Wyjaśnienia i to co mi sie nie podoba w klubie

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 11:02

brii napisał(a):Nie wiem dlaczego tak ostro odpowiadacie


ja jestem grzeczna, jeszcze... :P nie sądzę abym Cię w jakiś sposób obraziła a jeśli tak to odebrałeś to przepraszam, nie było to moim celem. Poprostu zauważ tendencję idącą w jednym kirunku: zaczyna się obrzucania i wyzywania Koordynatorów gównem – my się tłumaczymy, wychodzi na nasze, to jest wywlekany kolejny temat i kolejny i kolejny...z przed roku, trzech, pięciu nie ważne. Ile razy można...w dziesięciu wątkach, bo nawet ktoś nie pomyslał że w kilku tak naprawdę tematy będą się powilać. temat Stowarzyszenia w tym klubie jest stary jak świat i przewijał się kilkukrotnie ...i co i nic. Bo jest naprawdę lepiej niż w Stowarzyszeniu ( zaraz ktoś po mnie pojedzie że wygodniej dla mnie <lol> )

Tak naprawdę mam wrażenie, że zamiast czytać to co ktoś napisał i analizować, niektórzy piszą tak żeby popisać, poszumieć itd. ech......

Ale cóż, może zamiast się uzewnętrzniać na forum ktoś weźmie się do pracy i poszuka np. tak wypatrywanego sponsora, bo ten sam się nie zjawi z workiem pełnym kasy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 11:02

brii napisał(a):Grzyby – też mi odeszły chęci robienia czegokolwiek dla klubu

nie ujmując ci niczego – akurat w swojej działce nie miałeś wiele do roboty. Za to mogłeś robić ją na spokojnie i nikt cię o nic nie oskarżał.
brii napisał(a):Zastanawia mnie tylko to, że złożyłem propozycję by w prosty i konkretny sposób uciąć temat finansów klubu i nikt nie zareagował

no, to tylko potwierdzałoby zarzuty – czyż nie tak to zinterpretowałeś?

<zygi>
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 11:03

brii napisał(a):uciąć temat finansów klubu i nikt nie zareagował


w tej kwestii musimy poczekać na ravo
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 11:04

sorki ale się zdenerwowałem.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez m4rcin » 22 maja 2007, 11:05

m4rcin napisał(a):Tak czy inaczej ciężko jest prowadzić dyskusję jeżeli posty są cięte

dunia napisał(a):chcesz to zapisać w statusie? pod jakim paragrafem?

Grzyby napisał(a):Powiedz tylko jakie są te mocne argumenty bo jakoś nigdzie ich nie widać.


dunia napisał(a):naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie przekręty chodzą w tego typu organizacjach

dunia napisał(a):dlatego mówię, że to nie ma sensu

taaa jak będzie kontrola będzie gorzej...
/Chodzi mi głównie o finanse./

Wracam do swoich obowiązków i swojego działu. Jakbyście nie wiedzieli to w Wawie jakiś czas temu też był dym. Działo się to samo co tu. Powiem Wam, że dyskusja na forum nie ma sensu (i nie da się tu dojść to porozumienia). Najlepiej się zebrać usiąść i podyskutować (tak jak to miało miejsce w BGC). Teraz jest wszystko w porządku. Przyjeżdżają nowe osoby, każdy z każdym pogada i nikt na nikogo krzywo nie patrzy (jak to było wcześniej).
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 11:09

edit:
nie zejdę do takiego poziomu
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 11:11 przez Grzyby, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez brii » 22 maja 2007, 11:09

Grzyby napisał(a):nie ujmując ci niczego – akurat w swojej działce nie miałeś wiele do roboty. Za to mogłeś robić ją na spokojnie i nikt cię o nic nie oskarżał.

Zostałem przy tej prostej działce którą teraz mam bo chciałem cokolwiek robić dla klub – jak pisałem wcześniej – chciałem robić coś więcej, ale jak próbowałem
brii napisał(a): to też słyszałem tylko narzekania, że to źle, tamto niedobrze, ale nikt nie próbował nic poprawić, ani zaproponować, dlatego dałem sobie spokój
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez brii » 22 maja 2007, 11:11

Grzyby napisał(a):no, to tylko potwierdzałoby zarzuty – czyż nie tak to zinterpretowałeś?

nie – ufam ravo i nie mam podstaw by sądzić, że oszukuje, ale to jedyny sposób by ludzie którzy nie są pewni przestali rzucać wyssanymi z palca argumentami finansowymi...
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 11:11

m4rcin napisał(a):taaa jak będzie kontrola będzie gorzej...


co ty chrzanisz w kółko to samo???? nie masz sensownych argumentów????? o jakiej kontroli ty mówisz?
przeczytaj swoje i moje wypowiedzi wyżej!

Bo już mi ręce opadają...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 11:13

brii napisał(a):ale jak próbowałem brii napisał:
to też słyszałem tylko narzekania, że to źle, tamto niedobrze, ale nikt nie próbował nic poprawić, ani zaproponować, dlatego dałem sobie spokój

i wiesz już jak my się czujemy?


brii napisał(a):ale to jedyny sposób by ludzie którzy nie są pewni przestali rzucać wyssanymi z palca argumentami finansowymi...

i za to cie dalej lubię :)
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez brii » 22 maja 2007, 11:18

Grzyby napisał(a):i wiesz już jak my się czujemy?

wiem

Grzyby napisał(a):i za to cie dalej lubię

z pełną wzajemnością <spoko>
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez m4rcin » 22 maja 2007, 11:19

Grzyby napisał(a):skoro ty potrafisz tak zacięcie oskarżać innych o przekręty finansowe

dunia napisał(a):naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie przekręty chodzą w tego typu organizacjach


Grzyby napisał(a):Jesteś najzwyklejszym KŁAMCĄ

bo... oskarżam za niejasność finansów?

Puknij się Grzybie w blaszany kapelusz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez nemi » 22 maja 2007, 11:23

Mądra wypowiedź z innego działu, która tu świetnie pasuje. Mam nadzieję, że nie ma praw autorskich ;)
Piotrek napisał(a):takie dyskusje za posrednictwem netu sa o wiele trudniejsze (chociaz dla niektorych cyborgow latwiejsze, bo nie potrafia rozmawiac w 4 oczy ysz ). Ciezko sie tak dyskutuje jak nie widzisz reakcji innej osoby, jego mimiki itd. Nie trudno tez o nieprawidlowe odebranie slow pisanych i dym jak malowany oczko


Niezła jazda się tu dzieje, frustracja niektórych siega zenitu. A ja sobie spokojnie poczekam na reakcję zarządu, jego ustalenia itd., z uwagą przeczytam co napiszą, jeśli coś mi się nie spodoba, to zgłoszę swoje sugestie i tyle w tym temacie. Obrzucanie błotem do niczego nikogo nie doprowadzi.
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 11:25 przez nemi, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 11:23

przeczytaj dokładnie że napisałam o przekrętach W STOWARZYSZENIACH I FUNDACJACH dlatego taki status nas przed niczym nie uchroni ani nie uzdrowi. czytaj dokładnie.
A mam propozycję...może wdrożysz się w organizację Mega Spota za mnie...bo ja rezygnuję i bedziesz miał pełną kontrolę nad finansami i tym co sie dzieje "na górze"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez SimoneuS » 22 maja 2007, 11:25

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:06 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez Violetka » 22 maja 2007, 11:26

m4rcin napisał(a):Teraz jest wszystko w porządku. Przyjeżdżają nowe osoby, każdy z każdym pogada i nikt na nikogo krzywo nie patrzy (jak to było wcześniej).

m4rcin – wybacz, ale pomimo moich problemów obserwuję cały czas wątek warszawskich spotkań...od Ryk do niedawna było DNO! pocztaj sobie posty – Wasze posty
w kwestii fantastycznych plotek dotyczących mnie, mojego męża i malutkiej...ech szkoda gadać, te krzywości sami sobie wyimaginowaliście, a od mojego życia osobistego to wara – takie informacje również do mnie dotarły!
a jeżeli już ktoś krzywo na kogoś patrzył to...zastanów się, przypomnij lans squad, ile razy mówiłam że krzyczycie o rozwoju klubu nowych ludziach, a nikt nawet nie porozmawia z nowymi, ot chociażby przykład ostatnich spotów na których gościłam...
basta i koniec...ja na koniec wszystkich swoich wypowiedzi napiszę od siebie tylko tyle
bądźcie pewni, że życie odpłaci się za wzsystko :)
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez m4rcin » 22 maja 2007, 11:29

Ech.... jak że ciśnienie już ze mnie trochę zeszło proponuję dalszą dyskusję poprowadzić w następujący sposób: Co mi się nie podoba, sposób rozwiązania.
Jak już wcześniej pisałem:
1) Konkursy:
piękności – głosowanie
auta inne – osobna klasa
2) Finanse:
niejasność wydatków – proponuję zamieszczać rachunki do wglądu klubowiczom
Tyle.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez brii » 22 maja 2007, 11:35

dunia napisał(a):przeczytaj dokładnie że napisałam o przekrętach W STOWARZYSZENIACH I FUNDACJACH dlatego taki status nas przed niczym nie uchroni ani nie uzdrowi. czytaj dokładnie.

Ale prędzej czy później w takim wypadku ktoś za to beknie, a prespektywa beknięcia zniechęca. Inna sprawa – klub obraca tak "wielką" kasą, że napewno komuś opłacałoby się ryzykować ;)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 11:37

SimoneuS napisał(a):mówie to otwarcie – przekręt... pomyłka...błędna decyzja – w Koninie ulotniło sie 1300zł z zysku wygenerowanego z cześci lotniskowej!!

<lol>
Znalazł się tropiciel afer ....

A jak to jest panie przekręciarzu ze sprzętem do pomiaru czasu na który to część klubowiczów i klub dała Ci pieniądze?
Sam się nawet o nie bezczelnie dopominałeś.
Kiedy to zwrócisz?
Bo ja sobie nie życzę żeby chociażby 1 moja złotówka służyła tobie.
Nie za wymuszanie tego na co Ty miałeś ochotę.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 11:39

brii napisał(a):Ale prędzej czy później w takim wypadku ktoś za to beknie, a prespektywa beknięcia zniechęca

mało masz przykładów wokół? afer itp.

brii napisał(a):klub obraca tak "wielką" kasą, że napewno komuś opłacałoby się ryzykować

to poco ta dyskusja?

Ech...ale nikt nie podjął moich propozycji zrobienia Mega Spota (Marcin?) lub szukania sponsorów....jakoś nie widzę żeby ktoś się za to wziął
ale ktoś wcześniej napisał że niewygodne tematy się pomija....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd