Propozycja licznika braku aktywności

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez grzech_z » 15 lis 2016, 22:19

Cieszy, gdy przez kilka dni nie pojawiają się posty o niedomaganiach naszych autek. Niestety większość pisze, szukając porady, jednak nie zawsze chwali się niedomaganie owe likwidując. Tego niestety nie zmienimy.
Pytanie do adminów – czy jest możliwość skonstruowania/rejestracji licznika dni braku aktywności w danych działach? Można by potem to zbilansować i dało by dość ciekawy obraz potencjalnej usterkowości. Można by to potem zestawić – np raz w roku w poszczególnych modelach i działach.
szerokości
grzech
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2011, 10:08
Posty: 892 (2/25)
Skąd: Kanie
Auto: 626; 99r; 2.0; 136KM

Postprzez stachan » 16 lis 2016, 18:29

Trudno byłoby porównać aktywność w dziale "szóstek" do aktywności w dziale Miaty – to w dużej mierze zależy od popularności danego modelu. Świat idzie naprzód i obecnie nasi forumowicze nie są na tyle zdyscyplinowani, aby po usunięciu usterki dopisać do wątku rozwiązanie – często ten temat był podejmowany i nie doczekał się optymalnego rozwiązania :( Bazujemy jednak na tym, że problem jest dyskutowany i najczęściej ostatnia rada lub wniosek okazuje się skuteczny (tak przynajmniej zakładamy). Wtedy taki wątek (często wielostronicowy) pozostaje do wglądu przyszłych zainteresowanych, stanowiąc nasz największy atut – ogromną bazę wiedzy na temat marki.

Odnośnie licznika w działach, to jest taki – pokazuje ilość wątków i postów:

widok_działu.png


Osobiście nie bardzo widzę sens w tworzeniu skryptu, który pokazywałby brak aktywności w danych działach. ModTeam bardzo często łączy wątki, przenosi je do właściwych działów, dzieli czy wreszcie usuwa – taki licznik w dzisiejszym kształcie forum nie znajduje, w mojej ocenie, racji bytu...
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 4696 (277/392)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Koordynatorzy Forum, Koordynatorzy