Regulamin działu Ogłoszenia

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Leszek » 8 lut 2013, 17:19

Myjk napisał(a):choć włodarze myśleli na początku, że z takim podejściem sobie co najmniej za to dom postawią. Rzeczywistość ich zweryfikowała i... wyśmiała. Proste.

Ile kosztuje wypożyczenie u Ciebie kryształowej kuli odgadującej zamiary innych? I czy masz taką tylko sprawną? :P

Co do reszty się zgadzam z Michałem :)

puznies0 napisał(a):w obecnym stanie to bardziej można to porównać do wizyt u mechanika

Widzę masz swój świat. Kolorowo tam i tak jakoś.. nielogicznie :P

Chcesz się wykłócać to wyjaśnij najpierw tę sytuację viewtopic.php?f=336&t=146749 i nie tłumacz się brakiem czasu. Temat wisi od miesiąca (z górką) i miałeś możliwość przez ten czas wystosować jakieś logiczne argumenty. Obrzucanie błotem moderatorów zmieni tylko ilość Twoich ostrzeżeń, nic więcej.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Myjk » 8 lut 2013, 18:33

Leszek napisał(a):Ile kosztuje wypożyczenie u Ciebie kryształowej kuli odgadującej zamiary innych? I czy masz taką tylko sprawną?

Nie mam żadnej kryształowej kuli. Widzę co się dzieje w dziale "Firmy" i szału tam nie ma. Po prostu, cena jest za wysoka w stosunku do skuteczności tej formy reklamy.

Leszek napisał(a):Chcesz się wykłócać to wyjaśnij najpierw tę sytuację viewtopic.php?f=336&t=146749 i nie tłumacz się brakiem czasu. [...]

Co za koleś... :P To już wiadomo czemu foty żużli i ceny tylko na maila... :P
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 07:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez puznies0 » 8 lut 2013, 22:16

Leszek napisał(a):Chcesz się wykłócać to wyjaśnij najpierw tę sytuację viewtopic.php?f=336&t=146749 i nie tłumacz się brakiem czasu. Temat wisi od miesiąca (z górką) i miałeś możliwość przez ten czas wystosować jakieś logiczne argumenty. Obrzucanie błotem moderatorów zmieni tylko ilość Twoich ostrzeżeń, nic więcej.


nie będę się z tym typem tam wykłócał .. wisi mi to co napisał... ale w kwestii wyjaśnienia gość sam mi kilka razy pisał o sprzedaż pompy hamulcowej... wiem że działała wychodząc ode mnie gdyż w aucie w którym chodziła nie było żadnych problemów z hamulcami... wszystko chodziło do ostatniej chwili... dodatkowo napisałem mu że nie jestem wypożyczalnią cześci i każdemu kupującemu tę informację przedstawiam żeby nie było później niejasności... każdego proszę o przemyślane zakupy... nie wnikam co on zrobił z tą pompą ( być może coś przy niej grzebał, że uszkodził albo chciał mi zwrócić swoją niedziałającą albo sprawdził sobie że u niego to nie pompa sieje z hamulcami i dlatego chciał mi oddać zakupiony towar) faktem jest, że nie odpisywałem przez jakiś czas na jego wiadomości z racji tego, że był to okres świąteczny i nie było mnie w domu ( bo miałem prawo do tego żeby wyjechać), w międzyczasie zaczął mi wypisywać jakieś pogróżki o czarnej liście... jak tylko wróciłem to zaraz dostał odpowiedź na swoje wszystkie wiadomości i gdyby ugryzł się w jęzor to byśmy tę sprawę załatwili inaczej...

sprzedałem wiele części poprzez to forum i nigdy nikogo nie oszukałem...ode mnie części zawsze wychodzą sprawdzone i działające...

a skoro to jest dział forum odnośnie uwag do funkcjonowania forum to mam prawo swoje uwagi tu wpisać i korzystam z tego prawa tak jak każdy uczestnik tego forum...

Dopisano 08 lut 2013 22:22:

Myjk napisał(a):Co za koleś... :P To już wiadomo czemu foty żużli i ceny tylko na maila... :P


kolesiu nigdy nic nie kupiłeś ode mnie więc skąd możesz wiedzieć o cenach jakie proponuję za części? a co do zdjęć to mam wiele innych zajęć i nie jestem fotografem żeby chodzić co chwile z telefonem czy aparatem i cykać foty każdej drobnicy jaką mam na sprzedaż...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 cze 2008, 15:44
Posty: 456
Skąd: stąd
Auto: Mazda

Postprzez Leszek » 8 lut 2013, 22:54

puznies0 napisał(a):a skoro to jest dział forum odnośnie uwag do funkcjonowania forum to mam prawo swoje uwagi tu wpisać i korzystam z tego prawa tak jak każdy uczestnik tego forum...

Prawda. Korzystaj tez z prawa stosowania się do odgórnie ustalonych reguł. One są po to, aby było ładnie, miło i przyjemnie. Robienie śmietnika w niczym nie pomaga. :)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez DROITE » 13 wrz 2013, 14:39

Witam, pisze ponieważ zamiescielm ogłoszenie sprzedaży częsci do mazdy 323f bg i chciałem za mała opłata wymienić wasze uszkodzone czesci na moje sprawne i kompletna oddac na recykling pojazdów, byłem tu juz 2 lata, moderator usunął moje ogłoszenie podajac za powod " regulamin działu" caly watek umieszczony byl prawidłowo, tytul wedlug wymogów zdjecia i link do tablica.pl na który zezwala regulamin, a okazało sie że mam napisanych 13 postów zamiast 30 i to cały powód a w regulaminie napisane jest "... lub z 30 dniowym stażem na forum i zgodą moderatora działu. " wystarczylo się zgodzić, a skąd ja mialem wiedzieć że ja musze do kogoś o to pisać? Taka biurokracja pana "kinki" szkodzi Wam użytkownicy, mazdy 323f bg jest coraz mniej, wiem jak do niej o czesci.
Poniżej zamieszczam rozmowe z tym panem, uważam że nie powinien być moderatorem bo władza mu szkodzi i Wam przy okazji.

    Witam, pisze w sprawie usunięcia mojego ogłoszenia w dziale sprzedam, powód "regulamin działu" jest dla mnie malo czytelny, na przyszłość radze rozpisać sie w powodzie to ułatwi porozumienie. Jedyną rzecz do jakiej można się przyczepić jest niespełnienie jednego z dwoch warunków nie mam 30 postów ale na forum jestem od ponad 2 lat i za zgoda moderatora ogloszenie moze pozostać wiec nadal nie rozumiem gdzie jest powód usuniecia ogloszenia? biurokracja? mam ponabijać posty? forum jest tak obszerne ze gdy ma sie problem z mazda wystarczy poszukac a nie pisać ale jak chcecie mozna zaspamować żeby spełnić dla mnie nielogiczny warunek 30 postów, rozumiałbym staż na forum żeby osoby nie zasmiecaly forum tylko po to aby dodac ogloszenie.

    Witam.
    A otrzymałeś takową zgodę od któregoś moderatora ?? :>

    A czy wy jesteście poważni? jestem z wami od 2 lat i mam sie pytac czy moge coś sprzedać? bo ilość postów za mała? o czym świadczy ilość postów? zgode moderatora? trzeba go znać, może jeszcze na piśmie? komuś tu władza do głowy odbiła. Przecież to nie dla mnie przysługa że ktoś może sobie za małą opłata podmienić cześci w mazdzie która dziś jest rzadkościa i o częscie do niej bardzo cieżko a tak za tydzien idzie na złom i nikt z tego nie skorzysta bo napisalem 12 postów zamiast 30. Pozdro za polityke . Zegnam.

PS. podyskutujmy tutaj juz mam 14 postów;p
bezsens.
Początkujący
 
Od: 29 cze 2011, 16:45
Posty: 16
Auto: 323f 92r
Silnik BP 1.8 SOHC

Postprzez Marianek » 13 wrz 2013, 15:33

Takich tematów było tysiące a ten jest kolejny, zamknąć i do kosza.
DROITE napisał(a):A czy wy jesteście poważni? jestem z wami od 2 lat i mam sie pytac czy moge coś sprzedać? bo ilość postów za mała? o czym świadczy ilość postów? zgode moderatora? trzeba go znać, może jeszcze na piśmie? komuś tu władza do głowy odbiła.


Jak byś skontaktował z którymś z moderatorów tego działu dostał byś zgodę bez problemu. W tym dziale jest tyle roboty ze wyjątków nie ma i to ogłaszający ma spełnić wymagania regulaminu, nie ma spełnionych to do kosza i tyle, bez wyjątków na staż,status itd. Jak by chłopaki mieli tak się zajmować każdym indywidualnie to by spali na forum.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez DROITE » 13 wrz 2013, 20:40

cytuje "jakbys skontaktował się z któryms z moderatorów tego działu dostał byś zgodę bez problemu" tu moje pytanie gdzie tu logika? po co tracić czas skoro zgodę dostane? mam pisać tylko po to zeby czuli się potrzebni i dowartosciowani? posty – poważne wykroczenie 13 postów zamiast 30, trzeba być spamerem to ma sie prawa. Mógł napisać do mnie ostrzeżenie a jemu się nawet powodu nie chciało napisać -powód "regulamin działu" bystrzak. Chłam a nie ogłoszenia.

"Takich tematów było tysiące a ten jest kolejny, zamknąć i do kosza." – może widocznie cos w tym jest i wniosek na przyszłośc? mi sie już kolejnego ogłoszeni pisać nie bedzie chciało, zrobilem to rzetelnie już raz i wystarczy. 19 września mazda idzie na żyletki a moj watek w koszu od 24 godzin. Pozdro.

Dopisano 13 wrz 2013, 21:41:

cytuje "jakbys skontaktował się z któryms z moderatorów tego działu dostał byś zgodę bez problemu" tu moje pytanie gdzie tu logika? po co tracić czas skoro zgodę dostane? mam pisać tylko po to zeby czuli się potrzebni i dowartosciowani? posty – poważne wykroczenie 13 postów zamiast 30, trzeba być spamerem to ma sie prawa. Mógł napisać do mnie ostrzeżenie a jemu się nawet powodu nie chciało napisać -powód "regulamin działu" bystrzak. Chłam a nie ogłoszenia.

"Takich tematów było tysiące a ten jest kolejny, zamknąć i do kosza." – może widocznie cos w tym jest i wniosek na przyszłośc? mi sie już kolejnego ogłoszeni pisać nie bedzie chciało, zrobilem to rzetelnie już raz i wystarczy. 19 września mazda idzie na żyletki a moj watek w koszu od 24 godzin. Pozdro.
Początkujący
 
Od: 29 cze 2011, 16:45
Posty: 16
Auto: 323f 92r
Silnik BP 1.8 SOHC

Postprzez Marianek » 13 wrz 2013, 21:36

DROITE napisał(a):gdzie tu logika? po co tracić czas skoro zgodę dostane?

Logika taka żeby moderator nie tracił czasu na Ciebie i wielu podobnym. Trzeba wymagać najpierw od siebie potem od innych.

DROITE napisał(a):mam pisać tylko po to zeby czuli się potrzebni i dowartosciowani?

Żeby mieli mniej roboty i więcej czasu dla siebie.

Pozdrawiam
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Leszek » 13 wrz 2013, 21:44

DROITE napisał(a):mi sie już kolejnego ogłoszeni pisać nie bedzie chciało

Dziwne, bo pisać trzy po trzy ci się chce. Za kolejne chamskie odzywki poleci ostrzeżenie ode mnie, bo to co prezentujesz nie jest rozmowa na poziomie. Jak przestaniesz się zachowywać jak burak to będziesz traktowany poważnie a tak... to sam sobie odpowiedz.

ps. Prośba o posprzątanie tego bajzlu.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Grzyby » 13 wrz 2013, 22:12

Leszek napisał(a):Jak przestaniesz się zachowywać jak burak

Hola, hola ... !
Kto tu kogo obraża i zachowuje się na poziomie?


Marianek napisał(a):ten jest kolejny, zamknąć i do kosza

W sumie skoro tyle tego było to po co ten dział ma być dostępny. Zamknąć i mieć w d.ie zwykłych użytkowników. Bo co sobie jaśnie funkcyjni będą głowę zawracać ... <nie> Jeszcze by spać na forum musieli <glupek2>
Nie przesadzasz czasem z takim traktowaniem zwykłych użytkowników? Przecież logiczne, że skoro jest dział "Uwagi ..." to ma on komuś służyć np. do wyjaśniania spraw takich tak ta chociażby. A nie "zamknąć i do kosza" :|
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 22:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Marianek » 13 wrz 2013, 22:35

Grzyby napisał(a):to ma on komuś służyć np. do wyjaśniania spraw takich tak ta chociażby

Rozumiem problem kolegi i dlatego dostał wyjaśnienie.

Grzyby napisał(a):A nie "zamknąć i do kosza" :|

To nic innego by tu nie było,tylko żale i podnoszenie sobie nawzajem ciśnienia <diabełek> .
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Pawciu » 13 wrz 2013, 22:40

Zgadzam się z Mariankiem <spoko>
a Leszek pojechał niczym Faraon :D ale nie ma się co dziwić w końcu to chłopak z WLKP
Do założyciela tematu
Kolego zrób tak ja mówią i będą wszyscy zadowoleni <spoko>
Pawciu
 

Postprzez DROITE » 14 wrz 2013, 10:26

"Logika taka żeby moderator nie tracił czasu na Ciebie i wielu podobnym. Trzeba wymagać najpierw od siebie potem od innych.


Rozumiem ze lepiej jest przeczytać prośbe w swojej skrzynce, ładną, schludną i pochlebną poźniej moderator musi mnie wpisać na liste albo pamiętać w głowie że ktoś taki jak ja byl i że mam zgodę bo każdy bez problemu ją dostaje (ale podobno tu jest tyle wątków i tyle roboty, a moderator nie spi na forum) poźniej moderując każdy nowy watek musi sprawdzać czy taki uzytkownik istnieje na jego liscie i czy nie mineło czasem 30 dni, no istna biurokracja, wystarczylo przeczytac moj watek... temat? wedlug zasad, dokładny opis według zasad, zdjecia wedlug zasad, link do alternatywnego źródła, według zasad, hmm za dobrze to wygląda, a tu nagle, patrz on ma 13 postów i kosz, po co Wam tacy ludzie, mówicie tu o porządku? nabałaganiłem ? mogł po prostu stwierdzić ok zgadzam się nie powiadamiając mnie o tym a zrobił to tylko po to żeby dostać do swojej małej kolekcji w/w prośbę i poczuć sie potrzebnym, nabić statystyke usuniętych wątków.
Początkujący
 
Od: 29 cze 2011, 16:45
Posty: 16
Auto: 323f 92r
Silnik BP 1.8 SOHC

Postprzez Paweł » 14 wrz 2013, 10:38

Zasady są opisane, są proste i takie same dla wszystkich. Najpierw prośba, potem ogłoszenie. System ten nie został utworzony przeciwko Tobie, ale ze względu na spamerów i cwaniaków. Zaakceptowalismy go, aby przywrócić porządek. Wylewanie żali i próba dyskredytacji moderatorów świadczą o tym, że myślisz tylko o sobie. Nie sądzę, żeby to pomagało prowadzić rozmowę.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez kinki » 14 wrz 2013, 10:55

Zostałem wywołany do tablicy
Pisałem koledze na PW że ja jestem tylko osobą, która pilnuje zasad wymyślonych przez kogoś ponad mną. Ale kolega nie rozumie i piszę obraźliwie w moim kierunku...
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 22:08
Posty: 6076 (447/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez Leszek » 14 wrz 2013, 11:59

Grzyby napisał(a):Hola, hola ... !
Kto tu kogo obraża i zachowuje się na poziomie?

Mariusz ja tylko stwierdziłem fakt.

Tak jak zostało wyżej napisane, nikt koledze robić na złość nie robi. Jednak zapomniał on, że ten dział to uwagi do funkcjonowania forum a nie "wylej swoje żale i obrażaj moderatorów." Dla mnie osobiście już ton w pierwszym PW do moderatora (pw które sam autor zamieśćił) leciało w chamskim tonie od pierwszego zdania. Tak się nie postępuje, jak się chce załatwić/wyjaśnić problem.

edycja z powodu podwójnego postu..
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez nemi » 16 wrz 2013, 09:33

Leszek napisał(a):Jak przestaniesz się zachowywać jak burak

?!
Gość przedstawił swój punkt widzenia, logiczne argumenty, wystarczy krótki rzut oka na profil, żeby zobaczyć, że nic tu "nie śmierdzi" przy jego ogłoszeniu. Z pisaniem PW było więcej roboty niż to warte :P.

Kilka tygodni temu zrobiłem po Warszawie 150 km tylko po to, żeby dostarczyć do szpitala skierowanie z jednym innym wyrazem niż był. Ale pani w rejestracji, ogólnie pojęty szpital i ZUS muszą mieć dokładnie TEN wyraz i ch*. Człowiek i jego osobista tragedia są tu na najdalszym miejscu. Nie róbcie tu drugiego ZUSu...

