Dalsze losy Hyde Parku

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Krasnal » 2 lut 2006, 18:48

ravo napisał(a):admin zmienia wyniki ankiety ?

ravo Ty to powiedziałeś, ja nic nie sugeruje, ja wiem jakie są możliwości :P

ravo napisał(a):nawet skaldki nie zaplaca aby wesprzec strone i forum

Aluzja do mnie jak rozumiem.... po co mam "wspierać" forum skoro nie moge nawet postów pisać tam gdzie uważam za słuszne. Zaraz będzie wielki krzyk że jak to! Jak każdy pisałby to co chce tam gdzie chce to już wogóle byłby bajzel!
Ale bądźmy sprawiedliwi. Nie pisze tam gdzie nie powinienem, "nie robie bałaganu" (sam kiedyś moderatorem byłem wiec wiem i rozumiem) nie pisze teraz o "innych" tylko o sobie i nie o dziesiątkach tylko o jednym temacie. Nie narzekam "ciągle" i nie "awanturuje się". Raz jeden jedyny podjąłem temat którym żyła cała Polska (i nie tylko) i reakcja KF po prostu jest dla mnie niezrozumiała i nie podoba mi się (mam do tego prawo). Zamiast "wszczynać awanture" napisałem co moim zdaniem powinno się zmienić (patrz pierwszy post) i tyle, koniec kropka. Drugi raz w tym temacie odezwałem się tylko dlatego że bajer0 miał wrażenie że "został sam" ze swoimi przekonaniami, co jest nieprawdą. Co do "krytyki" działań KF to tco sam doskonale wie że bardzo często go popieram i staje po jego stronie ale to wcale nie znaczy że ślepo i czasami mamy odmienne zdania.
Co do dalszych powodów
ravo napisał(a):nawet skaldki nie zaplaca

to prawda jest taka że przez długi okres nawet nie zaglądałem na forum bo taka była sytuacja życiowa i nawet nie myślałem o klubie i składce, z resztą wiesz.
Po niedawnym "powrocie" nawet zamierzałem "wrócić" do klubowiczów ale zobacz co się dzieje....
Ciekaw jestem jak tam sprawy "najważniejsze blisko rok temu"?? Niestety nie mam możliwości sprawdzić bo ten dział jest dla mnie niedostępny, dlatego TYLKO pytam.
Albo nie! Nie pytałem – nie tego dotyczy temat.
Nie czuć, że przyspiesza – tylko jakoś inni stoją zamiast jechać
V6 – no more questions...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2004, 20:02
Posty: 611
Skąd: Pruszków
Auto: 323F (BA) – 2.0 V6 GT

Postprzez b2 » 6 lut 2006, 20:13

zasadniczo, to wątek o katowicach mógł zostac w ogólnym, tj. tam gdzie był pierwotnie i skąd NIE JA GO WYMIOTŁEM (zadaję w tym miejscu pytanie – kto mi się, za przeproszeniem, wpierdala między przysłowiową wódkę a zakąskę?)
podobnie jak wątek o tragedii na trasie toruńskiej, śmierci mx3ck, innych wypadkach oraz szereg mniej drastycznch wątków o stłuczkach i kolizjach.

w zasadzie można to pakować (tego typu posty) do "to i owo", chociaż nazwa może brzmieć co niektórym nazbyt filuternie. (że HP nie to jasne – jakoś niefajnie rozprawiać o ludzkim nieszcześciu pośród dziwactw, jakie trafiają do tego działu).

jednym słowem – albo ogólny, albo pozostaje nam założyć osobny dział: "trupy i o mało co trupy" :|
Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 21:41 przez b2, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez ravo » 6 lut 2006, 20:40

b2 napisał(a):kto mi się, za przeproszeniem, wpierdala między przysłowiową wódkę a zakąskę?

byly KF :)

b2 napisał(a):jednym słowem – albo ogólny

jestem za malymi zmianami jesli chodzi o podzial HP i to i owo, pisalem o tym w watku o nowym KF, chodzi o to by zmienici HP w calkowity Hayde park a w to i owo zamieszczac watki, ktore sa powazne a nie pasuje do ogolnego.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Globy » 7 lut 2006, 00:55

ravo napisał(a):chodzi o to by zmienici HP w calkowity Hayde park a w to i owo zamieszczac watki, ktore sa powazne a nie pasuje do ogolnego

...czyli zycie, a nie motoryzacja; do tego dobrac jeszcze jednego moderatora HP i jedziemy, czym zajmie sie nowy KF.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez ravo » 7 lut 2006, 00:59

Globy napisał(a):..czyli zycie, a nie motoryzacja; do tego dobrac jeszcze jednego moderatora HP i jedziemy, czym zajmie sie nowy KF.

w pelni popieram , uwazam ze takze przydal by sie ktos do pomocy w ogolnym, takze w 323 wystarczy 2 sprawnych modow czyli martinis i ktos jeszcze :) ale to problem nowego KF :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Globy » 7 lut 2006, 01:03

No wlasnie :]
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Puhcio » 7 lut 2006, 11:48

ravo napisał(a):ale to problem nowego KF


Globy napisał(a):No wlasnie


Przecież dlatego ravik przedstawia już plan działania hahaha ;)
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez Jerry » 8 lut 2006, 10:51

Puhcio napisał(a):plan działania

kasować wszystko co sie da <faja>
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez siwy_dymek » 8 lut 2006, 22:01

A moze by tak polaczyc HP i To&owo?? po co 2 dzialy, ktore i tak wszyscy myla i tematy w nich sie pokrywaja (bardzo czesto) jak mozna zrobic jedne dzial! I szukac sie bedize latwiej i mniej skakania? Albo np. zrobic tak, ze dzial Hyde park zostaje, a to&owo wedruje do hyde parku! Przeciez tematow niezwiazanych z motoryzacja jat taka masa, ze nie da sie tego jakos zaszufladkowac! A w to&owo i tak wrzuca sie rozne roznowsci, ktore jesli nawet sa podzielone jakimis podkategoriami, to tych podkatregorii i tak brakuje!
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2006, 17:29
Posty: 608

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum

cron