Strona 1 z 1

Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

PostNapisane: 26 maja 2026, 15:25
przez dine
Cześć,

Szukam 7-pinowego konektora do podłączenia przedniego lewego kierunkowskazu LED. Nigdzie poza aliexpress czegoś takiego nie widziałem. Może ktoś z Was wie gdzie to dostać lub odpowiednio mnie pokieruje? Ten oryginalny się przegrzał, a w środku został jeden pin.

Re: Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

PostNapisane: 26 maja 2026, 21:44
przez Palmer
Spróbuj zapytać o dostępność tego elementu w tym japońskim sklepie, wskazując dokładny symbol/nr części oraz VIN.
https://www.amayama.com/en

Re: Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

PostNapisane: 26 maja 2026, 22:26
przez darrecki
Nie ma tego na allegro w "wiązkach lampy"? To już jest chyba za główną dużą wtyczką wiązki auta?

Re: Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

PostNapisane: 27 maja 2026, 14:44
przez dine
To jest gniazdo, w które wchodzi wtyczka zamontowana bezpośrednio w lampie kierunkowskazu. Wisi to sobie tuż przy zderzaku. Przeszukałem całe allegro i jedyne co znalazłem to gniazdo "samoróbkę" polskiego producenta za ponad 50PLN. Zamówiłem z aliexpress ale czas dostawy trochę długi. Poza tym, nigdzie tego nie ma. Wysłałem wiadomości do kilku sprzedawców na allegro oferujących szrot CX-30. O dziwo, każdy z nich napisał, że nie mają...

Dopisano 27 maja 2026, 14:48:

Palmer napisał(a):Spróbuj zapytać o dostępność tego elementu w tym japońskim sklepie, wskazując dokładny symbol/nr części oraz VIN.
https://www.amayama.com/en


Mają, lecz czas dostawy prosto z JP, to ponad miesiąc.

Re: Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

PostNapisane: 1 cze 2026, 09:21
przez kaguars
I jak? Udało się w 100% samodzielnie?

Re: Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

PostNapisane: 2 cze 2026, 20:52
przez dine
Kupiłem oryginalną wtyczkę razem z zaprawionymi kablami. Jutro odstawiam auto do speca, bo sam nie mam narzędzi by to polutować. Poza tym on zrobi to lepiej.

Re: Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

PostNapisane: 2 cze 2026, 22:27
przez darrecki
Ja nie wiem czemu ludziska lutują wiązki w autach. Tam nie ma grama cyny, wszystko jest zaciskane. Ja również jak coś grzebię, naprawiam przerwane wiązki zawsze używam tulejek zaciskowych i odpowiedniego narzędzia do ich zgniatania. Tanie, szybkie, solidne, nie utleni się, nie trzeba do tego żadnego wręcz skila. Jak widzę tych znanych youtuberów jak łączą wiązki to mi oczy krwawią.