Alarm był/jest montowany fabrycznie i od początku produkcji tak było. OMEGA niekoniecznie, Antykuna tym bardziej rzadkość.
www.mazdaspeed.pl
Kubus88 napisał(a):CezaR83 napisał(a):ale i tak w tle działają inne systemy jak Alarm, Omega i one nie usypiają sie przecież.
Czy ktoś z mających problemy z akumulatorem ma auto bez dokładanych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych czy innych typu antykuna?
czik3n napisał(a):Kubus88 napisał(a):CezaR83 napisał(a):ale i tak w tle działają inne systemy jak Alarm, Omega i one nie usypiają sie przecież.
Czy ktoś z mających problemy z akumulatorem ma auto bez dokładanych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych czy innych typu antykuna?
Ja prócz fabrycznej Omegi nie mam nic, a bateria leci w oczach
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość