Nowy dział w Ogłoszeniach :)

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Kevin. » 9 maja 2011, 12:51

Według mnie powinien być bardzo ciekawy i pomocny w zakupie dzial pod tytułem Znalezione w internecie (tak to jest nazwane na stronie toyoty) sa tutaj pisane wątki z rożnymi autami z allegro itp bedzie to napewno bardzo pomocne przy zakupie itp. :) :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2010, 21:32
Posty: 518
Skąd: Przyłubsko/Katowice
Auto: Była Mazda MX-3
DOHC 1.6 16v 96r.
"Oriental red"
jest Fiat Coupe 2.0 20v 147KM

Postprzez Siw-y » 9 maja 2011, 13:25

Jak dla mnie zbędne.

Jak coś można znaleźć bez problemu to umieszczanie w takim dziale robiło by bałagan i chaos, natomiast wszelkie rzadko spotykane auta bądź jakieś części umieszczane są w temacie zatytułowanym Giełda.
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 13:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez Leszek » 9 maja 2011, 13:34

Również w HP jest temat o rarytasach w sieci. :)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Kevin. » 9 maja 2011, 13:43

Tylko że bardzo ciezko znaleźć te tematy :P a jak przyjdzie ktos nowy to już w ogóle nie znajdzie :) powino byćw dziale OGŁOSZENIA

Firmy, Sprzedam samochód, Sprzedam części, Kupię samochód, Kupię części, Usługi / Inne, Czarna lista,Znalezione w internecie

taka jest moja opinia zrobicie to co uważacie za dobre :) ewentualnie ankieta


A temat rarytasy w sieci to całkiem inny niż te o ktorym ja mysle bo ten z rarytasami pokazuje auta malo spotykane a mi chodzi o taki temat ktory bedzie pomagał innym uzytkownikom dowiedziec sie cos o aucie przed obejzeniem np. ktos mieszka 200 km od miejsca gdzie znajduje sie mazda a ktos wczesniej ja ogladal i okazalo sie ze jest rupiec to pisze w tym temacie na forum toyoty jest to bardzo aktywny temat na bieżąco są wrzucane nowe auta ktore nie warto/warto obejrzeć :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2010, 21:32
Posty: 518
Skąd: Przyłubsko/Katowice
Auto: Była Mazda MX-3
DOHC 1.6 16v 96r.
"Oriental red"
jest Fiat Coupe 2.0 20v 147KM

Postprzez nemi » 9 maja 2011, 14:31

Kevin9118 napisał(a):taki temat ktory bedzie pomagał innym uzytkownikom dowiedziec sie cos o aucie przed obejzeniem np. ktos mieszka 200 km od miejsca gdzie znajduje sie mazda a ktos wczesniej ja ogladal i okazalo sie ze jest rupiec to pisze w tym temacie na forum toyoty jest to bardzo aktywny temat na bieżąco są wrzucane nowe auta ktore nie warto/warto obejrzeć

My mamy dział "kupuję Mazdę"... I też zawsze ktoś podpowie, jeśli dany egzemplarz widział. Dokładnie tak to działa jak piszesz. Poza tym jest tam wątek o polecanych autach/sprzedawcach.

Poza tym mam inne wątpliwości: jeśli szukasz jakiegoś auta, to raczej robisz to aktywnie i sam przeglądasz serwisy ogłoszeniowe i aukcyjne. Trudno jest mi sobie wyobrazić sytuację, że przeglądam taki dział rarytasów posiadając już samochód i kiedy trafia się naprawdę fajna 323F BA Z5, to stwierdzam, że ją kupię, chociaż mi nie jest potrzebna :P. Ciekaw jestem, czy ktokolwiek przeglądając dział krzyknie "JADĘ! KUPUJĘ!", czy raczej po prostu użytkownicy forum sobie robią pitu-pitu, że ten egzemplarz jest taki czy siaki.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Leszek » 9 maja 2011, 22:29

Jak wyżej. Istnieje dział kupuje Mazdę. Zamykam. :)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum