Akcesoria spojlery

Mazda CX-30 2019–

Postprzez rufi77 » 1 gru 2020, 22:04

Witam
W ASO Mazdy są dostępne jako akcesoria spojlery (listwy ozdobne) na zderzak przód, zderzak tył + boczne drzwi. Cena wysoka około 6000 zł. Na zdjęciach ze spojlerami autko robi naprawdę duże wrażenie, czarne listwy na drzwiach nie są wtedy takie masywne, Czy ktoś widział na żywo, czy warto się nad tym pochylać bo cena z kosmosu ?
Załączniki
pobrane.jpg
Początkujący
 
Od: 3 sie 2017, 16:06
Posty: 7
Auto: Mazda CX3 2018 FL, 2.0 121KM, AT, SkyPassion + Safety, Snowflake White Pearl

Postprzez krabdul » 2 gru 2020, 11:15

Ja widziałem w salonie na czerwonej cx-30 ale tylko z bliskiej perspektywy. Myślę że za darmo bym nie wziął, ale to kwestia gustu, no i mi się ogólnie Red Soul w tym aucie nie widzi więc mogłem mieć błędny osąd (miałem lakier za 1pln a i tak wziąłem tańszy). W tego typu aucie to wygląda trochę jak agro tuning ale jak już mówiłem to kwestia gustu. Jedynie na plus jest to że te spoilery raczej są od boku a nie dołu i nie zmniejszają prześwitu. Jak już coś to rwać od Chińczyków za ułamek ceny, tylko u nich czasem te chromy są lipne i śniedzieją szybko.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2010, 12:07
Posty: 996 (9/62)
Skąd: Kraków
Auto: CX-30 G150 AT AWD
Black Hikari '20

Mazda 3 BM '15
Mazda 6 GG '02
Seat Cordoba SX '96
VW Jetta '87

Postprzez sevecc » 2 gru 2020, 11:54

Tu jest video takiej z nakładkami: https://www.youtube.com/watch?v=d50pHqNJ5Y4&t=390s

Osobiście też wolę bez :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2016, 10:08
Posty: 397 (64/15)
Auto: Była:
Mazda 3 2.0 HB '17
Skypassion + safety
180KM by DiSi
Jest:
Mazda CX-30 100th Anniversary edition

Postprzez Lukk75 » 2 gru 2020, 21:41

Na filmie jest coś innego, dostępne na Ali...
To co maja w salonie niestety jeszcze nie jest dostępne w wersji zamiennika.
Szukałem jakiś czas temu na zderzaki ( przód/tył) i znalazłem to co maja w salonie chyba u producenta w Hong Kongu (Mazda korzysta nawet z tych samych zdjęć) Cena kosmos, a jak znam życie to dowala cło i Vat ( ostatnio są bardzo skrupulatni )to wyjdzie nawet drożej niż w salonie. Do tego salon twierdzi ze tylny dyfuzor nie pasuje do haka....
Może coś się zaraz pojawi, tak jak w CX3. Kupiłem nakładki na zderzaki ze stali pewnie pol taniej niż płaskim w salonie.

Dopisano 2 gru 2020, 21:41:

Na filmie jest coś innego, dostępne na Ali...
To co maja w salonie niestety jeszcze nie jest dostępne w wersji zamiennika.
Szukałem jakiś czas temu na zderzaki ( przód/tył) i znalazłem to co maja w salonie chyba u producenta w Hong Kongu (Mazda korzysta nawet z tych samych zdjęć) Cena kosmos, a jak znam życie to dowala cło i Vat ( ostatnio są bardzo skrupulatni )to wyjdzie nawet drożej niż w salonie. Do tego salon twierdzi ze tylny dyfuzor nie pasuje do haka....
Może coś się zaraz pojawi, tak jak w CX3. Kupiłem nakładki na zderzaki ze stali pewnie pol taniej niż płaskim w salonie.
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2016, 00:15
Posty: 173 (0/4)
Auto: SX4 2,0DDIS 4x4 czarny metalic
CX3 2,0 AWD Titanium Flash
CX30 Hikari, Skyactive X, AWD,, MT, Deep Crystal Blue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9