Awaria kamery cofania CX-9, 2010 r.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez deelock » 19 sie 2020, 19:05

Witam,
mam problem z kamerą cofania w mojej CX-9, nagle przestala dzialać, jak dotychczas tzn. obraz jest bez kolorów, jest rozmyty, szary, monochromatyczy, można powiedzieć, że nic nie widać. Mam pytanie czy taką kamerę muszę wymienić na oryginalną czy też można podpiąć jakąś inną ? Może ktoś przerabiał ten temat, w ASO krzyknęli mi za samą nową kamerę ponad 5 tyś. złotych
Będę bardzo wdzięczny za pomoc, ewentualnie za namiar na jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie, najlepiej w okolicach Wrocławia.

Pozdrawiam,
Wojtek

Dopisano 19 sie 2020, 19:05:

deelock napisał(a):Witam,
mam problem z kamerą cofania w mojej CX-9, nagle przestala dzialać, jak dotychczas tzn. obraz jest bez kolorów, jest rozmyty, szary, monochromatyczy, można powiedzieć, że nic nie widać. Mam pytanie czy taką kamerę muszę wymienić na oryginalną czy też można podpiąć jakąś inną ? Może ktoś przerabiał ten temat, w ASO krzyknęli mi za samą nową kamerę ponad 5 tyś. złotych
Będę bardzo wdzięczny za pomoc, ewentualnie za namiar na jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie, najlepiej w okolicach Wrocławia.

Pozdrawiam,
Wojtek
Początkujący
 
Od: 19 gru 2010, 20:53
Posty: 7

Postprzez Krzych-Lublin » 6 paź 2020, 18:41

kamera pasuje każda , jeżli masz oryginalne radio będziesz musiał sprawdzić napięcie zasilania.
Początkujący
 
Od: 12 lip 2017, 22:06
Posty: 22

Postprzez sQubany » 6 paź 2020, 20:05

Masz linka.https://allegro.pl/oferta/mazda-cx-9-ka ... 9709386134 .Możesz też oglądnąć klapy z cx9 .Myślę że jak zadzwonisz do sprzedawcy klapy i zaoferujesz 250-300 zł za samą kamerkę to Ci ja wymontuje i sprzeda .Kiedyś też miałem ten problem ugnil pin na wtyczce .Pamiętam że kolega założył mi kamerkę z audi. Bylem bardzo zadowolony bo obraz szczególnie w nocy był dużo dużo lepszy. Wiem też że przelutował kable z niemieckiej kamerki do oryginalnej wtyczki Mazdy.Ja bym zalozyl jakąś kamerkę z nowszego samochodu aby polepszyć jakość obrazu.No ale to Twój wybór . Powodzenia
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2014, 20:41
Posty: 106 (1/4)
Auto: Mazda cx9

Postprzez airbob » 22 paź 2020, 20:55

Też kiedyś robiłem klientowi tą kamerę. Zgnił kabel przy samej kamerze. Szczęśliwie udało się to uratować i porządnie zabezpieczyć. Grzebaniny było dużo bo wiązkę trzeba było odtworzyć i piny w kostkach. Jeśli dodatkowo zacina się dźwignia otwierania bagażnika to prawie na 100% to jest to.
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, Wyświetlaczy m6, Toyota Avensis
Naprawa ZMIENIAREK (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9 i inne
Wyjścia RCA do zewnętrznego wzmacniacza. Płyta startowa do nawigacji GH
kontakt 503304123
http://www.mazdaspeed.pl/forum/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=podz*+airbob*
Sprzedam oryginalny moduł zmieniarki na 6CD do mazdy 3 i 6, montaż
Żarówki podświetlenia klimatronika
kontakt 503304123
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2007, 10:55
Posty: 1544 (0/34)
Skąd: Wrocław gg8161056 tel.503304123

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9