Mazda 3 BP 2019 Canada – błąd czujnika siedzenia wagi pasażera

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez plowik » 11 lis 2020, 19:30

Kupiłem niedawno Mazdę 3 IV 2019 nowy model z rynku kanadyjskiego, lekko uszkodzony lewy tył pojazdu. Wszystko już zostało naprawione ale pozostał mi błąd na wyświetlaczu, z którego wynika, że zapisała się w czujniku wagi siedzenia pasażera informacja o kolizji. Cały układ SRS tj wszystkie poduszki powietrzne były i są całe, nr błędu wg specyfikacji mazdy to B00A0:07 -Seat weight sensor collision detection", potrzebuję na nowo skalibrować wagowo siedzenie pasażera lub w najgorszym razie wymienić czujnik i skalibrować ponownie wagowo siedzenie. Emulatorów do tego na rynku nie ma.Szukam fachowca poza ASO, który by to ogarnął, bardzo proszę kolegów klubowiczów znających kogoś takiego o informację i ewentualny kontakt do tej osoby.
Początkujący
 
Od: 7 sie 2012, 21:12
Posty: 9 (0/1)
Auto: mazda 3 2.5 BENZYNA 2019

Postprzez plowik » 25 gru 2020, 19:40

Nareszcie problem udało się rozwiązać, znalazłem super firmę, dla zainteresowanych pozostaje w kontakcie!
Początkujący
 
Od: 7 sie 2012, 21:12
Posty: 9 (0/1)
Auto: mazda 3 2.5 BENZYNA 2019

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323