Wyjaśnienia i to co mi sie nie podoba w klubie

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Violetka » 21 maja 2007, 21:34

ravo napisał(a):to niech przeprosza osoby ktore zostaly pomowione

nie licz na to, ja do dzisiaj nie dostałam w żadnej postaci słowa "przepraszam" :)
ravo napisał(a):moze wezmiesz wydrukujesz bilans ?

to nie ma sensu bo
Grzyby napisał(a):Skoro ktoś nie zadaje sobie trudu żeby chociaż zajrzeć w bilans a potrafi wysuwac takie zarzuty
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez dunia » 21 maja 2007, 21:38

no to jak już o finanse chodzi moi drodzy, to zawsze jest tak że widzi się drzazgę u kogoś a belkę u siebie nie. Może teraz się wyjaśni Agatko twoja dziwna wpłata za zimowy zlot :| czy my uczestnictwo w zlocie sprzedajemy na godziny....
Olciu, a kto zapłacił za wasz nocleg w Olivii.....
Każdy tylko pierdzieli trzy po trzy aby narobić wokół siebie szum ....raz na pół roku zabłysnąć że się jest, robić burzę w szklance wody jak już jest po wszystkim. Tak się zachowują poważni ludzie...żenada.
Drogie Panie jakbyście były osobiście w temacie a nie słuchały plotek, wiedziałybyście że KS odchodzą..tak więc jest szansa na zasiedzenie sobie wg. Was posadki...użeranie się z noclegami, żebranie jak najlepszych warunków...trzęsienie gaciami o ilość osób na zlocie i rezerwację – bo ktoś musi pokryć koszty. Myślicie że to jest super hiper ! Bardzo proszę przed nami Mega Zlot...kto jest chętny....
Czy ja, Marcin lub ktokolwiek się żale ile prywatnej kasy wywaliłam przy zlocie :| Tylko najlepiej mieć żal i wznosić westchnienia jak to jest buuuu...... kto z was zadzwonił do któregoś z nas przed Rykami i zapytał czy może w czymś pomóc... nikt...bo najlepiej stanąć z boku i krytykować :]
Śmiać mi się chce jak ktoś płaci składkę 50 zł. i wymaga...właśnie czego, złotej tarczy, fajerwerków <lol>
podobno składka jest dobrowolna i ma wspierać klub, pomóc w jego istnieniu. To nie lokata czy sklep – płacę i wymagam. Przez takie akcje nie chce mi się nawet patrzeć na to forum....kiedy natknęłam się na ten klub i zaczęłam w nim działać, to była pasja i odpoczynek od rzeczywistości...przez zwiść, głupotę, brak szacunku mam dosyć Mazdy. Dobrze że zmieniłam samochód na inną markę....a wszystkim, którzy zachowują się jak banda szczeniaków w podstawówce życzę powodzenia. Tylko Mega Spot trzyma mnie jeszcze w tym Klubie.

Każdy kto po tych słowach poczuje się urażony, powinien się zastanowić dlaczego... :D . Ktoś, kto nie ma sobie nic do zarzucenia się nie obrazi.

To tyle w tym temacie ode mnie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez Mayk » 21 maja 2007, 21:42

Zaczynam się Was bać... Tak sobie czytam i czytam i czytam... i żałuję, że nie mam dostępu do całego forum...

Pada tutaj wiele oskarżeń, jako nie-klubowicz niestety nie mogę poznać wszystkich faktów ale z własnego doświadczenia wiem, że organizacja jakiejkolwiek większej imprezy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i ogromnymi kosztami. Poświęca się kupe kasy i zdrowia by coś takiego zorganizować.

Daje to jednak ogromną satysfakcję.

Dziwię się tym co mają czelność czepiać się wszystkiego i wypominać drobiazgi – powinni sami kiedyś spróbować coś zrobić a nie tylko narzekać.
Jestem pewny, że ludzie tacy jak Violetka, ravo czy Jerry robią wszystko by to wszystko się kupy trzymało. Oby tak dalej! ( Oczywiście osoby te są jedynie przykładami, przewijają się w tym temacie więc łatwo ich wymienić ;) – jest ich o wiele wiele więcej... )

p.s. Chyba się jednak wykosztuję i pieniądze przeznaczone z założenia na benzynę poświęcę na składkę klubową – sądzę, że warto...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2006, 16:13
Posty: 169 (2/0)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda MX-5 NBFL

Postprzez Artiks » 21 maja 2007, 21:45

Ja tu tylko na chwilę żeby się wyżygać...bo inaczej nie można zareagować na to wszystko co się tutaj dzieje (pomówienia,oskarżenia, przepychanki).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 gru 2006, 12:17
Posty: 1568 (0/1)
Skąd: Wrocław
Auto: 323F BA Z5 –> RENAULT LAGUNA III 2.0 DCI

Postprzez Piotrek » 21 maja 2007, 21:50

ArtX napisał(a):Ja tu tylko na chwilę żeby się wyżygać...

hahaha hahaha hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2004, 21:00
Posty: 959
Skąd: Poznań
Auto: 626 GE / 626 GF / PF 125p '75

Postprzez anonimka » 21 maja 2007, 21:55

Mayk napisał(a):Pada tutaj wiele oskarżeń, jako nie-klubowicz niestety nie mogę poznać wszystkich faktów ale z własnego doświadczenia wiem, że organizacja jakiejkolwiek większej imprezy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i ogromnymi kosztami. Poświęca się kupe kasy i zdrowia by coś takiego zorganizować.

Daje to jednak ogromną satysfakcję.

Dziwię się tym co mają czelność czepiać się wszystkiego i wypominać drobiazgi – powinni sami kiedyś spróbować coś zrobić a nie tylko narzekać.
Jestem pewny, że ludzie tacy jak Violetka, ravo czy Jerry robią wszystko by to wszystko się kupy trzymało. Oby tak dalej! ( Oczywiście osoby te są jedynie przykładami, przewijają się w tym temacie więc łatwo ich wymienić – jest ich o wiele wiele więcej... )

p.s. Chyba się jednak wykosztuję i pieniądze przeznaczone z założenia na benzynę poświęcę na składkę klubową – sądzę, że warto...


Z doswiadczenie wiem ze jest to jebitnieeeee trudna sprawa, organizowałam takie wypady, zloty i spotkania przez 5 lat dla stada studentów z zauważalnym brakiem mózgu :] ....

WielKi szacunek dla każdego, kto wkłada to prace, i dzieki za to, że mogę tu byc... teraz juz ze swoja czarną francą ;)

Nie wypowiadam się na temat sytuacji bo absolutnie nie maM do tego prawa, ani wiedzy... ani doswiadczenia w klubie. Z całym szacunkiem pozdrawiam wszystkich.

I JA TEZ ZAPISUJE SIE DO KLUBU :) BO CHCE... BO CZUJE... BO WARTO :)

TO PASJA A NIE OBOWIĄZEK, TO MIŁOŚC A NIE KONIECZNOSC..... ;)


ps. DZIEKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY POSWIECILI SWOJ PRYWATNY CZAS NA TO, ABY SPRAWDZIC MX KTORE BYLY DALEKO OD MOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA. DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA PORADY I POMOC. WIELU Z WAS ZNOSILO MOJE GLEDZENIE NA TELEFONIE, BO JAK KAZDA BABA GLEDZILAM I MARUDZILAM I ZAWRACALM TYLEK ;) ..... JESTESCIE WIELCY..... <list>
In this white wave I am sinking...
In this silence... In this white wave... In this silence... I believe...
I have seen you, in this white wave, you are silent...
You are breathing in this white wave ...I am free...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2007, 15:10
Posty: 2013
Skąd: cebullandia...
Auto: hmmm nie ma wyjścia, musi być znów mx3...

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 21:58

ArtXanonimkaMayk
dzieki :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Mev » 21 maja 2007, 22:00

anonimka napisał(a):TO PASJA A NIE OBOWIĄZEK, TO MIŁOŚC A NIE KONIECZNOSC...

Pojechałaś po bandzie :D I jak Cię tu po takich tekstach nie lubić? :]
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez nemi » 21 maja 2007, 22:01

Mały OT:
anonimka napisał(a):ps. DZIEKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY POSWIECILI SWOJ PRYWATNY CZAS NA TO, ABY SPRAWDZIC MX KTORE BYLY DALEKO OD MOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA. DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA PORADY I POMOC. WIELU Z WAS ZNOSILO MOJE GLEDZENIE NA TELEFONIE, BO JAK KAZDA BABA GLEDZILAM I MARUDZILAM I ZAWRACALM TYLEK oczko ..... JESTESCIE WIELCY..... list

A tym, co mówili, że Mazdy to złoooo i oil smoker'y też? :D


Poniżej bez OT:
Ostatnio edytowano 21 maja 2007, 22:04 przez nemi, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez nemi » 21 maja 2007, 22:03

I widzicie – ludzie nowi wiedzą po co tu się jest i po co przychodzi. "Starzy" jakoś to gdzieś zatracają... Klub powinniśmy traktowac jako odprężenie i <u>zabawę</u> a nie jako miejsce krwawej jatki.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez Mev » 21 maja 2007, 22:05

nemi napisał(a):miejsce krwawej jatki

-ot-

Chodzą plotki, że nieźle wymiatasz podczas walk w kisielu :D
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez kamil_v6 » 21 maja 2007, 22:05

anonimka napisał(a):Nie wypowiadam się na temat sytuacji bo absolutnie nie maM do tego prawa, ani wiedzy... ani doswiadczenia w klubie


...po co w takim razie ten post ??????????????????
KAMIL_V6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 maja 2005, 00:20
Posty: 77
Skąd: Vilanóf City
Auto: WRX MY03, smart :)

Postprzez Czolgista » 21 maja 2007, 22:07

dunia napisał(a):przez zwiść, głupotę, brak szacunku mam dosyć Mazdy. Dobrze że zmieniłam samochód na inną markę....a wszystkim, którzy zachowują się jak banda szczeniaków w podstawówce życzę powodzenia. Tylko Mega Spot trzyma mnie jeszcze w tym Klubie.

:|
choć praktycznie duni nie znam, mogę powiedzieć tylko, że przykro mi z tego powodu :(
szkoda, że takie głupoty (dla mnie), dziwne kłutnie i ciągłe wywlekanie tych samych tematów przy każdej okazji może doprowadzić do takiej sytuacji :(

naprawdę ludzie, że nie macie nic lepszego do roboty tylko bawić się w naszych polityków... <lol>
Ostatnio edytowano 21 maja 2007, 22:08 przez Czolgista, łącznie edytowano 1 raz
<center>I am the 6th son of the 6th son of the 6th son I am the borged again son of war
Technology's child, daughter of rebellion, son of a bitch blossom of a whore
I am a god-killing virus, destruction with 8 arms, monster with seven severed heads
I am the son of mars, cleansed with infected blood, vile disease walking on 2 legs

The devil made me do it</center>

<center>Moja "Twarzowa Książka"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 kwi 2006, 00:04
Posty: 336
Skąd: Konin / Worcester
Auto: Mondeo 1.8 Zetec '99

Postprzez anonimka » 21 maja 2007, 22:08

kamil_v6 napisał(a):...po co w takim razie ten post


jezeli go przeczytasz to zrozumiesz, jezeli nie rozumiesz to ja nie bede go tlumaczyc :)

to tyle mnie w tym wątku. bez odbioru :)
In this white wave I am sinking...
In this silence... In this white wave... In this silence... I believe...
I have seen you, in this white wave, you are silent...
You are breathing in this white wave ...I am free...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2007, 15:10
Posty: 2013
Skąd: cebullandia...
Auto: hmmm nie ma wyjścia, musi być znów mx3...

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 22:09

kamil_v6 napisał(a):..po co w takim razie ten pos

po to ze napisala bardzo madry glos, po co to jest tutaj pelno innych ktore nic nie wnosza
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Overkill » 21 maja 2007, 22:17

I między innym dla takich ludzi jak Ada powinno sie zrobić wszystko dla uratowania tego klubu.
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2006, 13:12
Posty: 320

Postprzez m4rcin » 21 maja 2007, 22:22

ravo napisał(a):wiesz ile on wydal na ten klub ?

Skoro Globy wydał na klub to niech klub mu to zwróci. Właśnie za tym jestem.
Przepraszam Was bardzo ale Globy (którego bardzo lubię) sam się chwalił, że laptopa za klubowe kupił...
JEŻELI TO NIEPRAWDA TO BARDZO CIĘ GLOBY PRZEPRASZAM!

ravo napisał(a):a zwrociles sie o to do mnie

m4rcin napisał(a):Kto wtopił kasę (no może nie wtopił bo utargowaliśmy z Kubutkiem 30zł)

...i nie chodzi mi tu o nasz przypadek ale zapewne inne osoby miały taki sam problem...

Jerry napisał(a):wiesz dlaczego startowałem??BO bo nie spodziewałem sie ze to napiszesz i ze to wogóle moze być problem bo dla mnie gdybys to Ty przyjechał Camaro to mógłbyś startować w każdej konkurencji i nic bym nie powiedział.
Różnica miedzy nami jest taka ze ja nie mam mazdy i jestem w klubie a Ty gdybyś jej nie miał to nie byłoby Cie w klubie

Jerry, to może się pochwalisz, który czas wykręciłeś? Pierwszy (za co dostałeś puchar)? :|
W klubie nie jestem dla samochodu tylko dla ludzi, których tu poznałem i z którymi się spotykam.
Swoją drogą Twoje Camaro było niezłą atrakcja. Nie mam nic do tego, żebyś nawet i czołgiem przyjechał.

Grzyby napisał(a):Skoro ktoś nie zadaje sobie trudu żeby chociaż zajrzeć w bilans a potrafi wysuwac takie zarzuty to co masz mu powiedzieć?

Przeglądałem bilanse i wierzcie mi, nie tylko dla mnie są one zdawkowe. To jest jak z browarem. Można kupić w knajpie za 8zł i w Tesco za 2... Faktury powinny być do wglądu (np. skany na forum) i każdy z klubowiczów będzie zadowolony.

Jako, że jestem PRem i dochodzą mnie różne słuchy na spotach wszystkie je tutaj poruszyłem. Nie jest to tylko poje zdanie więc nie traktujcie mnie indywidualnie.
Co do Mega Spotów nie umniejszam niczyich zasług. Wiem, że organizacja czegoś takiego nie jest łatwa. Viola, Dunia, Jerry, ravo, Globy i inni włożyli w to dużo pracy i wielkie gratki im za to. W tej kwestii nie ma nad czym dyskutować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez Loczek » 21 maja 2007, 22:24

...


Widzicie co sie dzieje?

Oskarżenia, oskarżenia tak naprawde badziewie wiedząc, pierd**** o finansach badziewie wiedząc o tym co sie dzieje z pieniedzmi czy ktos z was zagladał do tego co ravo zrobił, chyba nie.


Czy takie kłotnie – to chyba mało powiedziane, doprowadzają do czegos pozywtywnego wrecz odwrtonie jak widac.

Dla wielu z nas kjlub to cos wiecej niz zlot raz na 3 miesiace, dla mnie jak i dla wielu osob nawet niezrzeszonych jest to cos wiecej styl zycia, są to osoby ktore w całej polsce wyciagna dłon gdy tego bedziemy potrzebowali.

5 stron ktore nic nie wprowadza.

Czy ktos z tych osób ktore narzekaja probowała chociaz zostac moderatorem? A co dopiero Koordynatorem załatwic wszystko, dopiac na ostatni guzik? NIE


Wiec do jasnej cholery uszanujcie to co Oni robią.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2006, 17:30
Posty: 2112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Auto: Bezawaryjne i Niebite

Postprzez kamil_v6 » 21 maja 2007, 22:27

ravo napisał(a):kamil_v6 napisał:
..po co w takim razie ten post

po to ze napisala bardzo madry glos, po co to jest tutaj pelno innych ktore nic nie wnosza


...ok

JESTEM KLUBOWICZEM!!!

Chciałbym się w tej sprawie również wypowiedzieć.
Odkąd wstąpiłem w szeregi, poza napisem pod moim avatarem nic (fizycznie) nie zmieniło się w moim życiu.

Zrobiłem to(chciałem być klubowiczem), bo chciałem, sprawiło mi to ogromną radość, poczułem się, że w jakimś sensie wchodzę do grupy ludzi o wspólnym zainteresowaniu jakim są samochody, a w szczególności marki Mazda.
Dodam że nadal MI TO SPRAWIA PRZYJEMNOść!!!!!
Proszę, nie psujmy tego.

Mam do dzisiaj same pozytywne opinie o klubie, NIE CHCę TEGO ZMIENIAć!!!

To, że w wielu kwestiach się nie zgadzamy to normalne- nie da się uszczęśliwić wszystkich na raz...

...ale jeżeli są jakieś niejasności, w kwestii prowadzenia klubu- osoby, które są za to odpowiedzialne, powinny udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

T O J E S T M O J E Z D A N I E .
KAMIL_V6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 maja 2005, 00:20
Posty: 77
Skąd: Vilanóf City
Auto: WRX MY03, smart :)

Postprzez m4rcin » 21 maja 2007, 22:27

Jak pewnie zauważyliście piszemy w wątku:
Wyjaśnienia i to co mi sie nie podoba w klubie

Więc nie piszcie, że ktoś tu wszystko krytykuje i mu się wszystko nie podoba! Taki wątek, takie posty!

Loczek napisał(a):Czy ktos z tych osób ktore narzekaja probowała chociaz zostac moderatorem? A co dopiero Koordynatorem załatwic wszystko, dopiac na ostatni guzik? NIE

TAK
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd