
Konkurs Fotograficzny MazdaSpeed | Luty 2009
Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu! Tym razem startujemy w nieco zmienionej formie – Klubowicze zgłosili swoje najlepsze zdjęcia, a do wyboru zapraszamy całe forum MazdaSpeed W 12 edycjach Konkursu wyłonimy 12 zdjęć, które trafią do tegorocznego Kalendarza MazdaSpeed.
Zasady oceniania
Zakładamy, że każda Mazda jest piękna, nawet jeśli ma kilkanaście lat i posiada widoczne ślady użytkowania. Zdjęcia ocenione powinny być jedynie pod kątem techniki i okoliczności wykonania, a nie samego samochodu – jego wygląd powinien mieć marginalny wpływ na wybór. Prosimy przestrzegać zasad oceniania!
Można głosować na trzy zdjęcia. Ankieta trwa 7 dni. Wszystkie zbędne komentarze będą automatycznie usuwane, jak również posty zawierające numer zdjęcia, na które oddano głos. Dziękujemy!
1.kierownik

2.pawelMX6

3.pestek

4.artro219

5.i am

6.DZiKU

7.yoshiwwy

8.skarkop

9.DonAntonio

10.strOOs

11.Beny

12.Igor

13.Globy

14.andree

15.KyRy

16.siegu
