Wyjaśnienia i to co mi sie nie podoba w klubie

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez brylant » 26 cze 2007, 00:20

macie zaciecie <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 kwi 2005, 19:49
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Auto: Seat Toledo 2.0TDI `07

Postprzez novis » 26 cze 2007, 20:55

Starałem się przeczytać wszystko w miare uważnie.
Dlaczego?
Złożyłem podanie do klubu i widząc ten temat (dziś, po dłuższej nieobecności w końcu dobiłem się do neta) stwierdziłem, że chcę zobaczyć co się dzieje, by albo utwierdzić się w przekonaniu, że zrobiłem dobrze, albo wycofać zaproszenie. Lubię jasnośc sytuacji.
Sytuacja, jaką widzę jest analogiczna do wielu z jakimi spotykałem się jako administrator. Przy większej i złożonej społeczności po prostu nie da się zrobić tak, by wszystkim było dobrze. A nawet jeśli jest coś źle – to nie myli sie tylko ten, co nic nie robi.
Jedyne, co mnie ucieszyło podczas czytania, to swobodna wymiana poglądów. Każdy z nas ma swoje zdanie i MA prawo je wypowiedzieć, tak jak większość z uczestników tego wątku. Czasem taki temat jest potrzebny chocby po to, by ośmielić tych, co nie maja odwagi odezwać się i wytknąć to, co się nie podoba.

Najważniejsze jest, by dyskusja nie była jałowa.
I jeśli 26 stron wyjaśniło choć jedną kwestię, to było warto.

Szkoda tylko, że przy okazji naprawdę wyciągane są całkiem bezsensowne kwestie.

Mimo to nie rezygnuje – zaproszenie podtrzymuje i jeśli zostanie odrzucone – złożę kolejne.
W końcu chcę być w klubie nie dla paska i naklejek tańszych o parę złotych, ale po to, by móc spotkać się z ludźmi, którzy jeździli czy jeżdzą Madzią, wymienić się z nimi doświadczeniami, a przede wszystkim ich poznać bliżej. Nie muszę wszystkich polubić – ale liczę na przynajmniej kilka wartościowych znajomości.
Dwie rzeczy są niezmierzone – wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie jestem pewien.... A.E.
Forumowicz
 
Od: 28 maja 2007, 15:14
Posty: 191
Skąd: Kętrzyn
Auto: Mazda 3 1,6 z 2007r

Postprzez ravo » 26 cze 2007, 21:49

novis napisał(a):Mimo to nie rezygnuje – zaproszenie podtrzymuje i jeśli zostanie odrzucone – złożę kolejne.
W końcu chcę być w klubie nie dla paska i naklejek tańszych o parę złotych, ale po to, by móc spotkać się z ludźmi, którzy jeździli czy jeżdzą Madzią, wymienić się z nimi doświadczeniami, a przede wszystkim ich poznać bliżej. Nie muszę wszystkich polubić – ale liczę na przynajmniej kilka wartościowych znajomości.

<spoko>
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez BernR1 » 4 lip 2007, 17:24

Jeszcze nie moja sprawa nie jestem Klubowiczem ale na mój gust po prostu za dużo sie wytyka błędów a za mało sie działa a jakieś hasła typu ja mam kontakty doświadczenie to są dla mnie zabawne bo albo ktoś sie nadaje jest kreatywny obrotny wygadany drąży szuka kombinuje ale idzie po najniższej linii oporu .mam kilka opcji do przemyślenia
1- Koordynatorzy powinni mieć regularne spoty w celu ustaleń co będzie lepsze dla klubu itp (bo co kilka głów to nie jedna kobieca "nie doświadczona " albo książęca pff ) czyli zwykła rada koordynatorów gdzie np wszystko jest szczegółowo omawiane co, jak ,gdzie ,którędy, wyznaczyć osoby odpowiedzialne i egzekwować od nich sukcesów jak sie nie sprawdzi to wyp........
2- PLN hm..... tu bym zwiększył nawet nakład żeby było więc do okradania ;) albo do inwestowania dola księgowości , manewrów jest wiele "ZIOMUŚ NIE KRADNIJ RZĄD NIE LUBI KONKURENCJI " kompetencja i kontrola rozwieje chore albo uzasadnione podejrzenia ITP
3
4
a nawiązując co mi sie nie podobało ...... Organizacja ostatniego zlotu w Koninie a bardziej jej brak gdyby nie to że sie zakochałem w MADZI nie wiem czy bym to powtórzył ale liczę, że na POZNAŃ LEPIEJ SIE POSTARACIE !@!@@@!



PS nie zapomnijcie zmienić tej wypowiedzi bo już po 3 miesiącach sie przyzwyczaiłem :]
a proponuje sie zbuntować I zrobić nowy Klub MAZDA street shadow night KLUB :D i oczywiście zgłaszam swoją skromną osobę na prezesa :P
Początkujący
 
Od: 23 lut 2007, 21:45
Posty: 20
Auto: 323f ba v6 24V

Postprzez ravo » 4 lip 2007, 18:16

BernR1 napisał(a):Organizacja ostatniego zlotu w Koninie a bardziej jej brak gdyby nie to że sie

hihihi pierwszy ktoremu sie nie podobalo :P
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez waldii » 4 lip 2007, 20:54

ravo napisał(a):hihihi pierwszy ktoremu sie nie podobalo

pierwszy,ktory odwazyl sie to napisac!!!!Brawo dla tego pana <jupi>
waldii
 

Postprzez polnik@studio » 4 lip 2007, 21:32

Organizacja ostatniego zlotu w Koninie a bardziej jej brak gdyby nie to że sie zakochałem w MADZI nie wiem czy bym to powtórzył ale liczę, że na POZNAŃ LEPIEJ SIE POSTARACIE !@!@@@!


Ale co dokładnie nie podobało Ci się :) ?

Na pewno to pomoże w organizacji kolejnych :)
[url=http://www.polnik-studio.pl/]systemy informatyczne[/url] || [url=http://www.athleticshop.com.pl/]sprzęt fitness[/url] || [url=http://www.trampoliny.com.pl.pl/]trampoliny[/url] || [url=http://www.ogrodowe-meble.pl/]meble ogrodowe[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2003, 16:31
Posty: 1097
Skąd: Warszawa
Auto: Kia pro cee'd/ Toyota Starlet

Postprzez BernR1 » 5 lip 2007, 09:20

wyjazd do miejsca zakwaterowania gdzie zrobiłem w kolumnie jakieś 50 km po czym sam musiałem stać sie przewodnikiem bo okazało się ze osoba prowadzącą nie wie gdzie jedzie PARODIA
mało atrakcji dodał bym coś od siebie np KONKURS PALENIA GUMY :P ;)
A I TO MIEJSCE SPOCZYNKU gdzie organizatorzy skoczyli mi na gulu bo mieli zajeb.... zakwaterowanie no i to że sam musiałem szukać sie po lasach żeby znaleźć Leśną Polane ........
No i Panowie gdybym był organizatorem wynajął bym KILERA Kac Kilera :D
Początkujący
 
Od: 23 lut 2007, 21:45
Posty: 20
Auto: 323f ba v6 24V

Postprzez Jacol » 5 lip 2007, 09:48

BernR1 napisał(a):że sam musiałem szukać sie po lasach żeby znaleźć Leśną Polane

a pisałeś że mało atrakcji :D
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez BernR1 » 5 lip 2007, 10:03

potraktował bym to za atrakcje gdyby nie kolega który łoił z beczki henia całą drogę ;P a ja musiałem się męczyć
Obrazek
Shot with W810i at 2007-07-05
Początkujący
 
Od: 23 lut 2007, 21:45
Posty: 20
Auto: 323f ba v6 24V

Postprzez faraonka30 » 12 lip 2007, 01:47

novis napisał(a):Przy większej i złożonej społeczności po prostu nie da się zrobić tak, by wszystkim było dobrze. A nawet jeśli jest coś źle – to nie myli sie tylko ten, co nic nie robi.

Słuszne słowa <spoko> .
novis napisał(a):Mimo to nie rezygnuje – zaproszenie podtrzymuje i jeśli zostanie odrzucone – złożę kolejne

Bardzo mnie to cieszy.Wiem,że kolega został przyjęty <jupi> .Mnie jedynie martwi,że nie moge zawsze być na Mega Spot-ach z powodu finansów :| oraz niezgrania Spot-u z urlopem MazFarao.MegaSpot tylko z nim ale cóż pewne kwestie są czasem nie możliwe do zgrania :( .Jednak to nie znaczy,że się lenie,jakby nie patrzeć MiniSpoty organizowane w rejonach z ludzmi pozytywnie nastawionymi do siebie wzajemnie i klubu,mogą zaowocować to(w co wierze),że na kolejny MegaSpot przyjedziemy i to sporą kolumną.Wiecie co w tym wszystkim jest najmilsze,że przyjedziemy "by poznać nowe osoby,dla siebie i dla mile wspólnie spędzonego czasu".To,że ponosimy też czasem koszta-drukowanie ulotek(tusz,papier),robienie zaopatrzenia "kuchni na grilla" itp-jak dla mnie to nie problem.Przecież jak chcemy i możemy w danej chwili poimprezować z rodziną to też wnosimy jakiś wkład w spotkanie.Czy nie przesadnie "osłodziłam tą strone" hehe?Trzeba troche rozgrzać Naszą Klubową Rodzinke.Papa całusów 102 :) .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez Mev » 12 lip 2007, 01:52

BernR1 napisał(a):że sam musiałem szukać sie po lasach żeby znaleźć Leśną Polane ........


Co Ty gadasz :D Z tego co pamiętam to szliśmy razem z Twoim kumplem i moją panną :P
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez faraonka30 » 12 lip 2007, 02:03

BernR1 napisał(a):musiałem szukać sie po lasach żeby znaleźć Leśną Polane ........

No cóż można się zdenerwować ale wiesz co patrząc na to z drugiej strony można dostrzec i zalete ;).Powoli zanika w naszym społeczeństwie spacerowanie w romantycznych miejscach,podziwiając naszą przyrode a Ty miałeś okazje to doznać ;)
Mev napisał(a):Z tego co pamiętam to szliśmy razem z Twoim kumplem i moją panną

i to nie sam ;) .Pozdrawiam :) .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez Jacol » 12 lip 2007, 07:52

BernR1 ale nieścisłości na zlocie w Koninie odrobilłeś na zlocie we Włocławku :) Nie ma jak to lanss Mazdami na Skrzyneckiej plaży :D
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez roboprob » 14 sie 2007, 18:37

zAgatka napisał(a):Wiele ludzi zastanawia się gdzie są ich pieniądze. No właśnie gdzie. Zaraz ktos powie że serwer kosztuje ale jakoś Klub Probe ma serwer bezpłatny i świetnie działa.

Gwoli wyjaśnienia: forum fordprobe.pl nie jest postawione na żadnym bezpłatnym serwerze. To, że za niego przez te wszystkie lata nie płacimy, wynika z dobrych układów administratora, który korzysta z infrastruktury (sprzęt i łącze) swojej firmy. Zmierzamy (właściwie to od dawna baaaaardzo powoli dryfujemy) w stronę serwera płatnego – płacę i wymagam.
Pozdr.


Sorki za odkop, ale tak sobie przeglądam...
roboprob
 

Postprzez Violetka » 15 sie 2007, 10:10

roboprob napisał(a):Sorki za odkop, ale tak sobie przeglądam...

bardzo dobrze :) , bo nie ma nic gorszego od nieprawdziwej informacji i plotek przez które tworzą się niejasne i niemiłe sytuacje
kolejny przykład na to, że zanim kokolwiek cokolwiek napisze lub powie niech zastanowi się nawet dwadzieścia razy nad rzetelnością informacji, które posiada i chce przekazać dalej...
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez slav » 15 sie 2007, 22:16

Violetka napisał(a):że zanim kokolwiek cokolwiek napisze lub powie niech zastanowi się nawet dwadzieścia razy nad rzetelnością informacji, które posiada i chce przekazać dalej...


a po co kochana ? :P
zanim sie wyjasni, to obgadany bedzie mial dlugo niesmak w ustach ,
a moze wcale sie nie wyjasni <diabełek>
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez Violetka » 16 sie 2007, 08:14

no tak, zapomniałam, że ludzką przywarą jest szukanie dziury w całym , obgadywanie, plotki i wkładanie nosa tam, gdzie nie koniecznie powinien się znaleźć, tworzenie wyimaginowanych sytuacji itp. <glupek2>

do wszystkich koordynatorów
uważam, iż temat ten powinien być już zamknięty, ponieważ przynosi tylko ogromny niesmak, a przede wszystkim ujmę dla Klubu – moim zdaniem ogromną i dodatkowo niesłuszną. Krąży się wkółko po tych samych tematach. Jeden drugiemu przygaduje, stara się wbić nóż w plecy słowami. Nie dość już tego?!?!?Jeżeli ktoś ma personalnie jakieś żale niech umówi się na żywo i wyjaśni, a nie sieje smród na całym forum, a jak coś tak bardzo nie odpowiada – nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma. Z własnej woli zapisaliście się do tego Klubu i z własnej woli możecie go opuścić. Życie w społeczności nie polega na podstawianiu nogi, tylko na wzajemnej pomocy i zrozumieniu...przynajmniej tej Klubowej, co ostatnimi czasy zostało mocno zachwiane.
Globy, ravo, Grzyby
zastanówcie się proszę nad skończeniem tego cyrku i zamknięciem nawet "niewygodnych" tematów, tym bardziej, że na prawdę wiele osób już pisało, że ma awersję i <zygi> im się chce
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd