Aktualności klubowe 2017

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Koci@k » 14 wrz 2017, 18:28

Witajcie :)
Poniżej będziemy publikować najważniejsze informacje dotyczące życia klubowego w roku 2017. W tym roku pojawiły i się tu także ważniejsze wydarzenia z życia klubowych kolegów/koleżanek, którymi zechcieli się z nami podzielić :) Klub tworzymy wszyscy więc myślę, że to dobre miejsce również dla takich informacji. Zachęcam też do informowania mnie (może być przez PW) o udziale w ważniejszych, większych wydarzeniach motoryzacyjnych, gdzie reprezentowaliście Klub – wtedy taka informacja również się tu pojawi :)Wrzesień 2017:

1. Wrzesień otwarliśmy wyczekiwanym MegaZlotem Ryki MS CUP 2017, który odbył się w Moto Park Ułęż koło Ryk :D Wyniki zmagań motoryzacyjnych możecie podejrzeć tutaj. Powstał także temat, w którym mogliście opisać swoje wrażenia ze zlotu, są także media.

2. Niespodzianka! W konkursie "Dzień wolny z Mazdą i Slow Road" (w którym do wygrania był dwuosobowy weekend z nową MX-5 RF w klimacie Slow Road) wygrywa koleżanka Riśta. Serdecznie gratulujemy! :)

3. IX już tura Konkursu Fotograficznego, której temat przewodni to "Zlotowe kadry". Zakwalifikowanych zostało 11 prac a wyniki możecie zobaczyć TUTAJ.

4. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że są osoby, które chęć uczestniczenia w zlotach klubowych mobilizuje do pokonania naprawdę dużej ilości kilometrów (jedne troszkę mniej inne więcej). Norreca by być na MegaZlocie Ryki przejechał 3tys. km <wow> Podziwiamy!

Sierpień 2017:

1. Przed samym zlotem zdecydowała się dołączyć ekipa SLOW ROAD by Mazda! Przygotowali nagrodę specjalną dla właściciela Najładniejszej Mazdy Zlotu, super! <jupi> KLIK.

2. Światło dzienne ujrzał projekt okazjonalnej koszulki zlotowej, która zaprojektował oczywiście kolega ADHD <uklon> tu możecie obejrzeć projekt koszulek.

3. Sierpień to czas przepięknych zachodów słońca więc z tym też związana jest kolejny Konkurs Foto – "Mazda przy zachodzie słońca" :) Wybierać można było spośród 10-ciu prac, w których autorzy starali się uchwycić tą chwilę jak potrafili najlepiej a efekty możecie podziwiać tutaj .

4. Pojawił się też konkurs "Dzień wolny z Mazdą i Slow Road" , w którym do wygrania jest dwuosobowy weekend z nową MX-5 RF w klimacie Slow Road <jupi> informacje o konkursie znajdziecie tu.

5. Ze statusu Klubowicza rezygnują swirek oraz sq2jul :(

6. W sierpniu mamy dwa śluby w klubowym gronie :)

Pierwszy to ślub kolegi Bartq oraz jego narzeczonej Anety czyli nocnej furii, który odbył się 5 sierpnia w Łodzi tu temat wraz ze zdjęciami.

Drugą uroczystością, o której szczęśliwcy postanowili nas powiadomić jest ślub xRafalx z wybranką Martą. Odbyło się to 12 sierpnia w Staniątkach a tu można zobaczyć zdjęcia z tego dnia.

Obu parom życzymy wszystkiego najlepszego podczas kolejnych wspólnie spędzonych lat <ok>

Lipiec 2017:

1. W wyniku wspólnej pracy Organizatorów Zlotów, Zarządu oraz wielu innych osób zawikłanych w pomoc powstaje wątek z zapisami na MegaZlot Ryki MS CUP 2017! Odbędzie się on w Moto Park Ułęż koło Ryk i jego nieodzowną częścią będzie integracja w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem :)

2. Sponsorami zlotowymi zostają Rotary Engine Vehicle Service (wykonali specjalnie na tą okazję genialne puchary!) oraz Gaz-Parts a naszym partnerem zajmującym się profesjonalnym pomiarem czasów jest Chrono-Tech, którego ekipę większość zlotowiczów na pewno zna :) więcej info tutaj.

3. Lipiec to również czas VII już tory Konkursu Fotograficznego. Tym razem temat baaardzo wdzięczny..."Mazda i kobieta" <serduszka> Zakwalifikowanych zostało 11 prac, które można obejrzeć w tym miejscu.

4. Do grona Klubowiczów dołącza francesco_franco, witamy! :)

5. II kwartał 2017 roku w Programie BiznesTank zakończyliśmy ze stanem tankowań: 177 778 litrów!

Czerwiec 2017:

1. Za kulisami rozpoczęły się przygotowania do MegaZlotu Ryki 2017, który odbędzie się 1-3 września i będzie II turą MS CUP tego roku.

2. VI już tura Konkursu Fotograficznego. Temat to "Mazda w ruchu", dość trudny i chyba dlatego tylko 11 nadesłanych prac...a może aż :D Prace naprawdę fajne i w tym miejscu możecie je obejrzeć .

3. olrzyn zostaje nowym Przedstawicielem Regionalnym Dolnego Śląska :) Do czerwca stanowisko to piastował DARO MAZDA 323, któremu bardzo dziękujemy za poświęcony czas i pracę <uklon>

4. W szeregach Klubowiczów pojawił się Magic97, gratulujemy! :)

5. Kolejny ślub w Klubie! Tym razem o uroczystości postanowił nas zawiadomić benq323 wraz ze swoją narzeczoną Kasią :) Dziękujemy serdecznie i życzymy samych szczęśliwych dni! Ślub odbył się 24 czerwca w Idzbarku klik .

Maj 2017:

1. Czas V tury Konkursu Foto i temat "Mazda i wiosenny plener". Wiosna w tym czasie zagościła już w kraju na dobre co można podziwiać w naprawdę genialnych pracach! 20 zgłoszonych prac oraz te zwycięskie możecie podziwiać TUTAJ <roza> <slonko>

2. Do grona Moderatorów dołącza chmielu_KL

3. Nowym "niebieskim" w tym miesiącu został marcinowozniako, witamy! :)

4. Klubowicz zemoj oraz jego narzeczona Agnieszka zawiadomili nas o swojej uroczystości zaślubin. Odbyła się 27 maja w Bydgoszczy :) To bardzo ważny dzień w życiu i miło nam niezmiernie! Są nawet zdjęcia z tego dnia tu klik klik :)

Kwiecień 2017:

1. Do wsparcia MegaZlotu Tor Poznań 2017 dołącza ekipa SLOW ROAD by Mazda! Przygotuje dla Was specjalną, chilloutową strefę Slow. Ufundowali oni fajną niespodziankę w konkursie na najładniejszą Mazdę zlotu :) Więcej info tutaj.

2. Przyszedł długo wyczekiwany czas po zimie – czas MegaZlotu Tor Poznań! To pierwsza w tym roku tura MS CUP 2017. Media z tego wydarzenia możecie obejrzeć właśnie tu, o zlotowych wrażeniach poczytacie tutaj natomiast w tym miejscu dowiecie się o wynikach poszczególnych konkurencji :)

3. Kwietniowa IV tura Konkursu Fotograficznego o temacie "Mazda w obiektywie (technika HDR)", do której zgłoszonych zostało 12 prac. Wszystkie ciekawe...zresztą sami zobaczcie!

4. Dwojas zostaje nowym Przedstawicielem Regionalnym Województwa Łódzkiego :) Dotychczasowemu PR-owi, którym był Piotrek_154 szczerze dziękujemy za włożoną pracę, chęci i czas <uklon>

5. W gronie Klubowiczów witamy serdecznie kolegę julek :)

6. I kwartał 2017 roku w Programie BiznesTank zakończyliśmy ze stanem tankowań:140 071 litrów <wow>

Marzec 2017:

1. Tony Jaret zostaje nowym Przedstawicielem Regionalnym Województwa Zachodniopomorskiego :) W tym miejscu pragniemy też podziękować za pracę i poświęcony czas dotychczasowemu PR-owi rejonu Szczecina i okolic – koledze Zdravko <uklon>

2. "Mazda nocą" kolejnym tematem Konkursu Fotograficznego. Zgłoszone zostały 22 świetne prace, które można obejrzeć w tym miejscu. :)

3. Rusza IV edycja "Kart paliwowych" dla użytkowników forum Klubu MazdaSpeed KLIK.

4. Znani są już sponsorzy MegaZlotu Tor Poznań MS CUP 2017! Wesprzeć naszą imprezę zdecydowały się takie firmy jak: Mazda Motor Polska, Gaz-Parts, ENEOS, Kojot Garage, AutoNaBlask oraz Good Stuff a więcej info znajdziecie oczywiście tu

5. Spod ręki ADHD wychodzi projekt koszulki zlotowej, która powstała specjalnie na okazję MegaZlotu Tor Poznań :) temat z projektem

6. Ze statusu Klubowicza zrezygnował loockas :(


Luty 2017:

1. "Mazda i ciekawy obiekt" – do tej tury Konkursu Foto zostało zgłoszonych 17 prac. Tutaj można było się pochwalić nie tylko dobrze zrobionym zdjęciem i autem ale także ciekawym budynkiem/miejscem z Waszych okolic :) Wyniki możecie podejrzeć o, tutaj.

2. Akcja "PARASOL" zorganizowana przez klubowych kolegów Dave_uś oraz szkodnik_byd – to zakup grupowy parasoli z logiem Klubu. Akcja zakończona sukcesem :D Parasole prezentują się świetnie! sami zobaczcie.

3. Podobnie jak w ubiegłym roku , Firmy Gaz-Parts wraz z AC-właścicielem marki STAG, ufundowały nagrodę którą będzie kompletna instalacja STAG wraz z montażem, i ogólnopolską gwarancją w autoryzowanych warsztatach STAG na terenie całej Polski. O nagrodę będzie można powalczyć w konkursie zorganizowanym na MegaZlocie Tor Poznań 2017 <jupi> KLIK.

4. Do niebieskiego grona Klubowiczów dołączają koledzy mateusz_kd oraz Maliniak :)

Styczeń 2017:
1. Pierwszy tegoroczny Konkurs Fotograficzny, którego tematem była "Mazda zimową porą" <balwan> . Spośród 21 nadesłanych prac zostały wyłonione trzy najlepsze a wyniki możecie zobaczyć TUTAJ.

2. Styczeń to także miesiąc podsumowania moderatorskich działań osób, których często na forum nie widać ale codziennie bacznie czuwają nad forumowym porządkiem. Więcej można prześledzić w ciekawostkach dotyczących forum. Wszystkim należą się ogromne podziękowania za pracę :)

3. Grono Klubowiczów zasiliły także dwie nowe osoby: Tomas2000 oraz DR2K :)

4. Znamy już datę MegaZlotu Tor Poznań MS CUP 2017 (28-30 kwietnia)!!! Zostały założone wątki z nim związane i rozpoczął się szał zapisów <serduszka> Chętnych na jazdę po głównej nitce toru nigdy nie brakuje a dla tych, którzy się na to nie zdecydują organizatorzy przygotowali szereg innych atrakcji. Frekwencja powinna dopisać!
Ogłaszam koniec zimy! :)
Aśka
Avatar użytkownika
Koordynator ds. Klubowiczów
 
Od: 15 wrz 2011, 10:04
Posty: 5450 (428/224)
Skąd: Poznań
Auto: Grey Fūjin

Postprzez Koci@k » 4 lis 2017, 12:25

Aktualizacja – pierwszy post :)
Ogłaszam koniec zimy! :)
Aśka
Avatar użytkownika
Koordynator ds. Klubowiczów
 
Od: 15 wrz 2011, 10:04
Posty: 5450 (428/224)
Skąd: Poznań
Auto: Grey Fūjin

Postprzez szkodnik_byd » 26 lis 2017, 01:06

Bump
–=[SzkodniK]=– –=[506112282]=– –=[790525980]=– –=[szkodnikbyd@gmail.com]=–
-=[cytrynowy]=-
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 gru 2006, 23:10
Posty: 5837 (784/405)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: 6 GG 2,0 KAT 104 kW hatchback 2002r.
Xedos 9 ta 2,5v6 123kW 1998r. MT
Xedos 9 ta 2,5v6 123kW 2001r. AT

były
626 GF 2,0 136kM 1998r.
323f BG 1,6 8v 84kM 1991r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd