Uwagi do funkcjonowania forum

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Sokool » 29 wrz 2006, 21:35

Bimbak napisał(a):jest
Kupie 323 GT BG 1,8 (1,9) 16v – nie F

a powinno być
Kupię auto
Mazda 323 GT BG 1,8 16v



Ja akurat takie coś bym zostawił.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 18:10
Posty: 2737 (1/10)
Skąd: Tychy
Auto: na gaz

Postprzez Pajko » 29 wrz 2006, 21:41

a ja nie , jak macie mnie dosc to mnie usuncie z stanowiska moda FOCH eheh , czego bym zalowal bo lubie to co robie na forum
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez PumaRST » 29 wrz 2006, 22:03

Panie i Panowie,

spokojnie bez nerwów.

Pajko poniekąt Cie rozumiem że starasz sie wypełniać swoje obowiazki jako Moderator. Co Prawda nei moge za wiele powiedzieć na ten temat bo wsumie nie udzielam sie na tym forum, ale wiem coś o tej funkcji poniewąż przez jakis czas byłem Modem w jednym z działów FiestaKlubPolska. Z drugiej strony pamietaj że "nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu". Naprawde każdy zrozumiał o co chodzi w moim tytule a to że o brak napisu ..auto Mazda... usunołeś post to jest nadgorliwość.

Jelsi moge coś od siebie powiedzieć to z mojego obcowania z różnymi Forami wszedzie jest troche inaczej. Wsumie poza Hondą nie trafiłęm na tak rygorystyczne przestrzeganie wszystkich mozliwych rególaminów.
Wiekszości z was to pewnie pasuje bo to wy tworzyliście ten rególamin, ale mnie jako nowemu miejscami jest trudno pewne sprawy załapać. Jak bym zrobił zły tytuł to tylko ja na tym strace a nie wy, bo to mnie nikt nie odpowie na posta. idąc dalej tym tropem to pewnie bym sie nauczył w końci pisać posty według jakiegoś tam schematu.

Z innej strony ja od początku mam przejsćia z pisaniem postów na tym forum. troche mnie zniecheciły one bo uważam je (raczej argumentacje) za utrudnienie a nei ułatwienie, i zapewne już bedzie cieżko zebym sie przekonał. A wsumie miałem nadzieje w szczególności po dość nei udanej wizycie na Forum Hondy.
Ta wypoeidz bardziej sie tyczy tego żebyście miejscami dawali czas nowym (przecież ich niemacie 50 w tygodniu) na poznanie norm i zasad panujacych a nie tylko banowali czy usuwali posty. bo w ten sposób ograniczacie mozłiwość rozwijania sie klubu.

Reasumując: swoja wypowiedzią nie chce uzyskać czego kolwiek z waszej strony, choć mogło by to być tak zrozumiłe. zapewne bede dosć żadkim gościem na forum a raczej obserwatorem (mnie osobiście nadmieryn rygor nie odpowiada) ale może wyciagniecie jakeiś wnioski żeby nie zniechecać ludzi do forum (generalizuje w tym miejscu).

Pozdrawiam wszystkich automaniaków

Puma
była 2 x 323GLX, była 323GT

Nissan Almera GTI
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2006, 13:46
Posty: 83
Skąd: O.B.R. Niestachów

Postprzez Winetou » 29 wrz 2006, 23:58

Widzisz Puma, ja osobiście jestem moderatorem od stosunkowo niedawna. Na początku, przez pierwsze 2 tygodnie, wysyłałem PW do każdej osoby, która zrobiła coś źle, z informacją, że temat wylądował w koszu z takiego i takiego powodu. Ale po jakimś czasie, kiedy spotykałem się na zmianę z a)obelgami, b) oskrażeniami o brak tolerancji c) totalną ignorancją, naprawdę miałem dosyć i dałem sobie z tym spokój. Po to są te regulaminy, przyklejone w każdym dziale i wyraźnie napisane – przeczytaj zanim założysz nowy wątek, żeby to robić – te regulaminy nie mają 10 stron, tylko kilka podstawowych punktów, których trzymanie się sprawia, że na tym forum jest pożądek – w porównaniu do innych na których panuje "tolerancja", wręcz niespotykany pożądek. Forum jest przejrzyste, a dzięki temu nam wszystkim przyjemniej się je czyta. W chwili obecnej przyjąłem metodę, że wysyłam PW wyłącznie do nowych osób, czyli takich które zarejestrowały się na forum na przestrzeni 2 tygodni od napisania błędnego posta. Naprawdę nie mam czasu sprawdzać, czy dany post jest pierwszy kogoś czy nie, bo np. ktoś się zarejestrował ale nic nie pisał, a z tego co widzę to Ty
Dołączył: 07 Lip 2006

jesteś na forum już jakiś czas, dlatego, z uwagi na po pierwsze zwykłe pieprzone zasady, a po drugie czytelność forum, w pełni popieram decyzję Pajka.
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Postprzez Grzyby » 30 wrz 2006, 08:43

Winetou napisał(a):wysyłałem PW do każdej osoby, która zrobiła coś źle, z informacją, że temat wylądował w koszu z takiego i takiego powodu. Ale po jakimś czasie, kiedy spotykałem się na zmianę z a)obelgami, b) oskrażeniami o brak tolerancji c) totalną ignorancją, naprawdę miałem dosyć i dałem sobie z tym spokój.

Chyba każdy kto został modem tak miał – i niestety ma (dot. pkt. a,b,c).
Tak bywa, że część nowych forumowiczów rejestrując się tutaj myśli, że skoro to internet to żadne zasady nie obowiązują i po zwróceniu uwagi (niekoniecznie poprzez wykoszowanie tematu) reagują bardzo ostro. Na szczęście świadczy to tylko i wyłącznie o nich.

P.S. Mysz&Puma – to nie o was :)
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez PumaRST » 30 wrz 2006, 08:51

Winetou napisał(a):
Dołączył: 07 Lip 2006

jesteś na forum już jakiś czas, dlatego, z uwagi na po pierwsze zwykłe pieprzone zasady, a po drugie czytelność forum, w pełni popieram decyzję Pajka.


A ja i tak bede sie upierał że ta sytuacja była zwykłą nadgorliwościa i niczym wiecej. O czym swiadczy wypowiedź innego Moda który powiedział ze dla niego było OK.

Tak jak poiwiedziałem, Mysza poprawiała posta i ja dalej nie widze problemu, niezaleznie jak to oceniam.

Pozdro Puma
była 2 x 323GLX, była 323GT

Nissan Almera GTI
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2006, 13:46
Posty: 83
Skąd: O.B.R. Niestachów

Postprzez Grzyby » 30 wrz 2006, 08:58

Ale już jest ok :)
Skończmy temat
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Violetka » 6 paź 2006, 09:04

hmm, nie wiem czy sobie wybrałam dobry temat, ale raaaaatuuuuujce
od jakiegoś czasu nie przychodzą mi na maila wszystkie powiadomienia o odpowiedzi, pojawiają się strasznie wybiórczo, jest moment,że sypią się jedno za drugim, a jest moment (dzień) kiedy ich wogóle nie ma
patrzyłam czy moja poczta nie traktuje ich jako spam, ale tu wszystko jest w porządku
czy ktoś może wrzucić mi jakieś info na ten temat?
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez Grzyby » 6 paź 2006, 09:54

Violetka napisał(a):jest moment,że sypią się jedno za drugim, a jest moment (dzień) kiedy ich wogóle nie ma

a otwierasz te tematy jak dostajesz powiadomienie?
Bo jak nie, to nie dostaniesz następnego.

Zadowolona? :D
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Violetka » 6 paź 2006, 10:02

Grzyby napisał(a):Zadowolona?

nie :P
cały czas otwieram tematy jak dostaję powiadomienie, a nawet zdarzało się tak, że dostawałam np. po 8 odpowiedzi w ciągu jednego dnia nie zaglądając wogóle do tego tematu :D
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez Violetka » 6 paź 2006, 10:11

Grzyby napisał(a):no i weź tu zadowol babę

baby to są w nosie <killer>
Mariuszku, trudno i tak dziękuję za zainteresowanie, a swoją drogą czekam, może komuś wpadnie do głowy jakiś inny pomysł, co z tym fantem zrobić
wiem, że nie tylko ja mam takie jazdy, że nie dostaję powiadomień, dunia tak samo :(
troszkę to jest uciążliwe, bo wciąż muszę penetrować dokładnie całe forum :(
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez Globy » 6 paź 2006, 10:46

Loczek napisał(a):Zadowolic kobite to tak jak slepemu cos ładnego pokazać

hahaha

Kochanie, odhaczylem Ci w profilu "zawsze powiadamiaj o odpowiedziach". Teraz nie bedziesz dostawala takich maili w tematach, gdzie zostawisz swoj slad chocby w formie 1 posta. Niestety stare tematy z czasu, gdy ta opcja byla wlaczona, nadal beda Cie powiadamiac, ale proponuje otwierac je i pod menu forum z prawej strony winno byc napisane cos w stylu "przestan sledzic odpowiedzi w tym temacie". Z czasem zredukuje sie liczba tematow, gdzie bylas zarejestrowana i powiadomienia znikna.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Violetka » 6 paź 2006, 12:07

hmm, kochanie nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy, ja właśnie chcę otrzymywać mailem powiadomienia, ale ich nie dostaję...
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez Globy » 6 paź 2006, 18:53

Faktycznie sie nie zrozumielismy, naprawilem swoje "fa pą" ;) Pogadamy we wtorek o konkretnych przypadkach i cos wymyslimy.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez max » 9 paź 2006, 21:18

andrzeej napisał(a):czesc mma do was takie pytanie jak wstawiliscie zdjecia swoich samchodów po postami?



Italiano napisał(a):Chodzi ci o fotki tak jak ja mam ? Jak tak to wchodzisz w "Profil", tam znajdujesz "Podpis" to to co masz wpisane:
andrzeej napisał:
Kocham ciężką prace...mógł bym patrzeć na nią godzinami

I tu zapodajesz "adres" do wybranej fotki/fotek.



Bimbak napisał(a):no tylko pamiętaj o [img]z%20przodu%20adresu%20fotki%20i[/img] na końcu.


tez chcialem sobie wrzucic fotki zrobilem wszystko tak jak podaliscie ale wyskakuja mi zdjecia normalnej wielkosc jak je zmniejszyc pomocy :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2006, 21:56
Posty: 470
Skąd: wlodawa
Auto: 626 coupe 2.2
mazda 3 2.0 TOPSPORT
audi A4 1.6
Transalp 600

Postprzez Waluś » 9 paź 2006, 21:39

za pomocą jakiegos programu. Fotshop, corel i innych
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Bimbak » 10 paź 2006, 19:25

Waluś napisał(a):za pomocą jakiegos programu. Fotshop, corel i innych

albo dzięki znajomości HTMLa
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3094 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez max » 10 paź 2006, 20:29

juz zalatwione Italiano mi pomogl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2006, 21:56
Posty: 470
Skąd: wlodawa
Auto: 626 coupe 2.2
mazda 3 2.0 TOPSPORT
audi A4 1.6
Transalp 600

Postprzez Xionc » 20 paź 2006, 17:47

Dołożony został antyflood na szukajkę, jest ustawiony na 10 sek, jak bedzie bardzo dokuczliwy, to pomysli sie o zmianie czasu.
Pozdrawiam,
Xionc Krzysztof :)

Moje byłe: 2 x 323BG | 2 x 323BA | 1 x Xedos6 CA | 1 x Mazda6 GG | 1 x Mazda6 GH
statusTest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2004, 23:25
Posty: 2479 (5/23)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-7 2.3T AT AWD '08

Postprzez Winetou » 20 paź 2006, 19:27

pewnie chodzi o to, że między jednym a drugim szukaniem musi upłynąć 10 sek :)
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum