Sakura Kazoku & MazdaSpeed (23-24 kwietnia) – wątek dyskusyjny

Dział dla zainteresowanych udziałem w Gaijin Edition'21

Postprzez szkodnik_byd » 24 lut 2021, 08:31

Informacje techniczne:

35 biletów dwudniowych (piątek + sobota)
90 biletów na piątek
90 biletów na sobotę
100 biletów dwudniowych bez dostępu do toru
6-7 sesji dziennie, każda po 15 minut
profesjonalny pomiar czasu
wypaśny welcome pack dla każdego uczestnika
puchary i nagrody za miejsca I-III w klasach
ograniczenie głośności wydechów 96 dB

jakieś szersze wyjaśnienia – bo rozumiem, że może być tylko 70 widzów ?? + jeżdżący – czyli tak naprawdę to tylko jazda na torze

co jak ja chciałbym przyjechać tylko na piątek – a ktoś inny na mój bilet – nawet moim autem tylko w sobotę

co jak chciałbym więcej osób w aucie niż jednego pasażera – mam 5 osobową rodzinę – rozumiem, że nie wchodzi w rachubę

skoro tylko dzisiaj możemy się zapisywać – może warto mailing wysłać – kto to zauważy na naszym forum na którym nawet już prezes nie zagląda ostatnia wizyta 12 stycznia, więc jak dostanie miala to może się zapisze jakimś renault czy inną nie mazdą

wiem wiem teraz się zacznie – że my organizujemy a szkodnik tylko narzeka – ale czy my organizujemy ?? – naprawdę tylko poznań i poznań i to jeszcze na doczepkę

pozdrawiam szkodnik

ps: znowu nie zawsze można pisać w tym temacie posty – wchodząc profil – i klikając w podwieszony temat (ważne ogłoszenia) – czyli najszybciej jak teoretycznie się da – nie można napisać posta
–=[SzkodniK]=– –=[506112282]=– –=[790525980]=– –=[szkodnikbyd@gmail.com]=–
-=[cytrynowy]=-
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 gru 2006, 23:10
Posty: 6161 (890/431)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: X9 TA 2,5v6 MT 98r.
X9 TA 2,5v6 AT 01r. dawca
X9 TA 2,5v6 AT 99r. green
5 CW 1,6D 11r.
MX-5 NC 2,5 06r
były:
6 GG 2,0 02r.
626 GF2,0HP 98r.
323f BG 1,6 91r.

Postprzez piwo » 24 lut 2021, 10:21

no poznan jest jaki jest. nudny dla otoczenia i fajny dla kierowcy i tylko kierowcy. tak na prawde tylko kierowcy sie tam licza a reszta nie. auta dostaja w kosc tak ze pozostala czesc sezonu trzeba czesto naprawiac. fajnie jakby poznan byl na zakonczenie sezonu kiedy juz nie szkoda rozwalic auta. no i tak patrzac w temat zostalo 15 miejsc na piatek i sobote. a cena ponad 500zl tak srednio zacheca. nie mowie ze jest wysoka ale niska tez juz nie jest. czyli moze ze dobrze ze temat nie reklamowany bo i chetnych bedzie pewnie garstka i wiekszosc srednio zwiazana z klubem.
Jak mi ten samochód podnosi adrenalinę. Wy też się trzęsiecie jak wychodzicie z auta? Bo mnie drżą ręce i cały jakiś roztrzęsiony.
https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 0&t=115720
http://www.youtube.com/watch?v=ZhyGC3jS ... r_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=jj-Hbid ... iwowarczyk
Avatar użytkownika
Koordynator Zlotów
 
Od: 13 lut 2005, 12:05
Posty: 4731 (212/128)
Auto: Opel Speedster 2001r. B207r,930kg,LSD,RWD, RaceTCS,semislick,320KM
1/4: 13,806s;
tor Poznań: 1m48,4s
tor Łódź 57,5s
Mazda 3 BM 2014r.

Postprzez Kuba323GT » 24 lut 2021, 11:13

Odpowiem zbiorczo zarówno dla szkodnik i piwo jako współorganizator

Panowie wszyscy czekają jak na zbawienie zlotu, spotu track day, i nie marudźcie a że to nie tak, a to że tamto nie takie <spoko> uśmiechnijcie się trochę . Podjęliśmy się jako SAKURA KAZOKU zorganizowania także dla was trackdaya, chociaż może w trochę innej formie jak to było dotychczas, bo czasy są jakie są, a chcemy żeby było chociaż trochę normalniej.

Tak mamy ograniczenia zarówno państwowe jak i torowe i to się wiąże z limitem zawodników których możemy przyjąć
Jedno auto = jeden uczestnik,
jedno auto = 2 osoby w aucie
Ale przecież dla chcącego nic trudnego tylko trzeba poszukać rozwiązania jak wjechać w 4 osoby w aucie bez jazdy na torze.

Postaramy się żeby 70 aut które przyjadą bez jazdy na torze także miały zapewnione atrakcje.

Kolejna rzecz, bilety podzielone są na pule, w każdej jest kilka miejsc na dwa dni i jednodniówki piątek/sobota w odpowiedniej cenie. MazdaSpeed do końca dnia ma dostęp do najtańszych biletów. W sumie 2 dniówek jest 35 ( z możliwością zwiększenia jeżeli będzie taka potrzeba) i 90 jednodniówek pt/sob z możliwością zmniejszenia.

Cena – nie zarabiamy na tym, podpowiem sprawdźcie ceny na inne track daye na torze Poznań. Myślę że będziecie zaskoczeni dobrą ceną którą dla was wynegocjowaliśmy.

Termin dopasowaliśmy się do tego co było możliwe bez imprez towarzyszących żebyśmy miel Tor tylko dla was. Zakończenie sezonu na Poznaniu – kto wie może też go zrobimy – tylko wtedy będzie marudzenie, a że za zimno, a że auto mi nie działa. Zawsze się znajdzie jakiś argument.

Dlatego głowa do góry. Always look on the bright sight of life.

Miłego dnia i smacznej kawusi <serduszka>

RACE & CHILL
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2016, 19:03
Posty: 54 (4/5)
Skąd: DW Wrocław
Auto: 323 BG GT BP '89 była
mx5 NA 95 była
speed3 07 jest

Postprzez szkodnik_byd » 24 lut 2021, 12:24

Kuba323GT napisał(a):, i nie marudźcie a że to nie tak

Kuba323GT napisał(a):uśmiechnijcie się trochę


ja naprawdę jestem uśmiechniętym człowiekiem nic się nie martw – bardzo się cieszę, że jako Sakura Kazoku Gajin organizujecie track day – bajka – pierwszeństwo dla klubu MS to już 2 bajki – fajna zabawa bezcenna – i to to tu chodzi

jednak skoro jesteśmy na stronie MS – to nie chciałbym – aby to co wy organizujecie było zamiast naszej imprezy – a potem zarząd stwierdzi – że przecież był poznań i chętnych nie było więc po co organizować zlot

skoro daje się nam 1 dzień 24 godziny na zaplanowanie track daya – to nie nazywajmy tego niczym innym jako możliwością pojeżdżenia na TP – ot moje przemyślenia – fajnie, że może wejść publika ale tych naszych klubowych ALE jest jeszcze więcej

czy zdążymy się wszyscy skrzyknąć na jeden dzień,
czy wszyscy zapiszą się na dwa dni
czy jako publika na dwa dni mogę przyjechać tylko w jeden
i wiele wiele innych CZY – na które potem możemy usłyszeć że było i co się czepiamy

tak więc podsumowując drogi
Kuba323GT napisał(a):współorganizator
e – bardzo się cieszę że udaje wam się zorganizować TP – i jestem pewny, że liczba uczestników szybko zapełni się w 100%

pozdrawiam szkodnik
–=[SzkodniK]=– –=[506112282]=– –=[790525980]=– –=[szkodnikbyd@gmail.com]=–
-=[cytrynowy]=-
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 gru 2006, 23:10
Posty: 6161 (890/431)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: X9 TA 2,5v6 MT 98r.
X9 TA 2,5v6 AT 01r. dawca
X9 TA 2,5v6 AT 99r. green
5 CW 1,6D 11r.
MX-5 NC 2,5 06r
były:
6 GG 2,0 02r.
626 GF2,0HP 98r.
323f BG 1,6 91r.

Postprzez Kuba323GT » 24 lut 2021, 13:37

szkodnik_byd napisał(a): ja naprawdę jestem uśmiechniętym człowiekiem nic się nie martw – bardzo się cieszę, że jako Sakura Kazoku Gajin organizujecie track day – bajka – pierwszeństwo dla klubu MS to już 2 bajki – fajna zabawa bezcenna – i to to tu chodzi
bardzo się cieszę że doceniasz <serduszka>

szkodnik_byd napisał(a): jednak skoro jesteśmy na stronie MS – to nie chciałbym – aby to co wy organizujecie było zamiast naszej imprezy – a potem zarząd stwierdzi – że przecież był poznań i chętnych nie było więc po co organizować zlot
nie widzę lasu rąk do podjęcia się tego przedsięwięcia, dlatego robimy to przy współpracy z MS

szkodnik_byd napisał(a): skoro daje się nam 1 dzień 24 godziny na zaplanowanie track daya – to nie nazywajmy tego niczym innym jako możliwością pojeżdżenia na TP – ot moje przemyślenia – fajnie, że może wejść publika ale tych naszych klubowych ALE jest jeszcze więcej
szukajmy rozwiązań nie problemów

szkodnik_byd napisał(a):czy zdążymy się wszyscy skrzyknąć na jeden dzień,
to zależy indywidualnie od człowieka, nie trzeba dyskutować i się zastanawiać czy zdążę, a zapisać się jak zrobiły to już kolejne osoby
szkodnik_byd napisał(a):czy wszyscy zapiszą się na dwa dni
po co każdego namawiać na coś na co nie ma ochoty, przyjedź nawet na jeden dzień, spotkasz starych znajomych z MS i chyba na tym nam wszystkim zależy
szkodnik_byd napisał(a): czy jako publika na dwa dni mogę przyjechać tylko w jeden
no wybacz ale to już twoja indywidulna chęć i trochę myślenia, pytanie na poziomie czy jak kupie bilet na 3 dniowy festiwal to musze być na wszystkich dniach i koncertach <oczko>

szkodnik_byd napisał(a): bardzo się cieszę że udaje wam się zorganizować TP – i jestem pewny, że liczba uczestników szybko zapełni się w 100%
dziękuję i mam nadzieję że do zobaczenia
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2016, 19:03
Posty: 54 (4/5)
Skąd: DW Wrocław
Auto: 323 BG GT BP '89 była
mx5 NA 95 była
speed3 07 jest

Postprzez szkodnik_byd » 24 lut 2021, 16:01

Kuba323GT napisał(a):zkodnik_byd napisał(a):
skoro daje się nam 1 dzień 24 godziny na zaplanowanie track daya – to nie nazywajmy tego niczym innym jako możliwością pojeżdżenia na TP – ot moje przemyślenia – fajnie, że może wejść publika ale tych naszych klubowych ALE jest jeszcze więcej
szukajmy rozwiązań nie problemów


poruszamy dwie różne kwestię – i poprzestańmy na tym dla dobra wszystkich dookoła

Kuba323GT napisał(a):szkodnik_byd napisał(a):
czy zdążymy się wszyscy skrzyknąć na jeden dzień,
to zależy indywidualnie od człowieka, nie trzeba dyskutować i się zastanawiać czy zdążę, a zapisać się jak zrobiły to już kolejne osoby


przez to że jazdy są w dwa dni – część zapisze się na piątek druga część na sobotę i
Kuba323GT napisał(a):spotkasz starych znajomych z MS i chyba na tym nam wszystkim zależy

nie spotkam ich wszystkich tylko daną część – więc co do zasady nie do końca

a wszystko to co napisałem wiązało się z
szkodnik_byd napisał(a):jednak skoro jesteśmy na stronie MS – to nie chciałbym – aby to co wy organizujecie było zamiast naszej imprezy – a potem zarząd stwierdzi – że przecież był poznań i chętnych nie było więc po co organizować zlot


więc jeszcze raz – bardzo fajnie, że Wy organizujecie TP – ale My jako MS – niezależnie od tego powinniśmy planować swoje eventy
–=[SzkodniK]=– –=[506112282]=– –=[790525980]=– –=[szkodnikbyd@gmail.com]=–
-=[cytrynowy]=-
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 gru 2006, 23:10
Posty: 6161 (890/431)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: X9 TA 2,5v6 MT 98r.
X9 TA 2,5v6 AT 01r. dawca
X9 TA 2,5v6 AT 99r. green
5 CW 1,6D 11r.
MX-5 NC 2,5 06r
były:
6 GG 2,0 02r.
626 GF2,0HP 98r.
323f BG 1,6 91r.

Postprzez Agniess » 24 lut 2021, 18:47

Trochę nie rozumiem tej niechęci i marudzenia, bo jest to świetna okazja by:
1. Spotkać się w gronie mazdowiczów i innych zakręconych na pkt motoryzacji.
2. Pojeździć po torze, po całej nitce toru – takich cen nigdzie nie znajdziesz teraz.
3. Pochillować w ekstra atmosferze <faja>

Trudne czasy nastały, mnóstwo wydarzeń było odwoływanych do tej pory, część osób przestała zabierać się za organizację czegokolwiek, a ekipie od Sakura Kazoku Gajin 21 się chce i jeszcze zapraszają Mazdaspeed – mogliby robić wydarzenie na wyłączność – to nie, maruderzy, tak źle tak niedobrze... :| <nie>

Nie wiadomo co przyniesie jutro, trzeba korzystać! <jupi>
Świetna okazja do odwiedzenia Toru Poznań, Bagietki jadą! <spoko>
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 13 kwi 2010, 09:54
Posty: 530 (0/18)
Skąd: Wlkp.
Auto: 323f BG 1.8 90r

Postprzez Kuba323GT » 24 lut 2021, 19:04

szkodnik_byd napisał(a):więc jeszcze raz – bardzo fajnie, że Wy organizujecie TP – ale My jako MS – niezależnie od tego powinniśmy planować swoje eventy


Dawaj stary pokaż na co Cię stać, wykaż sie chociaż odrobiną inicjatywy. Zrób coś tylko jako MS a jako mazdziarz z chęcią przyjadę, a nie szukasz ALE za klawiaturą. Zwłaszcza że MS na TP będzie miała swoją strefę, którą z chęcią zorganizujemy jeżeli będzie taka potrzeba.

Jest rozwiązanie żebyś spotkał wszystkich – przyjedź na dwa dni <diabełek> . Zarówno tych co jeżdżą w piątek/ sobotę albo przyjechali na dwa dni.

Tyle od mnie <oczko>

RACE & CHILL
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2016, 19:03
Posty: 54 (4/5)
Skąd: DW Wrocław
Auto: 323 BG GT BP '89 była
mx5 NA 95 była
speed3 07 jest

Postprzez ravo » 24 lut 2021, 20:05

Rozumiem Szkodnika i chyba został inaczej zrozumiany.
Bardzo cieszymy się z opcji Poznania teraz i dzięki Sakurze coś jest i jeszcze mamy pierwszeństwo <serduszka> .
Marzy się nam zlot jak za starych czasów ale no właśnie ale... nie ma chętnych do organizacji chłopaki są już mocno wypaleni a i chętnych do przyjazdu jest już coraz mniej :(
Chciałem teraz wstawić wątek Sakury tylko dla klubowiczów ale okazało się, że lista klubowiczów jest tak krótka, że nie miało to sensu :( i to najlepiej pokazuje co się dzieje i w którą stronę to idzie.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Beny » 24 lut 2021, 21:40

ravo napisał(a):
Marzy się nam zlot jak za starych czasów ale no właśnie ale... nie ma chętnych do organizacji chłopaki są już mocno wypaleni a i chętnych do przyjazdu jest już coraz mniej :(
Chciałem teraz wstawić wątek Sakury tylko dla klubowiczów ale okazało się, że lista klubowiczów jest tak krótka, że nie miało to sensu :( i to najlepiej pokazuje co się dzieje i w którą stronę to idzie.
niestety czasy świetności mamy dawno za sobą,zostaną wspomnienia. :( Fb mam od tego roku i widzę że na grupie mazda klub polska jest większy ruch niż na mazdaspeed forum i Ms Fb razem wziętym.
Obrazek
Przemek...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 wrz 2006, 15:22
Posty: 8660 (84/80)
Skąd: KCH
Auto: Mazda 6gh 2.5pb
Mazda Xedos 9 2.5V6 KL
Mazda 323f 2.0 V6 GT

Postprzez Piotr_ » 25 lut 2021, 09:30

To byłby nasz zlot ale podjęliśmy decyzję o współpracy z ekipą Sakury. Winić możecie za to mnie, biorę to na klatę, ale prawda jest taka, że tylu marudnych i wiecznie niezadowolonych ludzi w jednym miejscu nigdy nie widziałem. Wieczne czepianie się nawet największych pierdół, bo nie było parówek, bo zupa za słona, bo jajecznica nie taka, bo <dupa> mnie boli, bo za daleko, bo na jeden dzień, bo tor, bo lotnisko, bo to, bo tamto, bo sramto...
Przypominam, że jako pierwszy fan klub zrobiliśmy imprezę na torze Poznań i to na mega wysokim poziomie i od tego czasu robiliśmy ją cyklicznie co roku, żaden klub nie może się czymś takim pochwalić, ale tu zawsze się marudzi. Chętnych do do pracy przy zlotach za kopa w <dupa> zapraszam do działania a tych co im wiecznie źle pozdrawiam i jak się nie podoba to tam są drzwi papa
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 19:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Postprzez szkodnik_byd » 25 lut 2021, 10:50

Drzwi naszego klubu już dawno działają w jedną stroną – tylko ludzie wychodzą

nadal uważam, że piszemy o dwóch rożnych sprawach

Piotr – jeżeli tak mnie odbierasz to nic na to nie poradzę

Kolego Kubo – wagon chleba i doświadczeń z naszym klubem jeszcze przed tobą – i gadać dawaj Stary to możesz do mnie jak napijemy się razem cytrynówki – a jak pogadasz ze starymi użytkownikami forum – to każdy powie ile potrafię dać od siebie i dla innych – ale to może już opowieści z mchu i paproci – oczekujesz od innych sam daj przykład swoją postawą

a panowie na każdą uwagę – reagują jak dzieci w piaskownicy bardzo fajnie

pozdrawiam
szkodnik
–=[SzkodniK]=– –=[506112282]=– –=[790525980]=– –=[szkodnikbyd@gmail.com]=–
-=[cytrynowy]=-
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 gru 2006, 23:10
Posty: 6161 (890/431)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: X9 TA 2,5v6 MT 98r.
X9 TA 2,5v6 AT 01r. dawca
X9 TA 2,5v6 AT 99r. green
5 CW 1,6D 11r.
MX-5 NC 2,5 06r
były:
6 GG 2,0 02r.
626 GF2,0HP 98r.
323f BG 1,6 91r.

Postprzez Piotr_ » 25 lut 2021, 13:21

Tak, to My (funkcyjni), zawsze źle to odbieramy i przecież nikt się nigdy nie czepia i nie marudzi i zawsze robimy Wam wszystkim na złość i najlepiej niech nikt nie przyjeżdża na zloty. Zapewne w rozmowie twarzą w twarz byłby zupełnie inny odbiór tej konwersacji, ale na forum wyglada to jak czepialstwo i wieczne niezadowolenie. Właśnie dlatego nikt nie chce zająć się organizacją zlotów i w podziękowaniu za poświęcony czas, serce i nerwy dostaje tylko kopa w <dupa>
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 19:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Postprzez zemoj » 2 mar 2021, 13:04

Uwagi Szkodnika (jakiekolwiek podniesione na tym forum), wynikają z pewnością nie z chęci złośliwego wytknięcia komukolwiek jakiś uchybień, a tylko z troski o kierunek w którym zmierza Klub oraz Forum. Dobrze wiecie, że to nie jest jakiś tam przypadkowy Józek, który wpadł na forum pohejtować. Jako Stary Klubowy Dinozaur, wieloletni PR, człowiek który zawsze chętnie pomagał przy organizacji zlotów, człowiek któremu dzięki jego niezrównanej gościnności i nieustannej gotowości do pomocy można śmiało przypisać ściągnięcie masy nowych ludzi w szeregi społeczności MazdaSpeed – z pewnością przejmuje się losem Forum/Klubu MS bardziej niż przeciętny forumowicz i pewnie też dlatego zabiera głos w, bądź co bądź, istotnych klubowych sprawach. Trochę nie rozumiem obruszenia wobec jego wypowiedzi.

Spostrzeżenie, że dla Klubu MS nastały gorsze czasy i że raczej nie rozwija się on w ostatnim czasie, to chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Winić można za to szeroko pojęte "ciężkie czasy", wszyscy staliśmy się bardziej wymagający, wygodni (w końcu prościej wrzucić post z fotką na fejsową grupę niż na forum i tam też z reguły szybciej uzyska się odpowiedź na zadany problem niż na staromodnym forum). Raczej nie jest to niczyja wina, a po prostu znak czasu.

Do osób funkcyjnych w Klubie zawsze miałem duży szacunek i wdzięczność za to, że poświęcają swój prywatny czas na organizowanie czegoś, w czym mogłem uczestniczyć – czy to funkcjonowanie samego forum, czy organizację zlotów. Nieco naiwnym jest jednak oczekiwanie, że niezależnie od tego co wyjdzie, opinie mają być tylko pozytywne albo żadne. Od poklepywania po ramionach postępu się nie dokona, więc KONSTRUKTYWNĄ krytykę, zgłaszanie uwag i podsuwanie pomysłów uznać raczej za coś naturalnego. Odpowiedź: "to zróbcie sobie sami", to nie odpowiedź ;)

Covid też swoje dołożył i na zloty piknikowe w starym stylu, pewnie w najbliższej przyszłości nie ma co liczyć. Tajemnicą nie jest też, że właściciele obiektów na których można się ścigać wyczuli zwyżkową koniunkturę i zaczęli ostro podnosić ceny z roku na rok, co siłą rzeczy musi odbić się na cenach zlotów. Jestem przekonany, że tam gdzie coś organizujemy i tak mamy maksymalnie tanio, bo tak zawsze było. Poznań zawsze będzie najdroższym obiektem w Polsce w dodatku ze słabą bazą noclegową (pod kątem zlotów), więc na typowy zlot to się nigdy nie sprawdzi. Track day jak najbardziej. Opcją dla Klubu mogą być jedynie mniejsze obiekty z dużymi ośrodkami w okolicy lub możliwością rozbicia namiotów – na co stęsknieni klubowi piknikowcy na pewno chętnie by poszli :D Z tym jednak z pewnością przyjdzie nam poczekać na lepsze czasy i pozostaje żywić nadzieję, że do tego czasu Klub jakoś przetrwa.

Pozdrawiam przy tej okazji wszystkie dobre klubowe twarze z całej Polski, z którymi już chętnie bym się ponownie spotkał, posmażył kapora, postrzelał z wydechu, pośpiewał przy ognisku i... napił cytrynówki z dużego baniaka <rotfl>
z kropką nad z
Klubowicz
 
Od: 4 sty 2010, 21:12
Posty: 3195 (146/240)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Jest: MX-5 NC 2.5 + M5 CR

Było: MX-3 B6-D, 626 GF FS, 6 GY L3, Lancer CX_3A, 323F BA Z5, Maxima A32 VQ30, Logo, Ave T22 2.0

Postprzez stachan » 3 mar 2021, 19:28

zemoj, masz w rację!

Musimy chyba przeczekać obecny "dołek" – dobre czasy wrócą. Już są kraje, które sygnalizują zakończenie tego korona – wariatkowa... Oczywiście nie tylko pandemia ma wpływ na obecną sytuację Klubu.

Trzeba być jednak dobrej myśli <spoko>

Korzystajmy z tego, co mamy. Dobre czasy wrócą <ok>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez DARO MAZDA 323 » 4 mar 2021, 13:53

strasznie uboga informacia i promocja zlotu ze strony Mazdy ...

co tam w tym zarządzie sie wyrabia ?.....

temat powinien być na 1 stronie forum oraz na FB a tu cisza.....

zróbmy razem z Kubusiem ten zlot ....
VW GOLF VII TDI – 115 KM
Mazda BG 323 2.2 TURBO
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 mar 2013, 10:44
Posty: 2864 (9/62)
Skąd: Wrocław
Auto: GOLF VII Kombi TDI CR-115 KM

Postprzez Mr_Bartek » 4 mar 2021, 13:56

Co jak co, ale na FB i w grupie informacja jest. ;)
Załączniki
Screenshot_20210304-135828_Lite.png
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 12:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez DARO MAZDA 323 » 4 mar 2021, 14:02

Bartku widzisz tutaj 40 chętnych zapisanych z forum mazdy
widzisz gdzieś mrugający baner na 1 stronie mówiący o zlocie
dostałeś e maila i informacją o zlocie

ludzie z forum ode mnie dowiadują się o Torze Poznań i wspólnej imprezie

czy uważasz to tylko na to stać klub ?
wysłanie e – mail do ludzi z forum nic nie kosztuje – wróć kosztuję tylko trochę czasu
VW GOLF VII TDI – 115 KM
Mazda BG 323 2.2 TURBO
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 mar 2013, 10:44
Posty: 2864 (9/62)
Skąd: Wrocław
Auto: GOLF VII Kombi TDI CR-115 KM

Postprzez Mr_Bartek » 4 mar 2021, 14:04

Akurat maile to śliska sprawa. Da się to lepiej zrobić, jasne. Ale zarzucasz brak info na FB, a jednak info tam jest.
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 12:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez DARO MAZDA 323 » 4 mar 2021, 14:29

nie chcę robić tutaj burzy ...
ale promocja jest słaba , bardzo słaba ...
VW GOLF VII TDI – 115 KM
Mazda BG 323 2.2 TURBO
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 mar 2013, 10:44
Posty: 2864 (9/62)
Skąd: Wrocław
Auto: GOLF VII Kombi TDI CR-115 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość