Kącik kawalera MazdaSpeed

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez _MarSs_ » 25 maja 2004, 08:45

Nie wiem dlaczego, ale wczoraj coś się zawaliło w moim małżeństwie!
Zaczęło się od <klotnia> a o mało się nie skończyło na <killer> !!

Kudre, czy ja za dużo od niej wymagam, zarabiam 2x więcej niż oboje teściowie razem wzięci, nie włóczę się po nocach, nie przychodze naprany, jeśli coś potrzebuje to mówi i ma (no w granicach rozsądku), żeby na więcej starczało robię hałtury po godzinach, opiekuję się dzieckiem (zawsze po robocie przewijałem, kompałem, karmiłem, chodziłem na spacery, itd)
Ona nie pracuje, coś tam sobie studiuje zaocznie, siedzi w domu przed TV z durnymi serialami, albo na idiotycznym czacie w necie i chyba jej się zwoje poprostowały, albo móżg zlasował od tych mądrości.

Przychodzę wczoraj po bardzo ciężkim dniu (pracuję umysłowo nie fizycznie) głodny jak pies, wchodze do domu a ona: "Obiadu nie ma"; ja: "OK"; poszedłem do kuchni, a tu 3 letni synek pcha się do lodówki i prosi "Daj jeść!"; trząsnęło mnie ze złości, ale nic – zrobiłem na szybko jajecznicę na cebuli z 6 jaj; syn zjadł ponad połowę – myślę: "Cholera od rana nie jadł czy co??!!" Nerwy mnie zaczęły targać, ale nic – twardy jestem (może ma trudny okres, albo co). Włączyłem gierkę na telefonie i bawię się z synem, ona w necie na czacie – OK; nagle odwraca się i pyta: "A gdzie obiad dla mnie??" Targnęło nmie znowu, ale myślę sobie: "Dam radę, jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem, najważniejsze jest dobro dziecka!!" nic się nie odezwałem. Ona znowu – ja nic (bo nie mogłem spokojnie słowa powiedzieć, a nie chciałem strasować dziecka.
Nagle ona podchodzi i zaczyna nie szarpać i wykrzykiwać: "O co mi chodzi??" Cholera coś we mnie pękło, opier.... babę na czym świat stoi, wywaliłem jej całe lenistwo i niechlujstwo. Syn się popłakał, więc się pohamowałem. Ale ona dostała jakiejś furii (chyba za duzo kawy się napiła, bo jej tydzień temu kupiłem express ciśnieniowy o jakim marzyła) i zaczęła do mnie z pięściami – myslę sobie: "przecież kobiety nie pobiję, bo zrobi obdukcję i będzie na mnie" złapałem ją za ręce i gardło, poszarpała się trochę, syn zaczął mnie bić piąstkami żebym puścił mamę, jak sie poryczała, to ją puściłem. Powiedziała, że mnie zostawi, ja że jakoś przeżyję, wzięła słychawkę i zaczęła dzwonic do teściów, żeby po nia przyjechali, ale teściowie jakoś chyba nie byli skorzy, bo się rozłączyła i siedziała na kanapie płacząc wniebogłosy. Potem jej przeszło ja się zaczął jej ulubiony sarial: "M jak miłość"

Ja chyba jestem jakiś <jelen> że się dałam tak wkręcić ale cóż.....
Pozdrawiam

_MarSs_ {626 Cronos 2.0 95}
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 gru 2003, 13:33
Posty: 80
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 626 2.0 95

Postprzez polnik@studio » 25 maja 2004, 09:05

hmm no cóż w każdych małżeństwach są dobre i trudne dni. Najlepiej odczekać jakiś czas i pogadać. Może powinniście gdzieś pojechać na weekend odpocząć pobyć razem. Może jej poprostu brakuje Ciebie ? Jeżeli tak dużo pracujesz. Pomyśl o tym. pozdrawiam
[url=http://www.polnik-studio.pl/]systemy informatyczne[/url] || [url=http://www.athleticshop.com.pl/]sprzęt fitness[/url] || [url=http://www.trampoliny.com.pl.pl/]trampoliny[/url] || [url=http://www.ogrodowe-meble.pl/]meble ogrodowe[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2003, 15:31
Posty: 1097
Skąd: Warszawa
Auto: Kia pro cee'd/ Toyota Starlet

Postprzez Pietruch » 25 maja 2004, 09:19

sluchaj gdyby jej brakowalo to nie siedzialaby na czacie w chwili kiedy on jest w domu. Moim zdaniem powinniscie na spokojnie porozmawiac, powiedziec co i jak wytlumaczyc sobie wszystko... Spoko kobiety tak maja.. ;) Ona widzi to z innej strony.. Pogdzicie sie jeszcze bedziesz sie z tego smial..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 11:32
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 F BA 1.5 96r.

Postprzez radnor » 25 maja 2004, 09:26

<serduszka><glupek2><serduszka> Tak to już jest, że człowiek po fakcie dopiero widzi, w co się wpakował :D
323F BG 1.8 | Prelude 2.2vtec JDM | MX-6 2.5v6 EDM | MX-6 JDM KLZE | Civic 1.6esi | Civic 1.8VTI | Przekonywanie drugiej polowy do Imprezy – in progress
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2004, 12:32
Posty: 103

Postprzez Tomasz760 » 25 maja 2004, 09:57

Dlatego ja jestem przeciwny braniu ślubu , bo niby po co mi takie cos , jak sie kogos kocha to po jaką cholere jest ten cały obżądek.

Zapraszamy na piwo w sobotę wieczorem . Informacja w spotkaniach klubowych.A że jesteś z Legionowa i Panstasio też to może byscie się jakos zgadali i razeum do wawy na piwo przyjechali !!

Pozdrawiam
Biuro Podróży Okapi Travel zaprasza na wycieczki jednodniowe dla dzieci www.okapitravel.pl

gadzety i upominki www.gadzetolandia.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 mar 2004, 03:05
Posty: 265
Skąd: Warszawa
Auto: astraII-najlepsza bo służbowa

Postprzez JackB » 25 maja 2004, 10:00

też miałem ciężkie dni, ale to tylko kwestia rozmowy i wyjaśnienia sobie wszystkiego. Rozmowa pomaga! Wiem coś o tym, też myślałem o końcu, ale nie poddawaj się, pogadajcie, wylejcie swoje żale, nie dość, że się lżej robi na serduchu, to jeszcze można sporo dowiedzieć się o tej drugiej osobie, którą, jak uważasz, znasz na wylot. To nieprawda – drugą bliską Ci osobę na 100% poznasz może za naście lat. <głaszcze>
Jacek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 kwi 2004, 13:18
Posty: 159
Skąd: Pruszków/Poznań
Auto: Mazda 121 Canvas Top DB B3 '91

Postprzez Paweł » 25 maja 2004, 10:02

Chyba przyjde na to piwo (jak mnie baba pusci <lol>)...

MarSs – przeczytalem co napisales, zastanawiam sie, czy to nie jest przypadkiem jakas reklama serialu, o ktorym mowa na koncu?... :D

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Tomasz760 » 25 maja 2004, 10:06

Proponuje wszystki swoim dziewczynom i żoną sprzedać bajkę ze jest to bardzo powazne spotkanie , na którym nie może nas zabraknąć. A po spotkaniu jesteśmy służbowo zaproszeni na symboliczne piwko :) hahaha
Biuro Podróży Okapi Travel zaprasza na wycieczki jednodniowe dla dzieci www.okapitravel.pl

gadzety i upominki www.gadzetolandia.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 mar 2004, 03:05
Posty: 265
Skąd: Warszawa
Auto: astraII-najlepsza bo służbowa

Postprzez Pietruch » 25 maja 2004, 10:15

no i nie zapominajac o tym ze powinny przyjechac po nas bo bedziecie bardzo zmeczeni po tym spotkaniu(czyt. nie bedziecie w stanie chodzic) :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 11:32
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 F BA 1.5 96r.

Postprzez Babcia Stasia » 25 maja 2004, 10:19

A o NPM nie słyszeliście??? Napiecie przedmiesiączkowe! My kobiety nie mamy lekko. Nie tylko z wami ale i z naturą.
Babcia Stasia
 

Postprzez radnor » 25 maja 2004, 10:29

tco_tm napisał(a):Chyba przyjde na to piwo (jak mnie baba pusci <lol>)...

MarSs – przeczytalem co napisales, zastanawiam sie, czy to nie jest przypadkiem jakas reklama serialu, o ktorym mowa na koncu?... :D

Pozdrawiam.


Hehe, reklama była ostanio W SERIALU.. Od poniedziałku do środy oglądam każdy odcinek (z racji hodowania kobiety w domu). Któregoś dnia rodzina musiała się przeprowadzić, ale nie mieli jak zatargać pralki do domu. Na to rezolutna pani sędzia mówi "Zmieści się do mojej Pandy!".. :D
323F BG 1.8 | Prelude 2.2vtec JDM | MX-6 2.5v6 EDM | MX-6 JDM KLZE | Civic 1.6esi | Civic 1.8VTI | Przekonywanie drugiej polowy do Imprezy – in progress
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2004, 12:32
Posty: 103

Postprzez Babcia Stasia » 25 maja 2004, 11:47

Baby to są w nosie!
Babcia Stasia
 

Postprzez Tomasz760 » 25 maja 2004, 11:52

a co do bab :) , to przypominal mi sie fragment south parku , gdzie jeden z nauczycieli mówi do jakiegoś gówniarza że " on to nie ufa czemuś co krwawi przez tydzień i nieumiera " hahaha

Kochane dziewczyny nie obrazać się !! hahaha

Pozdrawiam
Biuro Podróży Okapi Travel zaprasza na wycieczki jednodniowe dla dzieci www.okapitravel.pl

gadzety i upominki www.gadzetolandia.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 mar 2004, 03:05
Posty: 265
Skąd: Warszawa
Auto: astraII-najlepsza bo służbowa

Postprzez _MarSs_ » 25 maja 2004, 11:54

radnor napisał(a):Hehe, reklama była ostanio W SERIALU.. Od poniedziałku do środy oglądam każdy odcinek (z racji hodowania kobiety w domu). Któregoś dnia rodzina musiała się przeprowadzić, ale nie mieli jak zatargać pralki do domu. Na to rezolutna pani sędzia mówi "Zmieści się do mojej Pandy!".. :D


A to się zgadza, wszystkie samochody mają tam zaklejone nazwy tylko jedna Panda "...taka tania, tańsza nisz myślałam..." jest w pełnej krasie.

... nie wiem, nie wiem, tak szczerze to nie chce mi się wracać dzisiaj do domu, a najbliższy tygodniowy wyjazd służbowy mam dopiero w piątek. Jakoś przewiszę, albo zostanę "po godzinach" ;)
Pozdrawiam

_MarSs_ {626 Cronos 2.0 95}
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 gru 2003, 13:33
Posty: 80
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 626 2.0 95

Postprzez Pietruch » 25 maja 2004, 13:28

Babcia Stasia napisał(a):A o NPM nie słyszeliście??? Napiecie przedmiesiączkowe! My kobiety nie mamy lekko. Nie tylko z wami ale i z naturą.



Aha a ja sie zastanawialem po co Ci ten smoczek w... no wiecie :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 11:32
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 F BA 1.5 96r.

Postprzez owad » 25 maja 2004, 13:33

Jak kobieta siedzi calymi dniami w domu to dostaje pierdolca!
Z reszta czemu sie dziwic jak ja bym siedzial i ogladal te popier... seriale w telewizji calymi dniami i jeszcze do tego siedzial na chacie z kolejnymi debilami tez by mnie pokrecilo!
Kobieta tak jak facet MUSI pracowac czuc ze jest potrzebna i obracac sie w innym towarzystwie niz rodzina. Odrobina odrebnosci musi byc bo nie da sie wytrzymac caly czas w jednym towarzystwie.
Moja zasada jest taka ze kobieta musi pracowac zeby nie zwariowac i nie robic jakis akcji poza tym gdyby mi sie cos kiedys stalo musi byc w stanie zadbac samo o siebie i nasze dzieci a gwarantuje ze taka kura domowa napewno sobie nie poradzi
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 16:27
Posty: 70

Postprzez luca » 25 maja 2004, 13:38

Święte słowa Owad. Problem nie dotyczy kobiet, a ludzi w ogóle. Ja ostatnio miałem okazję dosyć dużo wysiadywać w domu, i myślałem że każdy następny dzien będzie tym ostatnim. Dla mnie masochizm. Przebywanie wśród ludzi jest warunkiem koniecznym (nie dotyczy socjopatów).
Mazda Motor Company
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2004, 14:12
Posty: 811
Skąd: DC
Auto: Astra 1.4

Postprzez _MarSs_ » 25 maja 2004, 14:26

Coś w tym jest, jak jej ostatnio proponowałem wizyty u znajomych to za nic nie chciała iść, "z tą to nie lubie gadac, a ten to się zawsze przechwala, a ta to pewnie będzie narzekać jak to jej żle..." w końcu udało mi się ja wyrwać w ostatnią niedzielę do......ZOO
Pozdrawiam

_MarSs_ {626 Cronos 2.0 95}
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 gru 2003, 13:33
Posty: 80
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 626 2.0 95

Postprzez luca » 25 maja 2004, 14:31

Coś w tym jest. Wiesz mi się wydaje, że działa swoisty mechanizm regresji. Jak człowiek się zbyt zamknie, to później piętrzy trudności na każdym kroku, żeby tylko nie wykazać żadnej aktywności. Moja rada: zacznij zarabiać mniej. Czynnik ekonomiczny jest najbardziej motywujący do działania. Dzięki temu może Szanowna Twoja Małżonka będzie musiała ruszyć do pracy, a co za tym idzie zaktywizować się. Oczywiście zarabiac mniej możesz tylko i wyłącznie w sferze abstrakcji.
Mazda Motor Company
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2004, 14:12
Posty: 811
Skąd: DC
Auto: Astra 1.4

Postprzez spec » 25 maja 2004, 16:18

WIDZĘ ŻE KOLEGA LUCA PROPONUJE RADYKALNY KROK JAKIM JEST ODCIĘCIE OD KASKI, MOZE TO I DOBRA DROGA LEWE KONTO NIKOMU JESZCZE NIE ZASZKODZIŁO A SAMICA POZBAWIONA POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA( CZYTAJ KASA) MOZE ZACZNIE LOGICZNIE MYŚLEĆ, ZAWSZE MOZESZ ODCIĄĆ OD NETU, KABLÓWKĘ ZAMIENIC NA ANTENĘ SIATKOWĄ( 4 PROGRAMY) HEHE, BO NIE MA KASY, ZAWSZE MOGŁA CIE DOPAŚĆ OGÓLNA RECESJA I ZACZNIESZ ZARABIAĆ WTEDY 1000PLN, CIEKAWE CO WTEDY BY ZROBIŁA???????????????????????????PRAWDOPODOBNIE TO Z DOBROBYTU SIĘ W pupie POPRZEWRACAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!! MASZ 2 DROGI JEDNA POKOJOWA CZYLI MEDIACJA, DIALOG, POROZUMIENIE. I DRUGA WPROWADZENIE DYKTATURY, ZERO KASY, ZERO NETU, ZERO WSZYSTKIEGO, KONTROLA JAKOŚCI OPIEKI NAD SYNEM, A TEŚCIÓW WTEDY Z DALEKA OD PROBLEMÓW I BY SIĘ NIE MIESZALI ZAPOWIEDZIEĆ ŻE TO NIE ICH PROBLEM.DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE. POZDRAWIAM
ŚWIECĄC WŁASNYM PRZYKŁADEM POPRWAWIASZ BILANS ENERGETYCZNY KRAJU!!!!!!!!!
"nie ma takiego miasta LONDYN , jest Lądek , Lądek Zdrój..." hehehehe
?????????????FAJNY MAM AVATAR, NIE ??????????????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sty 2004, 15:52
Posty: 245
Skąd: RADOM
Auto: FORD FOCUS 1.8 16V KOMBI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park