaj nic do rzeczy, bo ma.
Do for o w pewien sposob oficjalnym stylu dolacze od siebie jeszcze Spotkania klubowe. Ze swojej strony obiecuje pilniejsze przykladanie sie do roboty we wlasnych ogrodkach. Laczenie tematow, ktore juz sie powtorzyly itp. oraz zmiana tytulow sa wystarczajacym sposobem na wzgledny porzadek. Forum rozwija towarzysko i temu ma sluzyc. Osobiscie widze bol przede wszystkim w trudnosciach, jakie maja nowe osoby z dotarciem sie do aktywnego udzialania sie, o ktorym to juz kiedys wspominalem przy okazji dyskusji na temat zmian tytulow watkow.
Nie mam nic przeciwko schodzeniu z tematu. Nie bede powstrzymywal sie przed luznymi, milymi dyskusjami, w ktorych moge blizej poznac innych. Jedna z idei Klubu jest integracja fajnego ludu. Wiem, ze od tego jest czat, ale nie wszyscy z niego korzystaja.
Jeszcze jedno – dobrym przykladem pewnych kwestii poruszonych w tym temacie jest dzial Ogloszenia. Co tydzien hurtem poprawiam kilkanascie watkow. Nie mam niestety czasu na poprawianie po sztuce. Opublikowalem tam krotki Regulamin wprowadzajacy nieco nowatorska, oryginalna metode tytulowania ogloszen (glowny tytul z celem transakcji i model auta w dopisku – wyglada bardzo czytelnie i elegancko). Sluchaja sie tylko nieliczni.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez misiolot » 9 maja 2004, 16:17

Ja uważam że forum jak sama nazwa wskzuje jest platformą do wygłaszania własnych poglądów ,dział ogólny jest jak sama nazwa wskazuje miejscem gdzie możemy podzielic się swoimi radościami i smutkami z innymi uczestnikami niekoniecznie dotyczącymi samochodów i jest mniej rozrywkowy niż np.HP .forum tworzą żywi ludzie i jak kazdy z nas podlega naszym emocjom co do przydatnych informacji nawet w "zaśmieconym "wątku można je wyłapac a co do ostarcyzmu starszych kolegów, tutaj jest go mało i generalnie panuje życzliwa atmosfera, co do zmiany tytułu postu nie mam nic przeciwko mnie zmieniono 2 razy i jestem wdzięczny gdyż był lepszy niż mój.Generalnie według mnie jest OK i nic bym nie zmieniał a jeśli komus niepasuje to trudno może znajdzie dla siebie miejsce na forum klubu"Ludzie bardzo dobrze wychowani, bardzo serio i przerażliwie nudni"
Nie mogę a w zasadzie ..dlaczego nie ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2004, 23:11
Posty: 375
Skąd: grochów
Auto: Chrysler Voyager 3.3 LE jajko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum