Tansfer i wymiana oleju w automacie – gdzie w mazowieckim to zrobić?

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez wloczynet » 30 maja 2017, 09:37

Czołem
Cieknie mi z transferu a dodatkowo po lekturze Waszych wpisów zdecydowałem się na wymianę oleju w automacie. Szukam miejsca gdzie ktoś sensownie by to zrobił. Sprawdzałem poprzednie posty i podane kontakty na Ursynowie (nie robią napraw tylko wymiany). ASO Bołtowicz twierdzi, że transferu się nie naprawia a jedynie wymienia (10 tys), Jaksa również odesłał do innej firmy, która się tym nie zajmuje. Słowem – wyczerpałem swoje pomysły a wyszukiwanie w google traktuję jako ostatni krok.

Pytanie zatem czy macie jakieś osoby/zakłady w mazowieckim (najlepiej Wawa), gdzie ktoś by się podjął rozebrania transferu, przeczyszczenie, ocenę stanu ew. naprawę uszczelnienia + wymiany olejów?

Z góry dzięki!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 mar 2006, 21:44
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-9 Grand Touring (2010)
wcześniej: 626 GF

Postprzez Josh » 10 cze 2017, 21:28

Zapraszam do działu Warsztaty. Temat usuwam
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Xtof
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 13 maja 2008, 10:29
Posty: 1118 (14/26)
Skąd: Poznań
Auto: Rodzinne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9