Android Auto – wersja oficjalna

Dział przeznaczony do rozwiązywania problemów z systemami elektronicznymi nadwozia

Postprzez andrep » 1 mar 2024, 16:26

Zaznacz w AiO usuń wszystko takie trzy kreski po lewej na samej górze wtedy wszystko się odznaczy na czerwono i będziesz miał czysto :)
Załączniki
1.png
Mazda CX3 AWD Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2016, 17:58
Posty: 2517 (79/176)
Skąd: Kraków
Auto: Była/jest...
Mazda CX3 2016,Soul Red, AWD 2.0 154 KM AT,Sky Passion+Pakiet Saffety
Jest
BMW i3 "elektrowóz"2018 (XII) 170KM

Postprzez Luda » 2 mar 2024, 23:14

Zrobione ! Dzięki wszystkim za pomoc <spoko>
Miałem duże obawy i lęk przed aktualizacją, znalazłem pod Warszawą człowieka (z ogłoszenia) zadzwoniłem, pojechałem i wróciłem, lekko wk.....ny , z niczym, próbował to robić z telefonem w ręce i nic z tego nie wyszło... <rotfl>

Popytałem, poczytałem, przygotowałem co trzeba, sprawdziłem sumy kontrolne na pendriwie, wyczyściłem wszystko z MZD-AIO-TI, wgrałem ID7_recovery i do dzieła (z duszą na ramieniu).
Trwało to około 50 – 55min <jupi> <jupi>

To co myślałem że będzie najłatwiejsze okazało się wielką męką, a mianowicie wyjęcie starego HUB-a USB.
Już chciałem rezygnować bo zrobiło się ciemno, ale przyniosłem lampę i dokończyłem.
Wgrałem kilka opcji z MZD-AIO-TI, ale nie wiem co warto, a co odpuścić, może coś podpowiecie ?
Bedę używał Apple CarPlay.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2019, 15:09
Posty: 72 (8/2)
Skąd: Płock
Auto: Mazda CX--5; 2.0 165 KM;
AWD

Postprzez Luda » 5 mar 2024, 18:40

maku99 napisał(a):Carlinkit jest podlaczony tylko do zasilania przez USB (np powerbank). Laczysz sie do WIFI, potem otwierasz strone, zmieniasz ustwienia i spowrotem podpinasz do MZD. Zmiana DPI dziala na 100%

Przeglądam już jakiś czas i nie mogę znaleźć gdzie jest zmiana DPI ?
Czy może w nowym sofcie już to usunęli, bo mam Softvare ver. 2024.01.18.1053
To wszystko co mam, chyba że coś źle robię ?
Załączniki
Bez_tytułu_1.jpg
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2019, 15:09
Posty: 72 (8/2)
Skąd: Płock
Auto: Mazda CX--5; 2.0 165 KM;
AWD

Postprzez Damianek » 10 mar 2024, 07:56

Cześć, czytam że działa Wam dotyk przy CarPlay podczas jazdy. Czy to da się ustawić bez modów AiO? Mam oprogramowanie 70.00.367 (Mazda Cx-3) i tutaj z AiO chyba będzie "lipa". Moduł z usb-c (po kablu).
Ps. Jakby się ktoś zastanawiał, a trafiają tutaj osoby z CX-3 to bez problemu zamontowałem (trochę się tylko głowiłem z rozebraniem kokpitu, ale finalnie bez problemów (40 minut kombinowania, 10 minut roboty).
Początkujący
 
Od: 9 lis 2019, 07:43
Posty: 18 (4/0)
Auto: Mazda 3 2016 1.5D

Postprzez Luda » 11 mar 2024, 12:27

Damianek napisał(a):Cześć, czytam że działa Wam dotyk przy CarPlay podczas jazdy.

Działa i to wyjątkowo dobrze <jupi>
Ale ja najpierw poczytałem i zostałem przy sofcie 70.00.100, wgrałem kilka dodatków z MZD-AIO-TI
I tak chyba zostanie bo mam wszystko co potrzebuje, chodzi wyjątkowo płynnie.
Używam CarPlay-a, ale sprawdzałem AA i też chodzi lepiej niż wersja nieoficjalna.
ps.
Największym moim problemem było brak Replaio Radio, ale już sobie z tym poradziłem.
Znalazłem alternatywę na iPhone jest to Audials Play, może się komuś przyda.
Wszystkie ulubione radyjka w jednym miejscu, pokazuje nazwy i okładki wykonawców, czego więcej chcieć <serduszka>

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2019, 15:09
Posty: 72 (8/2)
Skąd: Płock
Auto: Mazda CX--5; 2.0 165 KM;
AWD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323