podświetlenie w środku

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez symt » 15 mar 2022, 20:45

Czy w waszych CX-9 podświetlone są napisy pozycji lewarka biegów (PRND M+/–) ? U mnie (rocznik 2011) ciemno.
Podobnie przyciski od szyb na drzwiach kierowcy – podświetlony jest tylko jeden klawisz – szyba kierowcy. Czy tak powinno być i ewentualnie, czy da się wymienić diody?
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2022, 14:49
Posty: 44
Auto: CX-9 2009 FWD

Postprzez bertono » 21 lut 2023, 18:44

Tak podświetlenie literek przy skrzyni biegów istnieje, to zwykła mała żarówka, troszkę trzeba się pomęczyć i schodzą te maskownice plastikowe, przy okazji demontuje się też u mnie ten dalszy plastik. Na początku byłem przerażony że coś zepsułem ale wystarczy potem popatrzeć na te zatrzaski, zapamiętać i za drugim razem pójdzie łatwiej przez 2 lata 3 razy się przepaliła menda . Jeśli chodzi o podświetlenie to... Nędza. Byłem skrajnie zawiedziony. W kabiniefaktycznie pali się na drzwiach tylko ta jedna szyba /klawisz/, na suficie nic!! Przerąbane. Przynajmniej samo auto i silnik dają super satysfakcję, bo inaczej... A napisz mi kolego, bo tego nie wiem czy blokują się same drzwi po ruszeniu i czy zapala się światło po wyłączeniu auta. U mnie nie. I czasem żeby się zebrać to zapalam światełko i kończy się tak że zostawiam zapalone
Początkujący
 
Od: 19 sty 2021, 17:25
Posty: 10
Auto: Mazda CX-9 2009,silnik 3,7 B+G

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9