MegaZlot Czaplinek 2018 – wrażenia ze zlotu.

24 – 26 sierpnia 2018

Postprzez stachan » 26 sie 2018, 10:47

Czaplinek_MegaZlot_18_banner.jpg


Prosimy o podzielenie się z forumowiczami wrażeniami ze zlotu... <ok>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 17:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Bartosz_ » 26 sie 2018, 10:49

:D Tak było :D
Klubowicz
 
Od: 2 mar 2008, 17:49
Posty: 1439 (39/61)
Skąd: Grudziądz
Auto: Mitsubishi Pajero Pinin
Opel Vectra Signum

Postprzez Nightfall » 26 sie 2018, 14:54

Zlot był naprawdę mega :D <serduszka>
Pogoda nawet dopisała nie za zimno nie za gorąco i co najważniejsze nie padało <ok>
Ośrodek był ok jeśli chodzi o pokoje.
Chciałbym podziękować Matiemu Rx8 za możliwośc poprowadzenia jego Rexa , Xedowi za niezapomnianą przejażdżkę jego Mx5 oraz lochunowi za super driftowanie.
Siemkowi I Zdravkowi za super towarzystwo i mnóstwo śmiechu.
Nightfallówna
Dum Spiro Spero.....
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 11 lut 2013, 22:32
Posty: 4111 (138/173)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Auto: Mazda 6,kombi ,2006 rok, 2.0 diesel, Dpf out,chiptuning 130 KM/363 Nm,Phantom Blue

Postprzez siemek55 » 26 sie 2018, 16:17

Łukasz jak zwykle piewszy. Ja pozostanę w gronie drugich <rotfl> . Podziekowania dla organizatorów za zlot. Udało sie <jupi> . Fajnie było zobaczyć ponownie znajome twarze jak i nowe. Osrodek naprawdę przyzwoity. Spało sie w gorszych warunkach. Szacun dla twardzieli w namiotach. Chętnie wrócę do Czaplinka za rok.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 mar 2011, 10:18
Posty: 1314 (63/18)
Skąd: Zielona Góra
Auto: M6 GJ'15 2.5 AT Skypassion
M3 BK'03 1.6

M6 GY'05 2.0/pojechała do szwagra ;)

Postprzez chmielu_KL » 26 sie 2018, 20:13

Jak zwykle było zabawnie :) dzięki Madziol za mile spędzony wieczór jak i ranek, bo gdyby nie Ty wraz z małżonką zanudziłbym się na śmierć :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez Mateo_RX » 26 sie 2018, 20:22

Miło znowu było pojawić się na zlocie Klubu Mazda Speed. Wrażenia jak zwykle bardzo pozytywne. Miło było po raz kolejny się spotkać w takim gronie i poznać nowe osoby :). Co do samego zlotu to organizacja na wysokim poziomie. OS bardzo fajny. Chociaż w niektórych momentach było bardzo ciasno ale ogólnie na duży plus.
Zabrakło mi tylko testu stuarta oraz precyzyjnego parkowania, które z tego co mi było wiadomo miało się pojawić. No ale trudno. Jak dla mnie nieodbycie się tych konkurencji zrekompensowala strefa driftu. Dzięki lochun za przejażdżkę :D to był genialny pomysł żeby stworzyć taka strefę ;). Wielkie pokłony dla organizatorów. Jak zwykle wykonaliscie kawał dobrej roboty. <spoko> <spoko>.

Mam jeszcze informacje dla Piotra ;) wczoraj jak rozmawialiśmy, wspominaliśmy zlot sakura i tor Pixers Rings. Może warto na przyszły rok pomyśleć aby tam właśnie zorganizować jeden ze zlotów. A wiemy, że tor jest na prawde bardzo fajny :D
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Ziemi Lubuskiej
 
Od: 6 cze 2016, 20:45
Posty: 648 (12/21)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mazda RX-8 1.3 HP ''Szara Osa''

Postprzez Płomień » 26 sie 2018, 20:24

Zlot był suuuper, nie było chwili spokoju, nie było czasu na nudę, ale był czas na śpiewanie przez pół nocy. Kareoke z Fiveopackiem <rotfl>
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2018 miejsce 1
 
Od: 13 lis 2014, 17:47
Posty: 1120 (25/84)
Skąd: Łódź / Kowary
Auto: Xedos 6 KL `92
323C `96 ZM-VE
Mazda 6 GH

Postprzez sylwia323F » 26 sie 2018, 21:16

Wielkie podziękowania dla wszystkich organizatorów. Zamówili nawet pogodę :) Zlot uważam za bardzo udany. Niech żałują ci co nie byli :) Szczególne podziękowania kieruję do mojego Piwoszka za opiękę nad naszym maluszkiem w tym czasie matka mogła szaleć na ćwiartce oraz na osie. Bardzo dziękuję Onyxowi za cierpliwość oraz Fasoli za wspólną jazdę na osie <jupi> Niestety nie udało się nic wygrać :( Może następnym razem. Jedzenie w ośrodku było dobre a ja wyłowiłam szyszkę w grochówce <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 cze 2010, 18:20
Posty: 799 (52/35)
Skąd: Kobyłka, Marki k/Warszawy
Auto: jest: Mazda 3 BM 2014r.,
Opel Speedster Piwa,
było: Mazda 323 F 1,3 1999r.,
Citroen C2 1,6l VTS 2006r. Piwa:–)

Postprzez Dave » 26 sie 2018, 21:40

Słyszałem, że liść dęby dodaje się do ogórków kiszonych, ale szyszki do grochówki? Mam nadzieję, że fotka i przepis trafi do wątku kulinarnego, bo to hicior jest ;P
Dzięki za spotkanie ;) z roku na rok, kojarzę coraz więcej twarzy z nickami.
Madziol, aż taki maruda to Ty nie jesteś :) możesz zostawić nick, napewno wszyscy go zapamiętamy ;)
Zabawa była super.
Dzięki dla Trzydziecha, że przewiózł na OSie moją trzyletnią córeczkę :D mała łapie bakcyla ;)
Dzięki Piotr_, Alien, Adis555, FIVE, Lochun za przejazdy i upalanie z juniorem ;P rośnie nowe pokolenie pozytywnie zakręconych ;P
I najważniejsze Dziękuję Drift TAXI ;) zaje fajna inicjatywa, choć troszkę spełniłem marzenia. Strefa upalania jest spoko.
Czekamy na kolejne złoty :D
Była MAŹDZINKA 323C BA 1,3 B3, 323F BA 1,8 BP, MPV LW 2.0 FS-DE
Jest: M5 CR 2.0 z podtlenkiem gazu
Mitsubishi Colt 05 1.3 ;)
Siemandero
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 1 sie 2013, 22:59
Posty: 1399 (412/119)
Skąd: Bydgoszcz, Pruszcz k./Gostycyn
Auto: Obecnie: Mazda 5 2.0 Pb+LPG '07
Mitsubishi Colt CZ3 1.3 '05
Kiedyś: Mazda 323c BA 1.3 '94
Mazda 323f BA 1.8 '94
Mazda MPV LW 2.0 '00

Postprzez FrankSF » 26 sie 2018, 21:57

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję :D . Zaraz zabieram się za film :D mam nadzieję ,że uda mi się go jak najszybciej obrobić i udostępnić :)) pozdrawiam i do zobaczenia na następnym zlocie :)
Początkujący
 
Od: 22 lip 2018, 03:46
Posty: 5 (0/11)
Auto: Opel Speedster Turbo

Postprzez Mateo_RX » 27 sie 2018, 00:35

A ja jeszcze mam jedno pytanko;p
Kiedy możemy spodziewać sie wynikow konkurencji i wszystkich czasów ? ;P
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Ziemi Lubuskiej
 
Od: 6 cze 2016, 20:45
Posty: 648 (12/21)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mazda RX-8 1.3 HP ''Szara Osa''

Postprzez Bo_Lo » 27 sie 2018, 10:18

Cos tam naskrobię...Jeśli chodzi o zlot-było jak zawsze zaj...scie,to miejsce ma jakiś swój urok,lotnisko fajną nawierzchnię,lubię tu wracać.Co do ośrodka jak i samej imprezy-pierwsze wrażenie jak tam zajechałem ,niby fajnie,wojskowo(taki region),ale już namioty i łazienka ''zewnętrzna'' przerażały.Pewnie gdyby byo 34 stopnie w dzień i 24w nocy jak jeszcze tydzień wcześniej można by było to przełknąć ,ale było zimniej ;)
W tym miejscu szacun dla trzech śmiałków i ich wiernego kota którzy pierwsza nockę zaliczyli w tym ''hiltonie'' hahaha Na szczęści było kilka łazienek w części hostelowej i nie trzeba było korzystać z tej zewnętrznej gdzie nie było nawet ciepłej wody.
Pokoje były uważam znośne,na jedną -dwie noce do przeżycia.Kwestia jedzenia-grochówa jak na wojskowe klimaty słaba,tak jakby ość jej wogóle nie zamieszał przed nalaniem do talerzaudka z kurczaka spoko i mięsko świeże nie marketowe ,karkówka-mi sie trafiła podeszwa od sandała ,nie wiem jak inne,chleb ze smalcem poezja.Śniadanko za to najlepsze zlotowe jakie jadłem,żadnych parówek popękanych,tekturowej szynki z tesco i jajecznicy w proszku.Super jajecznica ,świeży chleb wiejski(w niedzielę :> ),masełko,świeży gzik,szynki różnego rodzaju i porządna kawa ,a nie lurka rozpuszczalna z termosu.W końcu było porządne śniadanie na kaca <jupi>
Dlatego rozważam powrót na ten ośrodek w przyszłym roku ale z pominięciem noclegów w namiotach i wozach-te zostana jako awaryjne dla smiałków którzy będą tegosami chcieli ;) ,ale to poczekamy aż spłyną dalsze wrażenia ,skargi i zażalenia :)
Dodam tylko ze na terenie ośrodka jest już gotowa strzelnica na cztery stanowiska i w przyszłym roku bedzie możliwość postrzelania z ostrej amunicji z różnej broni -od pistoletu do AK47 :D
W tym roku zabrakło kilku dni i- papiery nie zdążyły dojść.
Boźe,daj mi cierpliwość,bo jak mi dasz siłę,to ich wszystkich rpzp...le
Godzilla is coming...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 5 lis 2007, 19:59
Posty: 4378 (423/201)
Skąd: Poznań
Auto: bylo:
BF,BG,BJ,subaru impreza
jest:
Mazda Premacy 03'FP,323f BA BP :D

Postprzez malutka » 27 sie 2018, 10:26

Mateo_RX napisał(a):A ja jeszcze mam jedno pytanko;p
Kiedy możemy spodziewać sie wynikow konkurencji i wszystkich czasów ? ;P

Spokojnie, dziś będą wyniki :)

W imieniu całego zespołu Chrono-tech dziękuję za kolejną profesjonalną imprezę :D

Jeśli ktoś poczuł się urażony naszymi prośbami o zejście widzów ze środka pasa, to najmocniej przepraszamy, ale głównie rozchodziło się o Wasze bezpieczeństwo i sprawny dojazd zawodników na start. Staramy się tak wszystko organizować – wyniki dostępne on-line i dobrze widoczne z pewnej odległości na tablicach, żebyście mogli w bezpieczny sposób śledzić przebieg konkurencji. I oczywiście nie ma co ukrywać, przez cały dzień pisku opon i ryku wydechów trochę lepiej nam się pracuje bez rozentuzjazmowanego tłumu za plecami ;)

Prywatnie jak zwykle było miło zobaczyć mordeczki dinozaurów i poznać nowe osoby. Dziękuję wszystkim za świetne towarzystwo :)

I uwaga, uwaga Bo_Lo, Piotr_ – JAJECZNICA była świetna <spoko> <lol> <lol> <lol> jak i z resztą całe śniadanie. Nasz domek, pieszczotliwie nazywany szafą, też nie był najgorszy :) A co do sanitariatów...cóż... po powrocie, po prostu stwierdziłam, że moja domowa PRLowska łazienka jest śliczna i wspaniała <lol> <lol> <lol>
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Bo_Lo » 27 sie 2018, 10:29

malutka napisał(a):Nasz domek, pieszczotliwie nazywany szafą, też nie był najgorszy :) A co do sanitariatów...cóż... po powrocie, po prostu stwierdziłam, że moja domowa PRLowska łazienka jest śliczna i wspaniała <lol> <lol> <lol>

Obiecuje że w przyszłym roku nie przydzielę Was do ''szafy'' <rotfl>
Boźe,daj mi cierpliwość,bo jak mi dasz siłę,to ich wszystkich rpzp...le
Godzilla is coming...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 5 lis 2007, 19:59
Posty: 4378 (423/201)
Skąd: Poznań
Auto: bylo:
BF,BG,BJ,subaru impreza
jest:
Mazda Premacy 03'FP,323f BA BP :D

Postprzez Bimbak » 27 sie 2018, 10:43

Było super. Konkurencje dostarczyły tylu emocji jak nigdy. Przynajmniej w Bushi na 1/4 walkę mieliśmy na podium do samego końca, a różnice były minimalne i o zwycięstwie decydował już tylko czas reakcji. Lubię takie akcje.
Na próbie torowej już tyle walki nie było, ale emocji też nie brakowało. Efektem tego było to że nawet nie bardzo był czas sobie bokami polatać.

Dziękuję Julowi, Zemojowi i Tito za walkę, Szkodnikowi za duże dawki witaminy C i całej reszcie za dobrą zabawę i wyśmienite towarzystwo, zwłaszcza całemu zespołowi Chrono-tech ;)

Do zobaczenia.
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez WujaTomek » 27 sie 2018, 13:47

Organizacja zlotu super <spoko>
Co najważniejsze – zupełnie nie było czasu na nudę, jednak wolne przejazdy i przerwa umożliwiały spokojne posilenie się i umożliwienie silnikowi ostudzenia się.
Mimo, że pierwszy raz byłem na MS(na pewno nie ostatni) udało się nawet zdobyć 3. miejsce w OESie <jupi>
Teren lotniska rewelacja, dobra przyczepność i stan nawierzchni :)

Żeby nie było samych Ochów i Achów :D (traktujcie jako propozycję, nie jako krytykę):
-może warto byłoby pomyśleć o jakimś foodtrucku na przyszłych zlotach i ewentualnym dużym namiocie w razie opadów(choć na szczęscie ich nie było :) ) dla osób towarzyszących i osób, które nie biorą udziału w konkurencjach?
-no i może zmiana miejsca noclegowego byłaby fajną opcją? Z większą ilością pokoi i możliwością wyboru, my głównie z tego powodu nie zostaliśmy na noc :(

Podsumowując: mega pozytywny zlot, na pewno warto uczestniczyć, aby potrenować i poznać możliwości swojego samochodu w bezpiecznych warunkach, do tego wspaniała atmosfera, którą tworzą uczestnicy, za to dzięki wszystkim :)

Pzdr
Forumowicz
 
Od: 25 lip 2018, 11:04
Posty: 43 (1/2)
Auto: Miata NA

Postprzez Dwojas » 27 sie 2018, 21:46

Ja to powiem tak xD byłem... Słyszalem, że było fajnie, że było dobre jedzenie ale... Więcej grzechów nie pamiętam :D byłem zajęty... :D

Ogólnie zlot sztosiwo, oby więcej takiego klimatu ale następny muszę zapamiętać więcej szczegółów <glupek2>
Obrazek
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2013, 21:17
Posty: 148 (1/2)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 323F BJ '02 ZM-DE+LPG naGwintowana – By Dwojas

Postprzez Fasola » 28 sie 2018, 22:01

Uważam, że zlot wypadł świetnie :). Cieszę się, że miałem choć mierny wkład w przygotowanie tej imprezy ale warto czytać wasze pozytywne komentarze po zlocie a na nim obserwować uśmiechnięte ryjoki :D
Lotnisko przygotowane świetnie, konkurencję super, nawet nie przeszkadzało mi ,że nie było stjułarta i tak nie miałem kiedy tam się pojawić :D. Strefa driftu to coś czego brakowało od lat, fajnie, że znalazł się oponowy sponsor :D. Noclegi nie były tragiczne, spałem pierwszą noc w namiocie i też było spoko. Jedzonko było prze – kozackie :) Dziękuje wszystkim za obecność i możliwość wspólnej rywalizacji :D
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 17 cze 2015, 01:27
Posty: 317 (94/41)
Skąd: miasto złą sławą owiane
Auto: MX5 NA B6
BMW E91 320

Postprzez SPAM » 29 sie 2018, 07:56

Świetnie się bawiłem, choć złoty MS są pechowe dla Retro :D tym razem zawiesił się zawór.
Do 3x sztuka ;) jak na kolejnym coś się wydarzy to na następne przydaje tylko pić :P
Załączniki
IMG_20180828_170731.jpg
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2014, 09:59
Posty: 49 (2/2)
Skąd: Łódź
Auto: #RetroTurboMiata

Postprzez Płomień » 29 sie 2018, 08:20

Ale... ale... ale jak to się stało? Szklanki i gniazda porysowane? Może sprężynki już nie dają rady po paru latach pracy pod odcinką?
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2018 miejsce 1
 
Od: 13 lis 2014, 17:47
Posty: 1120 (25/84)
Skąd: Łódź / Kowary
Auto: Xedos 6 KL `92
323C `96 ZM-VE
Mazda 6 GH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów