Brak informacji na stronie klubowej

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Gość » 2 sty 2006, 20:25

Przegladajac opisy modelu 626 zaoważylem pewne niedociagniecia co do wersji amerykanskiej mazdy 626. Poniwaz jezdze modelem z 1998 roku. Nie zauwazylem wzmianki o nim. prucz kilka fotek w galeri 626 > pod Generacja 97 ? >a ten model znacząco ruzni sie od modelu 97, byl produkowany w stanach od 98/2001 choc modele z 99/01 mialy juz kilka zmian kosmetycznych. Moim skromnym zdaniem modele z ameryki powinny znalesc sie w oddzielnej rubryce "wersje amerykanskie 626" Mogę przysłać kilka fotek. Albo doczepic do wersji Cronos Choć ja niewidziałem takiego oznaczenia na swoim, tylko mam 626 LX
Gość
 

Postprzez Globy » 10 sty 2006, 20:10

Witaj,

przy najblizszej wiekszej aktualizacji dodam szerszy opis nastepczyni Cronosa na rynkach polnocnoamerykanskich i oddzielny dzial. Powrocono do oznaczen jedynie numerycznych i podobnie, jak dla wersji produkowanej w Japonii, pozostawiono wiele rozwiazan z GE.

KACPER napisał(a):Mogę przysłać kilka fotek.

Bardzo prosze => msobolewski@mazdaspeed.pl
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum