wycie z przodu samochodu

Mazda CX-30 2019–

Postprzez Maniuś » 19 cze 2022, 11:29

Witam
Pięć tygodni temu w CX-30 (150 KM, manual) stwierdziłem w czasie jazdy przy przyspieszaniu i hamowaniu silnikiem wycie z przodu samochodu. Samochód oddałem do serwisu Pro-Moto w Katowicach, który potwierdził pojawianie się wycia i po wstępnej diagnozie stwierdził też to wycie w czasie pracy na luzie. Pięć tygodni minęło przyczyna wycia pomimo skontrolowania szeregu elementów nie została znaleziona. Według serwisu przyczyną nie jest skrzynia biegów. Po mojej interwencji W Mazda Polska otrzymałem szablonową odpowiedź o analizie Działu Technicznego w współpracy z Pro-Moto. Dwa tygodnie minęły od odpowiedzi MP o jakichkolwiek rezultatów brak. Teraz tego samochodu z taką usterką nie mogę nawet sprzedać do czego coraz bardziej się skłaniam. To chyba jest moja ostatnia Mazda.
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2014, 14:04
Posty: 40 (1/1)
Auto: Mazda CX 30-Kanjo, skrzynia 6MT
2,0 -150 kM

Postprzez krzychk » 19 cze 2022, 13:25

No to grzecznie opisz, ale precyzyjnie (i krótko, aby nie zanudzić czytelnika) od ilu tygodni nie możesz korzystać z auta, które _nowe_ zakupiłeś w salonie Mazdy i to wszystko umieść na profilu Mazda Polska...
Szczególnie zacnie będzie Twój komentarz wyglądał na tle reklam nowego CX-60
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2021, 06:58
Posty: 143 (5/23)
Auto: CX30 e-SkyX'21 Hikar/MT/ FWD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9