Strona 1 z 1

P1260 wykryto próbę kradzieży Potrzebny ktoś z IDS

PostNapisane: 10 lip 2025, 14:07
przez CinMar
Witam
Mam problem awaryjny w maździe 3 2014r
Przy wymianie SSU i kodowaniu do auta razem z kluczykami
Pojawił się błąd P1260 wykryto próbę kradzieży , auto nie odpala
Keyless działa , włącza zapłon , centralny działa , rygiel blokady działa
Czy ktoś jest w stanie pomóc w temacie ? Najlepiej z możliwością dojazdu
Między Krakowem a Katowicami

[Usunięte]

PostNapisane: 23 paź 2025, 07:49
przez ouldwood
PostTen post został usunięty przez darrecki 10 cze 2026, 16:03.

[Usunięte]

PostNapisane: 11 lut 2026, 08:03
przez soundboardw
PostTen post został usunięty przez darrecki 10 cze 2026, 16:03.

[Usunięte]

PostNapisane: 29 kwi 2026, 10:48
przez soundsbuttonspro
PostTen post został usunięty przez darrecki 10 cze 2026, 16:03.

[Usunięte]

PostNapisane: 8 cze 2026, 13:46
przez JohnSnow12
PostTen post został usunięty przez darrecki 10 cze 2026, 16:03.