Prezenty na różne okazje

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez Justyśka » 19 lis 2011, 14:48

Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty, a może nawet kupować, w końcu szukanie prezentów też jest przyjemne. Myśląc nad tym, co kupić na różne okazje, gdyż w ciągu roku jest takich mnóstwo, dobrze jest przypomnieć sobie rozmowy z bliską osobą, który nawet mimochodem mógła nam zdradzić swoje potrzeby. Praktyczne prezenty to jednak nie jedyna możliwość. Jeśli dobrze znasz daną osobę z pewnością wiesz jak lubi spędzać czas, czy lubi czytać (a jeśli tak, to jakie ceni książki), czy lubi grać na konsoli, czym się interesuje, ale trafiony prezent wymaga chwili namysłu. Czasem bywa tak, że mamy problem z wyborem prezentów, bo nie wiemy co kupić i co wtedy? W związku tym chciałabym, aby każdy z was przedstawił swoje propozycje prezentu, jaki byście chcieli dostać? Albo zaprezentował/a swoje doświadczenia z szukaniem prezentu dla kogoś, jakieś śmieszne lub przerażające historie? A może dostaliście kiedyś niewypałowe prezenty, z których nie byliście zadowoleni lub wręcz przeciwnie bardzo zadowoleni? :)
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 10:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez Tomek6 » 19 lis 2011, 14:57

Świetny temat, zwłaszcza, że zbliża się właśnie okres świąteczny ;) Szczególnie wywołuje to u mnie uśmiech na twarzy, bo kilka dni temu rozmawiałem z dziewczyną o prezentach i śmiałem się, że chciałbym dostać Levis'y 511 Slim :D Kupiłem takie jeansy 3 lata temu i pomimo kilku innych par spodni, które nabyłem od tego czasu, właśnie levisy noszę najchętniej . Są najwygodniejsze, wypaczają wahania wagi +/– 2kg bez opadania czy uwierania w brzuch, zwyczajnie bardzo je lubię. Chciałbym kupić drugie takie nawet za podwójną cenę, ale niestety Levis tego modelu już nie produkuje <płacze> Być może leży gdzieś w świecie na magazynie taka niesprzedana para... :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2009, 22:42
Posty: 1297

Postprzez Speed » 19 lis 2011, 18:52

Tomek6 napisał(a):że chciałbym dostać Levis'y 511 Slim


http://allegro.pl/levi-s-511-slim-rurki ... 83659.html

Nie musisz dziękować ;)
Mazda Experiment 11
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2014 miejsce 1
CUP 2013 miejsce 1
 
Od: 16 kwi 2008, 22:05
Posty: 1778 (18/27)
Skąd: Warszawa
Auto: Renault, Yamaha, VW.

Postprzez Dominator » 19 lis 2011, 19:42

Temat jak najbardziej na czasie i wogóle trafiony, szkoda tylko że kobiet mało na forum co by było więcej opinii :) Dobra, są jeszcze geye <rotfl> zart :P
Kobiety, co byście chciały na mikołajki? :)
...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2011, 22:36
Posty: 4908 (66/68)
Skąd: Bielsko-Biała/KR/KTA
Auto: Accord 8 2.2 gnojówka

Postprzez Tomek6 » 20 lis 2011, 11:18

Speed napisał(a):Nie musisz dziękować ;)


Dziękuję, ale to nie są te spodnie do końca ;) Inny kolor denimu, inny kolor nici ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2009, 22:42
Posty: 1297

Postprzez Ania_TM » 20 lis 2011, 11:53

Dominator napisał(a):Temat jak najbardziej na czasie i wogóle trafiony, szkoda tylko że kobiet mało na forum co by było więcej opinii :) Dobra, są jeszcze geye <rotfl> zart :P
Kobiety, co byście chciały na mikołajki? :)


ja chce rękawice bokserskie <glupek2>

Na razie mam mało czasu, ale potem postaram się rozwinąć wątek prezentów <diabełek>
Ania_TM
 

Postprzez Dominator » 20 lis 2011, 12:04

Widzewianka_TM napisał(a):
ja chce rękawice bokserskie <glupek2>

Na razie mam mało czasu, ale potem postaram się rozwinąć wątek prezentów <diabełek>

No to czekamy Widzewianko ;) Twoje podpowiedzi mogą byc cenne ;) Ale rękawice, to chyba ze względu na charakter Twojej pracy..śladów bedzie mniej :P
...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2011, 22:36
Posty: 4908 (66/68)
Skąd: Bielsko-Biała/KR/KTA
Auto: Accord 8 2.2 gnojówka

Postprzez Justyśka » 20 lis 2011, 15:28

Tomek6 napisał(a):Świetny temat, zwłaszcza, że zbliża się właśnie okres świąteczny ;) Szczególnie wywołuje to u mnie uśmiech na twarzy, bo kilka dni temu rozmawiałem z dziewczyną o prezentach i śmiałem się, że chciałbym dostać Levis'y 511 Slim :D

Może Mikołaj Ci przyniesie w tym roku ;)

Dominator napisał(a):Kobiety, co byście chciały na mikołajki? :)

W związku z tym, że kobiety mają różne charaktery i zainteresowania, to na pewno każda by chciała coś innego i odmiennego. Choć wydaje mi się, że dla pań łatwiej dobrać prezent niż dla mężczyzn i ja osobiście nie znam żadnej kobiety, która nie lubi romantycznych prezentów, musisz znać po prostu osobowość swojej kobiety, żeby wybrać dla niej jakiś drobiazg :)
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 10:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez JohnnyB » 20 lis 2011, 19:35

Justyśka napisał(a):W związku z tym, że kobiety mają różne charaktery i zainteresowania, to na pewno każda by chciała coś innego i odmiennego. ....


No i cały misterny plan...... :–/, a już liczyłem na jakieś propozycję :–(
Ja nigdy nie wiem co mojej żonie kupić, kończy się tym że loguje się na http://www.wylegarnia.pl i wychodzę wracam jak "koszyk" jest pełny, albo zostawiam kartę debetową na widoku gdy zbliża się "giełda minerałów" ;–). Jestem naprawdę mało kreatywny w tym temacie. Na te święta podobnie, nie wiem co zrobię, a żona jakoś nie kwapi się z "pomocą" .

A co do prezentów dla mnie to ja nie przepadam, zawsze wolę pieniądze wydać na coś praktycznego przeważnie do samochodu. Czasem pozwalam sobie na jakieś fanaberię, jak ostatnio pojechałem sobie kupić model RC 1:10 do driftu, ale od 2 miesięcy stoi na półce i jakoś się nie kwapię aby go ruszyć. Chodź muszę już w nim wymienić silnik i aku. Drobne modyfikację poczyniłem ale moc nie pozwala na za dużo :–).
Ogólnie dla faceta polecam model RC. :–)
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 20:27
Posty: 2539 (46/87)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Postprzez D4NI3L » 20 lis 2011, 20:15

u mnie tez co raz gorzej z wybieraniem prezentów dla tego będę śledził temacik :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2008, 14:40
Posty: 2861 (6/1)
Skąd: Trójmiasto
Auto: Mazda CX-5 2.5 Automat
Mazda 3 2.0 Automat
Mazda 2 DE 1.5 MT

Postprzez Ania_TM » 20 lis 2011, 22:00

Dominator napisał(a):
Widzewianka_TM napisał(a):
ja chce rękawice bokserskie <glupek2>

Na razie mam mało czasu, ale potem postaram się rozwinąć wątek prezentów <diabełek>

No to czekamy Widzewianko ;) Twoje podpowiedzi mogą byc cenne ;) Ale rękawice, to chyba ze względu na charakter Twojej pracy..śladów bedzie mniej :P


rękawice na treningi ;P <spoko>

a ja ogółem to lubię dostawać:
– perfumy
– cosik z biżuterii- kolczyki, łańcuszek :P
– dobrą książkę
– ewentualnie jakiś ciuszek :P
– tudzież gadżet sportowy :D
– albo gadżet mazdowy ;P

Ostatnio popularne stały się też karnety- na basen, na siłownie, itp itd. Albo jakieś prenumeraty.
Można zainwestować w coś do domu- jakiś sprzęt, porcelanę dla mamy, itp.

Kiedyś tacie kupiłam zdobioną zapalniczkę- do tej pory rzadko używa, bo mu szkoda <glupek2>

Wszystko zależy od osoby i od relacji.
Dla jednej nie będzie problemu z wyborem, a przy innej trochę się namyślimy.
Nie zawsze wiadomo,co komu kupić,żeby był zadowolony <oczy>

Najważniejsze,żeby prezent był od serca i cieszył. Nawet mały :)
Ania_TM
 

Postprzez Justyśka » 20 lis 2011, 22:08

JohnnyB napisał(a):No i cały misterny plan...... :–/, a już liczyłem na jakieś propozycję :–(

Panowie zastanówcie się co wasza kobieta uwielbia, poobserwujcie, idżcie na zakupy z nią i zobaczcie na co zwraca uwagę lub zróbcie wywiad i ją zapytajcie, oczywiście tak, żeby się nie domyśliła, że tu chodzi o prezent np. "Kochanie jeśli miałabyś wybrać z tysiąca rzeczy, które przychodzi Ci do głowy, co byś wybrała? Co najbardziej potrzebujesz? Chodzi oto co by Ci przyniosło największą radość?" . Oczywiście taki wywiad z pytaniami musi być przeprowadzony o wiele wcześniej, niż nadchodząca okazja, aby wasza Ukochana się nie domyśliła. Jeśli już nie chcecie pytać lub zauważycie, że kobieta orjentuje się o co wam chodzi, to zalecam zakończenie wywiadu typu: "A wiesz tak pytam z ciekawości, aby się dowiedzieć czego pragnie moja kobieta." i dalej polecam obserwacje, czyli takie historie z życia np. jeśli lubi gotować i potrzebuje nowego miksera itp. Czasem my sami mimochodem mówimy o tym, co chcemy np. "Kurce pomałam kolczyki, a tak je lubiłam", niby drobiazg a jednak podpowiedż. ;) Oczywiście, to dotyczy również wyboru prezentów dla naszych kochanych mężczyzn.

A z takich prezentów dla kobiet to można wybierać w:
– kosmetykach –> perfumy itd.,
– ciuszkach –> sukienka, bielizna sexsowna (jeśli zna się rozmiar) itp.,
– biużuteria,
– może coś związanego z zainteresowaniami, typu: gotowanie, książki, sport.
Kobiety również lubią coś osobistego od facetów, coś z dedykacją, ja np. dostałam od swojego mężczyzny śliczny kubeczek z dedykacją i wspólnym naszym zdjęciem, które się pojawia wraz z zalaniem go gorącym napojem i bardzo mi się podoba. Super by było, żeby prezent był praktyczny i można go było używać i od serca przede wszystkim musi być. Pamiętajcie, też że prezent nie musi być drogi i wielki, aby uszczęśliwiał. Uff, mam nadzieje, że coś podpowiedziłam, choć troszeczke ;) A wy mężczyżni, co lubicie dostawać?
Ostatnio edytowano 20 lis 2011, 22:19 przez Justyśka, łącznie edytowano 1 raz
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 10:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez JohnnyB » 20 lis 2011, 22:17

Justyśka napisał(a):Panowie zastanówcie się co wasza kobieta uwielbia, poobserwujcie, idżcie na zakupy z nią i zobaczcie na co zwraca uwagę lub zróbcie wywiad


Gdyby to było takie oczywiste :–),
Dobra rada, idź z kobietą na zakupy i zobacz na co zwraca uwagę........oj chyba żaden z Nas nie dysponuje takim budżetem ;–)

Justyśka napisał(a):"Kochanie jeśli miałabyś wybrać z tysiąca rzeczy, które przychodzi Ci do głowy, co byś wybrała? Co najbardziej potrzebujesz? Chodzi oto co by Ci przyniosło największą radość?"


w takich chwilach jedyna słuszna odpowiedź:
– "Ciebie kochanie"
– "Ty kochanie

:P
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 20:27
Posty: 2539 (46/87)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Postprzez Justyśka » 20 lis 2011, 22:28

JohnnyB napisał(a): Gdyby to było takie oczywiste :–),
Dobra rada, idź z kobietą na zakupy i zobacz na co zwraca uwagę........oj chyba żaden z Nas nie dysponuje takim budżetem ;–)

Oj, nie przesadzajmy, to że kobieta ogląda jakąs drogą rzecz, nie znaczy żeby od razu to kupować albo że strasznie tego pragnie. Poza tym jestem przekonana, że na pewno nie tylko to ogląda, ale również inne tańsze rzeczy.

JohnnyB napisał(a):w takich chwilach jedyna słuszna odpowiedź:
– "Ciebie kochanie"
– "Ty kochanie :P


W takim wypadku odpowiedż brzmi: "Ależ Kochanie, to miłe że tak mówisz, ale chodzi mi o rzeczy użytku codziennego, nie osoby." ;)
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 10:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez JohnnyB » 20 lis 2011, 22:31

Justyśka napisał(a):W takim wypadku odpowiedż brzmi: "Ależ Kochanie, to miłe że tak mówisz, ale chodzi mi o rzeczy użytku codziennego, nie osoby." ;)


A kobiety :
–"kochanie, skończyły się zmywaki i kupiłbyś płyn do naczyń, ale proszę taki z aloesem, abym miała miękkie i piękne dłonie" <lol>
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 20:27
Posty: 2539 (46/87)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Postprzez say » 21 lis 2011, 08:54

Justyśka napisał(a):Panowie zastanówcie się co wasza kobieta uwielbia
To bardzo zależy od wieku kobiety :P, 20 latka lubi romantyczne prezenciki, 40 latka "kopertę" lub "nosnik srodków" do realizacji swoich wizji i potrzeb. Nie ma filozofii...niestety (zaraz będzie grzmiało :D).
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lip 2007, 07:58
Posty: 1620 (0/1)
Skąd: Szczecin
Auto: Premacy DiTD '02 7 os.
MB W168 1.4 Pb

Postprzez Xenocyd » 21 lis 2011, 11:32

say napisał(a):40 latka "kopertę" lub "nosnik srodków"


jestem jak kobieta, tez lubie nosniki srodkow :P szkoda, ze sam musze je uzupelniac :/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 11:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez nemi » 21 lis 2011, 12:02

Ja lubię dostawać przede wszystkim życzenia. W tytule przelewu.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Justyśka » 21 lis 2011, 18:27

JohnnyB napisał(a): A kobiety :
–"kochanie, skończyły się zmywaki i kupiłbyś płyn do naczyń, ale proszę taki z aloesem, abym miała miękkie i piękne dłonie" <lol>

A to by było niezłe <lol> obyś takiej odpowiedzi nie dostał, tak czy siak warto spróbować różnych sposobów zdobycia informacji od kobiety, wytrwałości tylko potrzeba. Ewentualnie można podać kilka rzeczy do wyboru i niech kobietka wybierze sobie, to co najbardziej chce.

A jeszcze mi doszły pomysły na prezenty dla kobiet:
– pormonetka,
– torebka,
– kuferek na biżuterie lub kosmetyki.

A Wy Panowie, co chcecie dostać?
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 10:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez noxes » 21 lis 2011, 18:51

Wy tu gadu gadu, a ja konkretów nie widzę :D Może by tak mała podpowiedź co kupić znajomemu na osiemnastkę, coś co by było z jajem, a zarazem żeby nie było to coś zupelnie głupiego.
Sprzedam części;
Mazda xedos 6 v6
Mazda 626 1.8-2.0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 gru 2009, 21:23
Posty: 3282 (5/5)
Skąd: Garwolin
Auto: AUDI A4 B6 1.8T

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park