Paweł napisał(a):Zasady są opisane, są proste i takie same dla wszystkich.

Rzeczywiście nie sposób się z tym nie zgodzić, ale w takim konkretnym przypadku, kiedy zajmowanie się w ogóle taką sprawą jest nieracjonalne? To takie działanie, żeby tylko biurokrację zadowolić :P.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Leszek » 16 wrz 2013, 09:54

nemi napisał(a):Gość przedstawił swój punkt widzenia, logiczne argumenty, wystarczy krótki rzut oka na profil, żeby zobaczyć, że nic tu "nie śmierdzi" przy jego ogłoszeniu.

Nie do końca. Gość wyjechał najpierw z pretensjami i zarzutami a to drobna różnica.
nemi napisał(a):Człowiek i jego osobista tragedia są tu na najdalszym miejscu. Nie róbcie tu drugiego ZUSu...

Wymagając poprawności i stosowania się do regulaminu od WSZYSTKICH użytkowników bez wyjątków nie narażamy niczyjego zdrowia czy życia, więc przykład delikatnie mówiąc przekoloryzowany. ;)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Paweł » 16 wrz 2013, 09:56

nemi, jest jedna drobna różnica, pomiędzy forum i ZUS-em, którą pominąłeś, a która robi olbrzymią różnicę. Pani w ZUS-ie w zamian za obsługę petentów codziennie je zupę. Moderator natomiast czasem nie ma czasu po pracy na obiad, bo obsługuje takich indywidualistów.

Wymuszony schemat postępowania ułatwia i przede wszystkim przyspiesza pracę moderatorów. Jeśli każdy odwiedzający forum będzie mimo tego robił po swojemu, to będziemy mieli tutaj piękny bałagan i moderatorów-niewolników. Nie ma przy tym nic do rzeczy fakt, że te oryginalne pomysły mogą mieć logiczne uzasadnienie.

Wracając jeszcze do urzędników i spraw okienkowych, to idąc coś załatwić powinieneś poświęcić trochę czasu na prawidłowe wypełnienie prawidłowego formularza, który został stworzony również po to, żeby przyspieszyć obsługę. Blokowanie kolejki przez własne niedopatrzenia jest lekceważeniem innych. Szanujmy się nawzajem.

P.S. Kiedy programujesz, to też według własnej wizji, czy jednak dopasowujesz swój kod do wytycznych i wzorców?
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez nemi » 16 wrz 2013, 10:08

Leszek napisał(a):Wymagając poprawności i stosowania się do regulaminu od WSZYSTKICH użytkowników bez wyjątków nie narażamy niczyjego zdrowia czy życia, więc przykład delikatnie mówiąc przekoloryzowany. ;)

To był przykład na biurokrację a nie jakikolwiek inny aspekt życia. Jeden prosty użytkownik umieścił prawidłowy (podobno) post, nic nikomu nie szkodzący, może nawet pomocny. Wystarczy przymknąć oko, żeby nie dokładać komuś i SOBIE roboty i gra muzyka. A tak teraz analizujemy – dobrze to, czy nie dobrze :P. Ja na miejscu moderatora ten przypadek po prostu bym olał, bo szkoda się nim zajmować i właśnie w tym miejscu przyznaję rację autorowi zamieszania. To nie jest walka o fundusze unijne, że każdy papierek musi się zgadzać i trzeba ich wyprodukować ileś tam ton, tylko obok regulaminu trzeba zachować zdrowy rozsądek i to w interesie absolutnie każdego ;).

Dopisano 16 wrz 2013 11:09:

Paweł napisał(a):i przede wszystkim przyspiesza pracę moderatorów

No w tym przypadku jest chyba inaczej z tym przyspieszeniem ;).

Dopisano 16 wrz 2013 11:12:

Paweł napisał(a):P.S. Kiedy programujesz, to też według własnej wizji, czy jednak dopasowujesz swój kod do wytycznych i wzorców?

Moja firma jest nastawiona na zwalczanie biurokracji akurat (jestem nawet członkiem komitetu antybiurokracyjnego ;P) i oprócz ogólnych wzorców jest przyzwolenie na zrobienie czegoś inaczej, bardziej innowacyjnie i poza schematami. To użytkownik ma być zadowolony najbardziej. I na tym się skupiam :].
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum