Sprzedam Mazda 6 GY 2,3 PB 2003r

Ogłoszenia sprzedaży i zamiany samochodów.

Postprzez matthies » 10 wrz 2019, 19:11

Cześć
Nadszedł czas kiedy i ja żegnam się ze swoją Madzią :(

Long story short:
z Mariankiem szukamy dla mnie C5 X7, więc Madzia idzie pod młotek.
Mazda jaka jest, co jej dolegało, co w niej naprawiałem, co w niej modyfikowałem, ogólnie całą historię w moich rękach, każdy może znaleźć w temacie pod tym linkiem. Generalnie jest tutaj do wglądu dziennik z całego przebiegu auta w moich rękach, po kilometrach i datach.

Auto użytkowane na co dzień, głównie na dojazdy do pracy po 12 km w jedną stronę, czasami jakiś dalszy wypad na weekend. Nie jest picowane pod sprzedaż.

Co do zrobienia?
Na pewno pierścienie, ponieważ Madzia bierze oleju ok 0,5-0,7l/1000km (cały czas w normie producenta ;)), w zależności od stylu jazdy, im wyżej kręcisz, tym większe zużycie. Takie było od początku, stanu pilnowałem i robiłem dolewki, ponieważ nie do końca miałem czas oddać na remont motorowni, ze względu na konieczność dojazdów do pracy.
Jeśli Madzia nie sprzeda się zanim wjedzie do mnie Cytryna, to wtedy wstawię na remont silnika. Natomiast do tego czasu, oferta chyba bardziej skierowana do osoby, która chętnie sama podejmie się wymiany pierścieni.
Od niedawna mam wrażenie, że coś stuka w zawieszeniu prawy przód – co to, okaże się już niedługo na przeglądzie 26.09 – zrobię aktualizację tematu. Pewnie jakaś tulejka.

Stan?
Blacharsko nie jest idealnie, oprócz rudej, którą prezentuję na ostatnich zdjęciach, auto nosi także ślady użytkowania jak to auto używane.
Powłoka nie jest oryginalna, ze względu na obcierki, które są opisane i udokumentowane w temacie.
Wnętrze oceniam bardzo dobrze.
Od spodu ruda również się pojawiła, więc należałoby wyczyścić i zakonserwować. Ja zdążyłem to zrobić tylko raz :(
W aucie wszystko jest sprawne, wyposażenie full, oprócz skór, navi, elektryki foteli i szybera.
Grubsze tematy jak sprzęgło, hamulce itd, było wymieniane (szczegóły w temacie).

Cena która mnie zadowoli to 9500 zł, ale podlega negocjacji.
Dla osoby zdecydowanej, dorzucam kpl kół zimowych.

Aktualny przebieg: prawie 230kkm i ciągle rośnie.

Kontakt:
Wiadomość Prywatna
Mail: matthies00@gmail.com
Tel: 506817700

AKTUALNE ZDJĘCIA:
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg