Stowarzyszenie Narodowe Centrum Motosportu

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez nemi » 29 wrz 2016, 09:58

O kurde, ależ to wymagało wysiłku umysłowego, żeby wymyślić te argumenty hahaha.

Jak można chcieć sankcjonować prawnie agrotuning? I jeszcze argumentować, że pierdzenie wydechem na pół dzielnicy jest takie super...

Mam nadzieję, że to prowokacja tylko, żeby zobaczyć ilu ludzi ma alternatywną inteligencję ;). Ubawiłem się mimo wszystko :).
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Marcin » 29 wrz 2016, 10:44

Te Wasze głośne wydechy i przygazówki po osiedlach chcecie legalizować?
<lol>
Unikaty mi się znalazły...
Niebieskie diody w spryskiwacze od i marsz do przedszkola!

Kolejna perełka na forum :D
A już się nudnawo robiło <faja>
EDIT:
I ta nazwa <lol> NARODOWE CENTRUM
Weźta przestańta.
Kaczka- to max co może z tego być <głaszcze>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2007, 01:18
Posty: 1649 (22/36)
Skąd: Śrem
Auto: Toyota Prius 2010

Postprzez rotaryboy » 29 wrz 2016, 12:09

Marcin napisał(a):Te Wasze głośne wydechy i przygazówki po osiedlach chcecie legalizować?
<lol>
Unikaty mi się znalazły...
Niebieskie diody w spryskiwacze od i marsz do przedszkola!

Kolejna perełka na forum :D
A już się nudnawo robiło <faja>
EDIT:
I ta nazwa <lol> NARODOWE CENTRUM
Weźta przestańta.
Kaczka- to max co może z tego być <głaszcze>

Oczywiście, wszyscy macie rację, iż modyfikacja wydechu to tylko przygazówki i wydechy, które są słyszalne w całym województwie – innych nie ma.
Powodzenia w nowym roku, z nowymi przepisami wszystkim wam życzę.

nemi napisał(a):O kurde, ależ to wymagało wysiłku umysłowego, żeby wymyślić te argumenty hahaha.

Jak można chcieć sankcjonować prawnie agrotuning? I jeszcze argumentować, że pierdzenie wydechem na pół dzielnicy jest takie super...
Tak jak wyżej powiedziałem, innych modyfikacji nie ma, tylko pierdzenie na pół dzielnicy ( tylko skąd tyle firm produkujących wydechy?) Myślenie nie boli... ale jak widać w Twoim przypadku tak.

Mam nadzieję, że to prowokacja tylko, żeby zobaczyć ilu ludzi ma alternatywną inteligencję ;). Ubawiłem się mimo wszystko :).

Właśnie to pokazuje, jak wielu ludzi myśleć nie potrafi i robi wszystko to co wymyślą sobie Panowie z Wiejskiej z całym szacunkiem dla nich.

ereste83 napisał(a):OP chyba sobie jaja robi z wydechem i kompletnie się tym dyskredytuje. Instalacja niefabrycznego wydechu powinna natychmiast skutkować utratą dowodu. Mało rzeczy mnie tak wkurza jak antysocjalni debile z głośnym wydechem. To jest zwykłe chamstwo i NICZYM nieuzasadnione. Słychać potem takie auto kilometr jak wyje i szczególnie w nocy zakłóca spokój.

jak wyżej – brak logicznego myślenia, przecież modyfikacja wydechu to tylko debile, których słychać nie z kilometra ale z pięciu kilometrów.
Wojtek napisał(a):Myślę, że całość może zniknąć w czeluściach kosza... jako zwykłe śmieci. <diabełek>

Profil FB nie istnieje, a argumenty do <dupa>

Pozdrawiam

Profil nie istnieje? Trzeba mieć tylko trochę więcej umiejętności i przeczytać, iż jak link nie działa to wpisać ręcznie w wyszukiwarkę albo być zalogowanym. Bardzo trudne.

Reasumując, wypowiadacie się na tematy na które nie macie pojęcia. Waszymi jedynymi argumentami są znajomość modyfikacji wydechu, która ogranicza się do jego przedziurawienia xd BRAWo <glupek2> albo do darcia mordy na 5 kilometrów. Nadto wypowiadają się o tym ludzie z takimi perełkami jak mazda 3, alfa, fiat i inne pospólstwa z naszych dróg, które jak tylko zobaczą jakąś odpicowaną furę to z zazdrości im się ciśnienie podnosi.
Praca w korpo i karta kredytowa to jest cały wasz majestat.
A i co do odwołania się od mandatów to od nowego roku będziecie sobie mogli o tym pomarzyć <diabełek>
Początkujący
 
Od: 28 wrz 2016, 13:10
Posty: 6
Auto: RX

Postprzez brii » 29 wrz 2016, 12:14

hahaha
Mistrz – popłakałem się ze śmiechu <lol>
Z takimi pokładami ignorancji i buty wróżę Ci, że masz niestety spore szanse dostać się na wiejską :(
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 22:46
Posty: 8961 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Wojtek » 29 wrz 2016, 12:26

rotaryboy napisał(a):Profil nie istnieje? Trzeba mieć tylko trochę więcej umiejętności i przeczytać, iż jak link nie działa to wpisać ręcznie w wyszukiwarkę albo być zalogowanym. Bardzo trudne.

Kurde... trudne... hahaha
Mam innego FB <diabełek>

fb printscreen.jpg


2222.jpg


rotaryboy napisał(a):Reasumując, wypowiadacie się na tematy na które nie macie pojęcia. Waszymi jedynymi argumentami są znajomość modyfikacji wydechu, która ogranicza się do jego przedziurawienia xd BRAWo <glupek2> albo do darcia mordy na 5 kilometrów. Nadto wypowiadają się o tym ludzie z takimi perełkami jak mazda 3, alfa, fiat i inne pospólstwa z naszych dróg, które jak tylko zobaczą jakąś odpicowaną furę to z zazdrości im się ciśnienie podnosi.
Praca w korpo i karta kredytowa to jest cały wasz majestat.

Brawo... Obrażać to potrafisz...
Niestety, Twój poziom jest poniżej miejsca o którym nie wspomnę...
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 12:44
Posty: 17490 (109/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Postprzez JohnnyB » 29 wrz 2016, 12:30

rotaryboy napisał(a):Praca w korpo i karta kredytowa to jest cały wasz majestat.
A i co do odwołania się od mandatów to od nowego roku będziecie sobie mogli o tym pomarzyć <diabełek>


Nie pracuję w korpo, prowadzę własną działalność, nie mam karty kredytowej, wydaje mi się że piszesz z PL a zatem "możemy pomarzyć".

Argumentacja niestety pokazuję, iż prawdopodobnie piszę do kogoś dość młodego, mającego dość niewielkie pojęcie o aktualnie obowiązujących przepisach jak i mających problem w egzystowaniu w społeczeństwie.

I jak by nie argumentować nakładki na wydech, przyciemnianych na "czarno" szyb, mamy do czynienia z "tjuningiem" a nie tuningiem.
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 20:27
Posty: 2539 (46/87)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Postprzez Maniekvip » 29 wrz 2016, 12:43

rotaryboy napisał(a):Oczywiście, wszyscy macie rację, iż modyfikacja wydechu to tylko przygazówki i wydechy, które są słyszalne w całym województwie – innych nie ma.
Powodzenia w nowym roku, z nowymi przepisami wszystkim wam życzę.

Właśnie to pokazuje, jak wielu ludzi myśleć nie potrafi i robi wszystko to co wymyślą sobie Panowie z Wiejskiej z całym szacunkiem dla nich.

jak wyżej – brak logicznego myślenia, przecież modyfikacja wydechu to tylko debile, których słychać nie z kilometra ale z pięciu kilometrów.

Profil nie istnieje? Trzeba mieć tylko trochę więcej umiejętności i przeczytać, iż jak link nie działa to wpisać ręcznie w wyszukiwarkę albo być zalogowanym. Bardzo trudne.

Reasumując, wypowiadacie się na tematy na które nie macie pojęcia. Waszymi jedynymi argumentami są znajomość modyfikacji wydechu, która ogranicza się do jego przedziurawienia xd BRAWo albo do darcia mordy na 5 kilometrów. Nadto wypowiadają się o tym ludzie z takimi perełkami jak mazda 3, alfa, fiat i inne pospólstwa z naszych dróg, które jak tylko zobaczą jakąś odpicowaną furę to z zazdrości im się ciśnienie podnosi.


Przyczepiłeś się wydechu czyżby inne argumenty o niedozwolonych zmianach już do Ciebie dotarły?
Jak dla mnie możesz sobie zamontować rurę setkę jako wydech byle byś nie przekraczał dopuszczalnego hałasu.
Kolega miał kiedyś "wiadro" za zderzakiem, policjant kazał przygazować było spoko i go puścił. Auto może mięć piękny wydech, ale nie musi przy tym powodować drgania szyb w oknach.

Profil istnieje... wystarczy poprawnie link wkleić a nie zarzucać brak umiejętności innym.

Jest cała masa pięknych aut zrobionych ze smakiem, które spełniają kryteria aby poruszać się po drogach.

Kilka tygodni temu była ćwiartka w Częstochowie. Przyjechały auta cywilne, sportowe z podrasowanymi silnikami oraz takie amatorskie sportowe perełki jak Golf 2 który miał ponad 800KM. Te perełki miały klatki, przeloty, opony slick i wiele innych. Najważniejsze jest to że te auta przyjechały na lawecie, zgodnie z prawem. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie postulował o zmianę przepisów, które mogą tylko innym użytkownikom zaszkodzić.
"Pierwszego samochodu i pierwszej kobiety nigdy nie zapomnisz."

Stirling Moss
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2013, 19:01
Posty: 752 (17/11)
Auto: Mazda6
Mazda3

Postprzez Krzemol » 29 wrz 2016, 13:29

rotaryboy napisał(a):Nadto wypowiadają się o tym ludzie z takimi perełkami jak mazda 3, alfa, fiat i inne pospólstwa z naszych dróg, które jak tylko zobaczą jakąś odpicowaną furę to z zazdrości im się ciśnienie podnosi.

Ciśnienie to się podnosi Sebkom Twojego pokroju z E36 1.6 M-Pakiet i Civica Jajko 1.3 Vtec jak ta pospolita Alfa z V6 pod maską robi ich jak chce bez popitki :). Nie warcząc wydechem z pięciu kilometrów... Skoro już Twoim tokiem myślenia idziemy.
Ostatnio edytowano 29 wrz 2016, 13:36 przez Krzemol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2010, 22:11
Posty: 1558 (258/82)
Skąd: Ruda Śląska
Auto: Alfa Romeo 166 TI 2.4 175KM '05r
Mazda MX-5 NB 1.6 110KM '00r

Postprzez nemi » 29 wrz 2016, 13:36

Dajcie to do hyde parku, bo trochę nie przystoi w poważnym dziale ;).

Kurczę, po tych tekstach ciężko mi stwierdzić z kim mamy do czynienia, ale z takim lekceważeniem się o nas, biedakach wypowiada, że to pewnie jakiś bogacz, który nie robi tego tuningu w garażu.
Ale aż ciężko mi uwierzyć, że polska policja czepia się Brabusa, AMG czy innego Abartha hahaha. Zawsze myślałem, że te firmy potrafią zrobić auto ze smakiem i jeszcze zgodnie z prawem, a tu taka niespodzianka.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez dadan » 29 wrz 2016, 14:10

Bo oni jeżdżą "odpicowanymi furami", a nie jakieś Brabusy :D
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2008, 12:23
Posty: 664 (0/15)
Skąd: Gdynia
Auto: TA KL

Postprzez stachan » 29 wrz 2016, 18:02

Wojtek napisał(a):Myślę, że całość może zniknąć w czeluściach kosza... jako zwykłe śmieci. <diabełek>


Wojtek, taki folklor musi zostać dla potomnych... ;)

nemi napisał(a):Dajcie to do hyde parku, bo trochę nie przystoi w poważnym dziale


<spoko>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Grzyby » 29 wrz 2016, 23:11

rotaryboy napisał(a):Oczywiście, wszyscy macie rację, iż modyfikacja wydechu to tylko przygazówki i wydechy, które są słyszalne w całym województwie – innych nie ma.

Wybacz ale sam tylko o takich pisałeś w swojej "argumentacji"


rotaryboy napisał(a):Nadto wypowiadają się o tym ludzie z takimi perełkami jak mazda 3, alfa, fiat i inne pospólstwa z naszych dróg, które jak tylko zobaczą jakąś odpicowaną furę to z zazdrości im się ciśnienie podnosi.

Skoro nie pasują Ci normalne samochody, to po uj tu włazisz? Idź sobie na forum http://www.superodpicowanefurypodnosząceciśnienie.pl i tam szukaj kumpli :P
P.S. Jeśli myślisz że u mnie zazdrość wywołuje debilnie obniżone auto za którym muszę się wlec 20 na godzinę bo ma problem z przejechaniem zdechłej żaby (zasuszonej), na dodatek kierowcy "mózgowca" nie widać zza czarnych przednich szyb, a wydech pierdzi "ostrzegając" pieszych dookoła (Twoje słowa!) to jesteś nienormalny. Zwyczajnie i najnormalniej psychiczny.

rotaryboy napisał(a):wypowiadacie się na tematy na które nie macie pojęcia

A konkretnie jakie tematy? I w czym Twoje pojęcie ich jest lepsze?


P.S. A tak z ciekawości – pochwalisz nam się swoją odpicowaną furą "wywołującą zazdrość"? Cóż to za perełka, że trzeba dla niej zmieniać prawo?
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 22:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Bartek1986 » 30 wrz 2016, 00:56

Patrzcie, a mi za wydechy jeszcze nigdy dowodu nie zabrali :P
Jeżdżę wieśniackimi samochodami na złotych felgach, które słychać z kilometra i tylko się wszyscy uśmiechają. Może policjanci są jak normalni ludzie i zabierają dowodu jak widzą, że coś więcej buczy niż jedzie <lol>
Ps. Jeśli policjant podczas kontroli będzie chciał mi zabrać dowód za wydech to oddam mu go z uśmiechem. Przecież świadomie łamie przepisy :P

Jeśli komuś przeszkadza dźwięk boxera z przelotem to bardzo przepraszam, ale muszę dodać że swojego postępowania nie zmienię <diabełek>

Ps2. Przejechałem ponad 7kkm po polskich drogach na japońskich tablicach dość głośnym i unikatowym autem i jakoś policjanci mnie tylko na pogaduchy zatrzymują :)


Ps3. W Lublinie były organizowane tak zwane nocne spoty motoryzacyjne. Czyli rzucali hasło na fb gdzie się spotykają. Przyjeżdża sto, a może więcej odpicowanych bryk i jadą się ścigać..
Muszę pokazać zdjęcie jednej z moich ulubionych odpicowanych bryk, która się tam pojawiała :D
Obrazek
Tu zdjęcie z tego co się działo:
Obrazek

No i zaczęła przyjeżdżać policja i zabierać dowody. Oczywiście w sieci wielkie oburzenie..
Sam bym się zgłosił na ochotnika, żeby im te dowody zabierać :P

Ps4.
Obrazek

<lol> <lol> <lol>

Dopisano 30 wrz 2016 2:14:

Krzemol1994 napisał(a):Ciśnienie to się podnosi Sebkom Twojego pokroju z E36 1.6 M-Pakiet i Civica Jajko 1.3 Vtec jak ta pospolita Alfa z V6 pod maską robi ich jak chce bez popitki :)


Ty się młody nie ścigaj <czarodziej>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 wrz 2005, 12:44
Posty: 1814 (45/48)
Skąd: Lublin
Auto: Impreza GF8 GT
Impreza GF8 GT
Impreza GC8 GT Nardi Torino
Impreza GF8 STi
Impreza GC8 STi +++
Volvo S80 V8

Postprzez Marcin » 30 wrz 2016, 05:58

rotaryboy napisał(a): wypowiadają się o tym ludzie z takimi perełkami jak mazda 3, alfa, fiat i inne pospólstwa z naszych dróg, które jak tylko zobaczą jakąś odpicowaną furę to z zazdrości im się ciśnienie podnosi

Gościu...
Idź stąd.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2007, 01:18
Posty: 1649 (22/36)
Skąd: Śrem
Auto: Toyota Prius 2010

Postprzez Bimbak » 30 wrz 2016, 11:47

Ja to się zastanawiam co to jest motosport i jak to się na ulicach uprawia?
Nie wiem co tam wyznajecie ... V-Tec, M-Power ... wszystko jedno ... mogę zostać waszym papierzem! Jestem nieoficjalnym rekordzistą Polski w ilości zebranych pkt karnych bez utraty prawa jazdy i posiadam auto po tuningu (głównie naklejki mocy) i sportowy motocykl ... niestety zdemontowałem głośny wydech bo na tor mnie z nim wpuścić nie chcieli i łeb [tiiit] jednak ... ale jak mnie wybierzecie to założę.
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 19:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez TheMonster » 30 wrz 2016, 13:02

Bimbak, najpierw oklej ciemna folią wszystkie szyby a dopiero potem możesz myśleć o jakichkolwiek funkcjach ;P
Najlepiej dla pewności najciemniejszą i z obu stron.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem

_____________________________________________________________
Dawne auta:
Citroen Xsara II 1,6 16V 2003
Mazda 6 GG/GY 2005 2,0 MZR-CD 136 KM MT
Mazda 3 BM 2016 2,0 SkyActiv-G 120KM MT "Śnieżynka"
Tomasz W.
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Pomorza
Moderator
 
Od: 22 lis 2015, 14:59
Posty: 1521 (227/225)
Skąd: Bydgoszcz / Poznań
Auto: Mazda 3 Hikari, 2,0 150KM AT

Postprzez nemi » 30 wrz 2016, 19:24

Bimbak, motosport jest wtedy, kiedy pod lusterkiem wiszą pluszowe kostki do gry.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Marcin » 4 paź 2016, 03:26

Ej, nie śmiejcie się z nich!
Jak Wy byście byli tacy?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2007, 01:18
Posty: 1649 (22/36)
Skąd: Śrem
Auto: Toyota Prius 2010

Postprzez Bimbak » 4 paź 2016, 07:04

W sensie że piękni i młodzi?
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 19:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez jacobs » 4 paź 2016, 07:45

Szybcy i wsciekli
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 12:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Przypadek i 31 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park