Pomoc techniczna w moderowaniu

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Don Corleone » 19 maja 2011, 12:59

Mam takie pytanko głównie do tco, które może ułatwić moderatorom pracę, a już na pewno mi i Maćkowi.
Aktualnie przy tematach w których jest mój post jest mały czerwony znacznik. Czy jest możliwość ustawienia żebym był tam też inny (np u góry) gdzie wypowiadał się też inny moderator działu?
Często jest tak, że jeżeli Maciek prosi o zmianę czegoś w temacie czego nie widać w liście wątków np dane kontaktowe itp. Klient dostaje 24h na poprawę. Jeżeli ja wejdę w wątek załóżmy po godzinie od posta Maćka cały wątek będę miał jako przeczytany. Po tych 24 godzinach nie będę już wiedział w którym z nich to było jeżeli chciałbym wątek skoszować przy braku reakcji lub skasować post moderatora po poprawie.

Ewentualnie może byłaby taka możliwość po dodaniu kogoś do przyjaciół żeby widzieć gdzie się wypowiadał?
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez ravo » 19 maja 2011, 13:51

Ten znacznik to nie że moderator się wypowiadał ale że ty :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Paweł » 19 maja 2011, 14:25

Tak, kwadracik nie ma nic wspólnego z aktywnością moderatora. Każdy użytkownik ma coś takiego. Nie ma możliwości dodania znacznika, że w danym wątku głos zabrał moderator.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Don Corleone » 19 maja 2011, 15:30

ravo napisał(a):Ten znacznik to nie że moderator się wypowiadał ale że ty :)
tco_tm napisał(a):Tak, kwadracik nie ma nic wspólnego z aktywnością moderatora.
Tak, wiem. Nie chodziło mi tu:
Don Corleone napisał(a):przy tematach w których jest mój post jest mały czerwony znacznik.
tylko o mój dział. W innych też zauważyłem ;)


tco_tm napisał(a):Nie ma możliwości dodania znacznika, że w danym wątku głos zabrał moderator.
Szkoda, ale dzięki za szybką odpowiedź.
A z drugą opcją jak jest?
Don Corleone napisał(a):może byłaby taka możliwość po dodaniu kogoś do przyjaciół żeby widzieć gdzie się wypowiadał?
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum