Dziwne dżwięk przy zmianie biegów z 1-2
Dziwny dźwięk /dźwięki słyszę przy zmianie z jedynki na dwójce, bardziej przy zrzucaniu jedynki jakby coś nagle robiło się luźne/chrobotneło i obijało się prze moment. Przebieg 75 tys. Auto rozgrzane przy zimnym jest spokojniej .Coś podobnego już ktoś zaobserwował ?