Carpasja – sprawdzone i bezwypadkowe samochody używane z pewnej ręki

Postprzez Carpasja » 4 lip 2019, 14:39

bartek-carpasja-baner (1).jpg


Carpasja zajmuje się sprowadzaniem i sprzedażą używanych samochodów osobowych. Już od kilku lat dostarczam na polski rynek sprawdzone i porządne samochody.
Wiele z aut jakie sprowadziłem jest w rękach forumowiczów.
Importuję auta głównie z Niemiec, Szwecji i Holandii w 80% na indywidualne zamówienie klienta. Większość samochodów jakie sprowadzam pochodzi od autoryzowanych dealerów gdzie zostały pozostawione w rozliczeniu przy zakupie nowego auta. Taka forma zakupu gwarantuje wysoką jakość oraz możliwość zebrania dużej ilości informacji o aucia jeszcze przed jego odbiorem w miejscu postoju. Umożliwia to również rzetelną weryfikację stanu technicznego oraz skompletowanie historii serwisowej.

Każde auto mimo pozytywnych informacji uzyskanych od sprzedawcy przechodzi jeszcze "moją" kontrolę podczas wizyty w Niemczech. Badanie czujnikiem lakieru, sprawdzenie auta od spodu, poszukiwanie niewidocznych gołym okiem śladów po przebytych naprawach blacharskich. Tylko auto, które przechodzi taką weryfikacje zostaje zakupione dla klienta oczywiście po uprzednim telefonie i krótkiej relacji z oględzin. Słowem, nie kupie Ci auta, którym sam nie chciałbym jeździć.

Kupuję tylko bezwypadkowe samochody z potwierdzoną historią serwisową a klient przed odbiorem auta ma możliwość weryfikacji jego stanu w dowolnie wybranym miejscu.

Carpasja_szukasz.png



Pierwszy krok to kontakt mailowy, telefoniczny lub za pomocą formularza na stronie http://www.carpasja.pl z określeniem wymagań poszukiwanego auta. Kolejny etap to poszukiwania, które są bezpłatne. Następnie podsyłam swoje propozycje mailem, linki do ogłoszeń lub zdjęcia samochodu jeśli oferty nie ma w internecie. Po wyborze konkretnego auta zbieram o nim możliwie dużo informacji przed wyjazdem, jeśli jest taka możliwość weryfikuję historię samochodu po numerze VIN. Ustalamy cenę, która uwzględnia wszystkie koszty, czyli transport auta i opłaty rejestracyjne. Moja marża to z reguły rabat jaki wynegocjuje sobie z dealerem.
Po rezerwacji auta u dealera ustalamy wspólnie termin odbioru. Zaliczka w kwocie od 500 do 2500 złotych lub indywidualnie ustalana w zależności od wartości auta, jest pobierana dopiero w momencie mojego wyjazdu i jest w pełni zwrotna jeśli z jakiegoś powodu nie sprowadzę samochodu do Polski.
Na miejscu u dealera po moich oględzinach dzwonię do klienta i jestem jego oczami. Mówię, co widzę, co sprawdziłem, odpowiadam na wszystkie pytania.
Możliwa jest videorozmowa na Whatsapp lub Messenger wtedy widzisz na żywo to samo co ja, mogę pokazać każdy mankament samochodu.
Wracam autem do kraju i zapraszam po obiór. Możliwe jest również dostarczenie auta pod wskazany adres na terenie całego kraju. Czasem korzystam z usług transportowych jeśli czasowo lepiej się to zgrywa.
Aktualną oferę oraz samochody sprowadzone na zamówienie możecie zobaczyć na Facebook'u na stronie Carpasja-Samochody Używane.
To jak pracuje możecie obejrzeć na player.pl w programie Zawodowi Handlarze w I edycji na kanale TVN Turbo. Wystąpiłem łącznie w 11 odcinkach.
Kontakt:

CARPASJA SAMOCHODY UŻYWANE

Siedziba firmy
05-825 Grodzisk Mazowiecki
ul. Dwernickiego 11
woj. mazowieckie

+48 691 180 000

bartek@carpasja.pl

carpasja@carpasja.pl
Szukasz porządnego auta? Zadzwoń lub napisz do mnie
https://www.carpasja.pl/
bartek@carpasja.pl

+48 691 180 000
Zobacz jak pracuje w TVN Turbo w programie Zawodowi Handlarze w I edycji, dostępne na http://player.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 20 cze 2010, 22:25
Posty: 87 (2/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Skoda Superb III 2.0 TSI 272KM SportLine
BMW E65 745i
BMW E38 725 TDS
Saab 9000 3.0 V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia