Regulamin: 3. Nasze Mazdy i Projekty

Regulamin działu, ogłoszenia administracyjne, najczęściej zadawane pytania.

Postprzez Paweł » 26 kwi 2011, 14:34

3. Nasze Mazdy i Projekty

3.1. Przeznaczenie
Dział Nasze Mazdy jest przeznaczony prezentacjom naszych samochodów.

3.2. Zakładanie wątków
Każdy użytkownik może założyć po jednym wątku dla każdego posiadanego pojazdu. Nowy wątek należy założyć w dziale Poczekalnia, gdzie zostanie on oceniony przez moderatorów i po zaakceptowaniu przeniesiony do odpowiedniego działu.

3.3. Tytuły wątków
Tytuł wątku musi zawierać w kolejności: markę, nazwę modelu, kod modelu, kod silnika (oznaczenie silnika) i rok produkcji. Dodatkowe informacje dozwolone są po w/w opisie. Przykład poprawnej nazwy wątku:

  • Mazda6 GG L3 '06
  • Mazda 323F Sportive BJ FS '01. Żółta strzała.
  • Mazda RX-8 FE 13B-REW '04
  • Mazda 323F Sportive BJ FS '01 – GT3071R
Więcej informacji o symbolach opisujących nadwozia i silniki znajduje się na stronie klubowej.

3.4. Komentarze
Komentarze mogą dotyczyć wyłącznie prezentowanego pojazdu.

3.5. Poczekalnia
Użytkownicy mogą otwierać nowe wątki jedynie poprzez umieszczenie ich w Poczekalni. Wątki podlegają ocenie moderatorów pod względem ogólnie rozumianych zasad dobrej jakości dotyczących sumienności opisu, doboru ciekawych i dobrze wykonanych zdjęć. Zaakceptowane do publikacji wątki są przenoszone przez moderatorów do odpowiednich działów. Wątki niezaakceptowane i nie poprawione przez ich właścicieli podlegają automatycznemu usunięciu po 14 dniach od momentu ich założenia.
Wątki w poczekalni nie podlegają komentarzom.

3.6. Projekty
Dział Projekty jest przeznaczony prezentacjom naszych samochodów, które w szczególny sposób zostały zmodyfikowane pod względem mechanicznym lub optycznym. Wątek w Projektach musi opisywać samochód marki Mazda. W dziale mogą znaleźć się zarówno projekty podnoszące moc, zmieniające wygląd auta (kwestie dobrego smaku określa jury), jak i "perełki" oraz doprowadzone do stanu oryginalności auta klasyczne.

Wątki do działu Projekty zgłaszamy w temacie: Zgłoś swoje auto do tego działu!. Każdy wątek musi posiadać na pierwszej stronie chronologiczny opis projektu i zdjęcia aktualnego stanu pojazdu. O przyjęciu wątku decyduje jury złożone z moderatorów działu Nasze Mazdy. Jury ma 7 dni na podjęcie decyzji, które są niepodważalne.

3.7. Zamykanie i usuwanie wątków
Wątki aut sprzedanych zostają zamknięte. Wątki które nie mają opisu lub zdjęcia przestały się wyświetlać, po 2 tygodniach od zgłoszenia ich braku przez moderatora będą przenoszone do Poczekalni lub mogą zostać całkowicie usunięte, jeżeli autor wątku od dłuższego czasu nie loguje się na forum i nie odpowiada na korespondencję elektroniczną. W przypadku Projektów nowy właściciel samochodu może utworzyć nowy temat tylko pod warunkiem nowych zmian w projekcie.
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11053 (563/880)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09

Postprzez Wojtek » 18 maja 2013, 05:18

up
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 12:44
Posty: 17489 (109/468)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Koordynatorzy Forum, Koordynatorzy