Regulamin działu Ogłoszenia

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Paweł » 16 wrz 2013, 10:17

nemi napisał(a):No w tym przypadku jest chyba inaczej z tym przyspieszeniem

Tak, ta dyskusja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Do czasu jej powstania sprawa była oczywista – brak spełnienia warunków równa się usunięciu ogłoszenia. Gdyby zostało to uszanowane, nie tracilibyśmy czasu.

Natomiast jeśli idzie o zdrowy rozsądek, to w przypadku tak mechanicznych procedur, jak te związane z umieszczaniem ogłoszeń, nie ma na niego miejsca – w sensie roztrząsania każdego przypadku z osobna. Jest prosta reguła, która – powtórzę to po raz kolejny – każdego traktuje w ten sam sposób. To podobnie jak ze staniem na czerwonym świetle, gdzie karnie i wbrew rozsądkowi czekasz, nawet jeśli w poprzecznym kierunku w promieniu kilometra zupełnie nic nie jedzie.

***

Dokładna procedura umieszczania ogłoszeń dla osób, które nie są stałymi użytkownikami forum (nie mają na koncie 30 postów) zostanie w gronie moderatorów przedyskutowana i doprecyzowana w regulaminie. Szczęśliwie, jednak coś dobrego z tej rozmowy wynikło. :)
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez nemi » 16 wrz 2013, 10:32

Z jednej strony masz rację – ja również staram się stosować do przepisów i karnie stoję na czerwonym, podobnie bym zapytał o tą zgodę na ogłoszenie, bo porządek musi być. Nie jestem tu jakimś anarchistą i przeciwnikiem regulaminu (ba! jest moim zdaniem OK). Stało się tutaj jak rozumiem drobne niedopatrzenie lub niezrozumienie (jest mowa o świeżych użytkownikach i tych, z małą ilością postów, a nie każdy zna się na koniunkcjach i alternatywach), moderator zerka na profil – analizuje dwie dane tak czy inaczej i rzeczywiście postąpił słusznie wg. regulaminu. Ale w takim przypadku po prostu rozsądniej pomyśleć "a srał go pies" i zająć się kolejnym przypadkiem <lol>. Regulamin jest tworzony niejako przez nas dla nas i skoro nie zadziałał prawidłowo w jakimś konkretnym przypadku, to moim zdaniem można podejść elastycznie i po krzyku ;).
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez kinki » 16 wrz 2013, 14:13

nemi jeden jest taki przypadek, który dodaje co jakiś czas ogłoszenia pomimo braku postów. nie czepiałem się zgody i nie usunąłem. wiesz że po nim do tej pory trzeba poprawiać tematy. choć widzi że to zrobiłem to następny nadal źle nazywa. obiecałem sobie że następny wywalę od razu do kosza i odeślę do regulaminu. gdybym tak zrobił za 1 razem pewnie kolejne tematy byłyby poprawnie nazwane :)
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 22:08
Posty: 6076 (447/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez Pawciu » 16 wrz 2013, 15:47

No właśnie Kinki gdyby ogłoszenia były poprawnie nazywane i umieszczane zgodnie z regulaminem to można śmiało stwierdzić że miałbyś już dawno po remoncie. a tak co chwila musisz przerywać prace <lol> <lol> <lol>
Pawciu
 

PostTen post został usunięty przez Koci@k 19 paź 2017, 17:35.
Powód: Regulamin.

Postprzez Szymek251 » 9 gru 2019, 14:56

czy może mi ktoś pomóc jak wstawić samochód na sprzedaż tu jestem pierwszy raz i nie wiem jak to zrobić ?
Początkujący
 
Od: 9 gru 2019, 14:46
Posty: 1 (1/0)
Auto: Mazda 323 F. Silnik 1.6 benzyna rok 1994

Postprzez Koci@k » 9 gru 2019, 15:16

Nie możesz wystawić ogłoszenia – doczytaj regulamin działu sprzedaży. Jest w tam wyraźnie napisane, na czerwono nawet, by doczytać zasady jakie tam obowiązują :)
Aśka
Avatar użytkownika
Koordynator ds. Klubowiczów
 
Od: 15 wrz 2011, 10:04
Posty: 5496 (435/228)
Skąd: Poznań
Auto: Grey Fūjin

PostTen post został usunięty przez Mr_Bartek 19 mar 2020, 11:48.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum