Uwagi do funkcjonowania forum

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Pawciu » 27 sty 2013, 21:22

ravo napisał(a): pomogło jedynie zaznaczenie opcji zaloguj mnie automatycznie :) podczas logowania.
Myślę że mi to też pomogło,dzięki <spoko>
Pawciu
 

Postprzez glowasiek » 4 lut 2013, 23:52

Chcialbym sie dowiedziec dlaczego dostalem OStrzezenie i dlaczego z mojego profilu link do innego forum zostal usuniety kiedy to wiele innych osob ma takie linki, nie wspominajac juz o banerach, reklamowaniu swojej dzialalnosci i jakos nikomu to nie przeszkadza ?!?! Wiec moze ktos mi wytlumaczy gdzie lezy roznica czy po raz kolejny udowadniacie, ze sa rowni i rowniejsi na tym forum ??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2010, 22:36
Posty: 1675 (3/6)
Skąd: z daleka
Auto: Mazda 6 GH sport

Postprzez Fasola » 5 lut 2013, 00:01

glowasiek napisał(a):nie wspominajac juz o banerach, reklamowaniu swojej dzialalnosci


Zrozumiałem, że do mnie np pijesz ??
Fasola
 

Postprzez glowasiek » 5 lut 2013, 00:04

ogolnie rzecz biorac, nie mialem zadnej osoby na mysli :P Chodzi mi tu raczej o rowne traktowanie wszystkich , dawanie takich samych przywilei/nakazow/zakazow wszystkim a nie wybiorcze traktowanie pewnych osob.
Ostatnio edytowano 5 lut 2013, 00:08 przez glowasiek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2010, 22:36
Posty: 1675 (3/6)
Skąd: z daleka
Auto: Mazda 6 GH sport

Postprzez Fasola » 5 lut 2013, 00:07

Poczekam aż Paweł Ci to wyjaśni :P
Fakt, ze zachęcanie do innego forum mija się z celem naszej społeczności..
Fasola
 

Postprzez glowasiek » 5 lut 2013, 00:09

opdsylacz do innego forum mialem w profilu jako www a nie w podpisie czy jakims banerze wiec malo kto to nawet zauwazy a dwa to wiele osob ma odsylacze do innych forow motoryzacyjnych, w tym mazdy i jakos to nikomu nie przeszkadza.
Ostatnio edytowano 5 lut 2013, 00:19 przez glowasiek, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2010, 22:36
Posty: 1675 (3/6)
Skąd: z daleka
Auto: Mazda 6 GH sport

Postprzez Wojtek » 5 lut 2013, 00:09

nie, mysle ze koledze chodzi o sprawe pozycjonowania swojego (jego) forum wykorzystujac nasze... (jego)
:| troche zagmatwane, ale prawdziwe... :|

sprawa poruszana i wystarczajaco wyjasniona tutaj:
viewtopic.php?f=96&t=1198&start=3054

reszta to juz indywidualne przemyslenia...
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 13:44
Posty: 17490 (110/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Postprzez glowasiek » 5 lut 2013, 00:11

o pozycjonowanie sie nie musicie martwic bo radzimy sobie bez tego :P
Co do wyzej wymienionego linku to bylo tlumaczone, ze dane osoby nie sa klubowiczami dlatego nie moga miec banerow/odsylaczy do innego forum. Dziwne, ze inne osoby – nie klubowicze – moga miec banery i nie zauwazylem u nich ostrzezen – ehs po co ja w ogole to pisze – robcie co chcecie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2010, 22:36
Posty: 1675 (3/6)
Skąd: z daleka
Auto: Mazda 6 GH sport

Postprzez Wojtek » 5 lut 2013, 00:19

glowasiek napisał(a):ehs po co ja w ogole to pisze – robcie co chcecie.

przeciez sam pytales... :|

glowasiek napisał(a):o pozycjonowanie sie nie musicie martwic bo radzimy sobie bez tego :P

teraz juz chyba jasne dlaczego:
Wojtek napisał(a):koledze chodzi o sprawe pozycjonowania swojego (jego) forum wykorzystujac nasze... (jego)
:| troche zagmatwane, ale prawdziwe... :|

<nie powiem>
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 13:44
Posty: 17490 (110/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Postprzez glowasiek » 5 lut 2013, 00:23

odpisz mi dlaczego inne osoby moga miec banery odsylajace na inne fora – jaka jest roznica pomiedzy innymi osobami , mna badz tymi, ktorych juz skarciliscie ?? Czytaj wszystko, cale zdania a nie tylko dogodne dla swojej teori wyrywki.
I tu nie chodzi o usuniecie przez was strony www z mojego podpisu ale podejscie do niektorych osob, albo regulamin i pewne zalozenia tycza sie wszystkich albo nikogo – nie powinny zalezec od widzi mi sie
Ostatnio edytowano 5 lut 2013, 00:33 przez glowasiek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2010, 22:36
Posty: 1675 (3/6)
Skąd: z daleka
Auto: Mazda 6 GH sport

Postprzez Wojtek » 5 lut 2013, 00:29

Krzysiek, jak moge tobie odpowiedziec ja posta jak ty juz kilka razy go zmieniles, a mi zarzucasz wybiorczosc odpowiedzi?

nie badz smieszny... i nie manipuluj... <nie powiem>

a odpowiedz juz dostales w linku
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 13:44
Posty: 17490 (110/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Postprzez glowasiek » 5 lut 2013, 00:31

Ja jestem smieczny ?? chyba raczej ty skoro nie potrafisz wytlumaczyc dlaczego niektore osoby maja przyzwolenie na posiadanie baneru itd itp w podpisie ?? I to ma byc rownosc ?!?!?!

tak ,edytowalem posta ale nic nie zmienialem, jedynie dodawalem kolejna informacje bo nie chcialem pisac posta pod postem. Podam ci liste osob, ktore maja baner/odsylacz do innych for i co tez im usuniecie i dacie po ostrzezeniu ?! watpie
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2010, 22:36
Posty: 1675 (3/6)
Skąd: z daleka
Auto: Mazda 6 GH sport

Postprzez radzi89 » 5 lut 2013, 00:42

glowasiek napisał(a):posiadanie baneru itd itp w podpisie


Kto np. ?
Rafal
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 cze 2009, 11:45
Posty: 4700 (22/49)
Skąd: Szczecin
Auto: BMW E30
Porsche 911 4S – 996.2
Porsche 911 4S – 991.2
Porsche Macan T

Postprzez Paweł » 5 lut 2013, 03:49

Niepotrzebnie się żołądkujesz. Twój link był niezgodny ze strategią wizerunku klubu, dlatego wcześniej były prośby o jego nieumieszczanie – jako klub mamy prawo do takiej decyzji, nawet jeśli uważasz ją za wybiórczą. Ostrzeżenie jest za niedostosowanie się i celowe działanie na przekór.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Marianek » 5 lut 2013, 14:17

Glowasiek Paweł już Tobie wytłumaczył, Wojtek podał linka.
Ale jak koledzy z forum Tobie nie wytłumaczyli dlaczego inni maja a wy nie to powtórzę.
Inni maja bo mimo ze prowadza inne forum nie szkodzą temu, nikt z nich nie usuwał swoich materiałów
które napisał a wręcz przeciwnie dzielą się nimi z nami do tej pory.
Jak ktoś zrobił coś takiego:
Tomek6 napisał(a):Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83) usuwam swoją własność intelektualną.

i jeszcze wymaga żeby go forum MS wspierało w pozycjonowaniu i reklamowaniu jest śmieszny.
Jeśli by takiej sytuacji nie było wierz mi lub nie byście mogli dalej mieć w podpisach i odnośnikach
linki do swojego forum tak jak inni.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez glowasiek » 5 lut 2013, 15:08

Marianek, nic osobistego ale odpowiem na Twoje argumenty:
– ten link co WOjtek podal tyczyl sie innych osob , zreszta dla mnie posiadanie baneru w podpisie a strony www we wlasnym profilu jest zupelnie inna sprawa, baaa malo kto nawet zwraca uwage na taka opcje. To tak jakbym wpisal byle jaka miejscowosc w polu skad jestem po czym admin/moderator zmienilby mi na moje faktyczne miejsce zamieszkania bo od kogos sie tam dowiedzial
– inne osoby posiadaja banery/ linki do innych stron wiec dla mnie albo kazdy moze je miec albo nikt
– a w jaki sposob JA szkodze temu forum ? wypowiadajac sie ? no i zadnego ze swoich postow nie usunalem a jakby nie patrzec jakis wklad w rozwoj dzialu GH mialem razem z chlopakami, ktorzy odeszli i gdyby nie oni to dzial GH byl by pusty – w kazdym badz razie nie wygladalby jak wyglada obecnie bo wypowiadalismy sie gdzie moglismy.

a co do usuwania swoich tresci to maja do tego prawo bo nic co tutaj jest napisane, nie jest wasza wlasnoscia intelektualna – radze sie dokszatlcic w tym temacie albo porozmawiac z jakims prawnikiem to wam wytlumaczy.
A ze zostali potraktowani od gory i chamsko wiec zrobili to samo i w pewien sposob rozumie ich postepowanie – i moje podejscie do sprawy nie ma to nic wspolnego z tym, ze jestem z nimi na innym forum.

Nie ma sensu tego tematu drazyc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2010, 22:36
Posty: 1675 (3/6)
Skąd: z daleka
Auto: Mazda 6 GH sport

Postprzez Marianek » 5 lut 2013, 15:50

glowasiek napisał(a):zreszta dla mnie posiadanie baneru w podpisie a strony www we wlasnym profilu jest zupelnie inna sprawa, baaa malo kto nawet zwraca uwage na taka opcje.

Wujek googel widzi i pozycjonuje, chyba to wiesz.
glowasiek napisał(a):– inne osoby posiadaja banery/ linki do innych stron wiec dla mnie albo kazdy moze je miec albo nikt

Nie zrobiły tego co powiedziałem wyżej, do czego miały również prawo, nikt tego nie neguje,
dlatego oni maja a inne forum nie.
glowasiek napisał(a):– a w jaki sposob JA szkodze temu forum ?

A kto to powiedział? nikt Tobie tego nie zarzucił, został tylko usunięty link.

glowasiek napisał(a):a co do usuwania swoich tresci to maja do tego prawo bo nic co tutaj jest napisane, nie jest wasza wlasnoscia intelektualna – radze sie dokszatlcic w tym temacie albo porozmawiac z jakims prawnikiem to wam wytlumaczy.

Nie musi nikt tłumaczyć mieli prawo usunęli, tak samo jak polityka MS nigdzie nie musi być opisana i jest taka jaka jest, nie można zamieszczać linków do tego forum

glowasiek napisał(a):Nie ma sensu tego tematu drazyc.

Tez tak uważam <faja>
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Tomek6 » 5 lut 2013, 16:21

Marianek napisał(a):Jak ktoś zrobił coś takiego:

Tomek6 napisał(a):Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83) usuwam swoją własność intelektualną.


i jeszcze wymaga żeby go forum MS wspierało w pozycjonowaniu i reklamowaniu jest śmieszny.
Jeśli by takiej sytuacji nie było wierz mi lub nie byście mogli dalej mieć w podpisach i odnośnikach
linki do swojego forum tak jak inni.


Masz jakiś problem? Nie wymagam żadnego pozycjonowania i reklamowania od MS więc hamuj się koleżko i racz przywoływać sobie inne przykłady, bo to jest moja własność intelektualna i będą ją sobie usuwał kiedy tylko będę miał na to ochotę. Jak masz do mnie jakieś przytyki to ślij pw a nie wywołuj mnie jako osoby trzeciej skoro wiesz, że się tu już praktycznie nie udzielam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2009, 23:42
Posty: 1297

Postprzez Marianek » 5 lut 2013, 18:15

Tomek, problem to chyba masz ty jakiś. Weź jakieś tabletki na spuszczenie ciśnienia bo po słowie "koleżko" od razu to widać. Mam kompletne prawo podać powód o który sami się domagacie, dlaczego nie może być umieszczany link do waszego forum na forum MS i tym przykładem był Twój post. Nie neguje ze usunąłeś swoja własność intelektualna bo miałeś do tego prawo ale wszystko działa w dwie strony, skoro nic sie nie daje to i wymagać nie można.

Tomek6 napisał(a):Nie wymagam żadnego pozycjonowania i reklamowania od MS

W momencie kiedy tworzyliście swoje forum i zanim ogarnęliście ukrycie wątku przed innymi było ze zdobędziecie userow za pomocą reklamy na MS, wiec proszę Ciebie daruj sobie wybielanie.
Temat uważam za wyjaśniony.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Tomek6 » 5 lut 2013, 18:37

Marianek napisał(a):Temat uważam za wyjaśniony.


Za taki go uważałem po dyskusji z przed kilku tygodni, kiedy to usunęliście mi wszystkie moje odnośniki. Przestałem się udzielać, więc proszę nie wywołuj mnie więcej tak jak miało to miejsce powyżej – to zwyczajnie nieeleganckie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2009, 23:42
Posty: 1297

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum