Videorejestrator

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Guga » 11 gru 2021, 07:05

Witam. Czy ktoś zakładał videorejestrator do CX 3? Co polecacie? Myślę o wydatki rzędu 800, 1000 zl Istnieje możliwość połączenia kamery tylnej rejestratora z monitorem nawigacji? Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 1 gru 2021, 16:48
Posty: 1
Auto: Mazda CX 3, 2.0, 88kw, 2017 r

Postprzez zelmar » 18 wrz 2022, 17:39

Cześć. Ja w sprawie wątku, ale nie dokładnie w temacie :–)

Mam CX-5 z 2019 r. Zakupiłem trzykanałową VIOFO T-130. Kupiłem także zestaw podtrzymujacy napiecie hardwire kit 4 od viofo do trybu parkingowego. Trzeba także użyć bypassów do bezpieczników. Mazda ma bezp. te mini z niskim profilem. Użyłem takich bypassów (mnóstwo tego w sieci – pewnie z jednej fabryki, ale różni dystrybutorzy) i po wetknięciu mam wrażenie, że to za lekko (za płytko) siedzi i może w każdej chwili wypaść. Czy także z czymś takim się zetknąłeś? A jeszcze lepiej, czy i jak temu zaradziłeś?

Mam jeszcze jedno pytanie, ale tylko do odp. jak jesteś w temacie :–) Kamerka działa po podłączeniu przez zapalniczkę, ale w żaden sposób nie chce gadać z tym HK4. Probowałem różnych opcji, ale albo jest zepsuty, albo (jak widziałem jeden filmik w sieci – po rozebraniu okazało się, że kabelki w środku były źle połączone). Będę zapewne reklamował ten zestaw.

Pozdr.,
Marcin
Początkujący
 
Od: 4 lut 2021, 20:43
Posty: 3
Auto: Mazda CX-5 AWD 2.5 SkyPassion

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9