Sprzedam (Mazda 6, 2004 , 2.0 LPG) z Włoch !

Ogłoszenia sprzedaży i zamiany samochodów.

Postprzez Adko » 10 sie 2019, 08:55

No i przeszedł czas że z wielkim bólem serca muszę się rozstać z moją Madzią ! <płacze>
Oddam tylko osobie która się odpowiednio nią zaopiekuje. Auto nigdy mnie nie zawiodło, w przeciwieństwie do innych zachodnich wynalazków którymi jeździłem, jest bezawaryjne. Kiedyś miałem 626 i było to samo.

Auto przede wszystkim NIE BIERZE OLEJU !!! dwa lata temu wymieniony silnik na taki który jeździł tylko na benzynie z UK. Wiec na LPG przejechane jakieś 5 tyś km. (auto weekendowe) Wróciłem właśnie z Włoch i nie dolewałem ani grama oleju !
(Poprzedni silnik z przebiegiem 380 tyś jeździł ale brał 1l na 1000) wsadzony ma teraz 138 tyś i jest 100% sprawny. Trzeba wymienić jedynie świece wyregulować LPG, Aku dobry wymieniony 2 lata temu. Cały osprzęt działa bez zarzutu, klima mocno mrozi. Koła proste, opony letnie ok, są stare ale mało jeżdżone, nie mają bić do 200km/h, mogę dorzucić stalówki 15" ale ze słabymi oponami.

Wyposażenie: Kilma , el. 4 szyby, ele. lusterka podgrzewane, fotel kierowcy reg. ręczna + lędźwiowy, isofix, kierownica reg. góra/dół, przód/tył oraz jest multimedialna ze sterowaniem radia i tempomatem, tak, jak mało które auto z tego okresu ma tempomat w manualnej skrzyni, nie wiem czego chcieć więcej ;) wsadziłem dzienne ledy w miejsce przeciwmgielnych których i tak używa się raz na rok albo wcale oraz ledy postojowe i oś. wnętrza lepszej klasy z zabezpieczeniem przed spaleniem działają już dwa lata.

Zamontowany moduł MP3 na karty SD i bluetooth, USB, radio nie Boss i według mnie gra lepiej bardziej dynamicznie, dodatkowo ma trzy tryby podbicia basu. Chyba Panasonic albo Alpine. Wyświetlacz radia naprawiony działa leczy jest małe pęknięcie które nie przeszkadza w odczycie.

LPG działa ale po wymianie wtrysków trzeba zrobić kalibracje, czasami gaśnie. Reduktor i butla mają 3 lata wiec 7 lat jeszcze ważność butli.

Wymienione wszystkie tarcze i klocki w zeszłym miesiącu.
Auto przyjechało z Włoch 3 lata temu, nie ma rażącej RDZY !!! jedynie lekkie początki, do opanowania.
Blacharka z zewnątrz lakierowana w garażu moimi siłami (trzy nadkola, maska, zderzak,) Madzia przyjechała z Włoch lekko porysowana i zabezpieczyłem szpachlą z włóknem szklanym żeby nie rdzewiało, dodatkowo zabezpieczyłam tylne i przednie nadkola ( nie było grama rdzy), trzy lata jest ok, nie wygląda to idealnie ale mi nie przeszkadza.

Przegląd przeszedł w kwietniu. W środku nigdy nie Palone, fotele nie podarte, wnętrze nie zniszczone, bez porównania jak w dużo nowszych autach francuskich czy niemieckich.

Nowe kompletne sprzęgło, auto jeździ jak nowe !!!

W sumie auto kosztowało mnie 12 tyś jako że nie jest ideałem i ma swój przebieg ale jeździ bez zarzutu chce 7,5 tys do negocjacji. Zainteresowanych proszę o kontakt 669978534
Nie zależy mi na szybkiej sprzedaży (chce jeszcze nacieszyć się jazdą z nowym sprzęgłem ;)
Załączniki
20190623_110305.jpg
20190623_110311.jpg
20190623_110320.jpg
20190623_110334.jpg
20190623_110342.jpg
20190623_110359.jpg
20190814_102127.jpg
Ostatnio edytowano 10 sie 2019, 18:52 przez Adko, łącznie edytowano 2 razy
Forumowicz

Od: 29 gru 2015, 10:08
Auto: Mazda 6, 2.0 LPG Kombi '04