Spredam mazde RX8 2007r

Ogłoszenia sprzedaży i zamiany samochodów.

Postprzez Socyopatic » 5 maja 2019, 12:43

Sprzedam swojego Rexa, niestety w chwili obecnej z padnietym silnikiem. Auto zakupiłem w październiku 2017 roku z mysla o remoncie silnika, szukając wcześniej przez kilka miesiecy odpowiedniej – niewyeksploatowanej ogolnie sztuki. Niestety silnik padł mi w momencie swieżo kupionego nowego mieszkania i konieczności jego wykończenia, więc najgorszym z możliwych w kwestii inwestowania w auto.. Stąd decyzja o sprzedaży, bo baza jest naprawdę sensowna niezależnie od tego czy ktoś będzie chciał wsadzać tu zupełnie inny silnik czy zostać przy Wanklu.

W marcu 2018 auto było na akcji serwisowej w ASO:

1) Korpus pompy paliwa – wymieniony.

2) Uszczelnienie pompy paliwa.

3) Inflator poduszki kierowcy- wymieniony.

4) Wymienione wahacze przednie wraz z łącznikami stabilizatora + ustawiona zbieżność.

5) Przeprogramowanie sterownika silnika.

Na mój koszt i prosbe natomiast zrobiony został jeszcze przegląd stanu hamulcow z dokładnym wyczyszczeniem i przesmarowaniem na obu osiach.

W październiku 2018 auto przeszło bezproblemowo obowiazkowy przegląd bez zadnych zastrzezen co do stanu amortyzatorów, zawieszenia ogolnie, emisji spalin czy układu hamulcowego.

Auto w wersji pięciobiegowej skrzyni biegow, praktycznie w max wyposażeniu (poza szyberdachem i tempomatem), czyli skorzana tapicerka, elektryka fotela kierowy, podgrzewanie obu foteli, fabryczna nawi, sterowanie radiem z kierownicy, klimatyzacja automatyczna.

Auto na sprzedaż na oem felgach w bardzo dobrym stanie (jedna ma tylko przytarte jedno ramie) na których założone sa zimowki Nexen 235/45 r 18 z 25 tygodnia 2015 roku kupione jako nowe przez poprzedniego wlasciciela i z bieżnikiem praktycznie nie zuzytym przez te niecałe 5 tys km przejechanych u mnie.

Oprocz wymiany silnika w aucie trzeba zmienić sprzęgło.

Przebieg na ten moment to 76 tys km. Ubezpieczenie i przegląd ważne do końcowki października 2019.

Cena jaka mnie interesuje biorac pod uwagę ogolny stan auta to 9500 pln.
Załączniki
r3.jpg
r1.jpg
r2.jpg
Rex6.jpg
l.jpg
rxh.jpg
Forumowicz

Od: 13 sty 2014, 18:06
Auto: Mazda 6, 3.0 V6, 2004r.
Mazda RX8 2007r.
Mazda CX7 2008r.