Strona 1 z 1

Dziwne dżwięk przy zmianie biegów z 1-2

PostNapisane: 6 cze 2026, 19:16
przez Am30
Dziwny dźwięk /dźwięki słyszę przy zmianie z jedynki na dwójce, bardziej przy zrzucaniu jedynki jakby coś nagle robiło się luźne/chrobotneło i obijało się prze moment. Przebieg 75 tys. Auto rozgrzane przy zimnym jest spokojniej .Coś podobnego już ktoś zaobserwował ?