radio gra po wyłączeniu zapłonu / nie zamyka się auto

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez bebza » 15 maja 2019, 23:26

Witam,

dziś spotkałem się z dziwnym problemem. Żona przyjechała autem, zaparkowała, po czym po 2 godzinach wyszła na spacer z psem i powiedziała, że w aucie gra radio.
Auto było zamknięte, nie dało się otworzyć z "gumek" w klamkach i z pilota (keyless).
Otworzyłem grotem, odpaliłem, zgasiłem, wyłączyłem zapłon – radio gra dalej. Po wyjściu z auta nie da się go zamknąć ani pilotem ani "gumką". Na pilota zero reakcji, a po wciśnięciu "gumki" takie pikanie szybkie jak przy próbie zamknięcia auta z zostawionym zapłonem.

Jakieś sugestie???? :|
Żeby nie rozwalić baterii radiem odłączyłem aku, dodam od razu, że wyłączenie zasilania na 10 minut nic nie zmieniło.
Po zamknięci drzwi dodatkowo mruga kontrolka z prawej strony zegarów pod prędkościomierzem – auto z otwartą kłódką (rozumiem, że skoro się nie zamyka to alarm / immobilizer nie uzbrojony) oraz kontrolka kluczyka czyli wg auta stacyjka nie została wyłączona.

Edit.

Auto w cudowny sposób ozdrowiało samo z siebie....
podczas diagnostyki w serwisie przez 2,5 godziny nie udało się nic znaleźć..... żadnych błędów, uszkodzeń itp. Po 4 dniach wszystko wróciło samo do normy.
Początkujący
 
Od: 26 lut 2017, 14:59
Posty: 17
Skąd:
Auto: Mazda CX-9 3.7 2015 USA

Postprzez rafik85 » 23 maja 2019, 20:00

Chyba bcm kuca
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2017, 09:15
Posty: 904 (0/19)
Auto: 3 2.5 awd 250KM 2022
mx5 2.0 184KM 2021
Cx5 2.5 awd 2016
Diagnostyka kodowania itp

531640670

Postprzez Tambi » 18 lis 2021, 10:52

Masz swoje problemy, ale nie mogę znaleźć dobrego miejsca, w którym mógłbym kupić fajne skórki do CS GO. Może mi Pan polecić coś ciekawego? Słyszałem, że na stronie https://skins.cash/pl można znaleźć naprawdę fajne skórki. Jak myślisz? Będę bardzo wdzięczny za Rady.
Początkujący
 
Od: 18 lis 2021, 10:51
Posty: 1
Auto: e46

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9