Żarówki LED H11 do reflektora z soczewką

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez koszalin11 » 9 sty 2019, 17:59

Witam. Czy ktoś z Was zakładał może żarówki LED H11 do reflektorów z soczewkami? Wiem,że jest to nielegalne, ale jak oglądam różne filmiki to widać, że świecą dużo,dużo mocniej i mają wyraźne odcięcie prawie jak zwykłe żarówki. Jak z miejscem w reflektorze, mieszczą się?
Forumowicz
 
Od: 28 wrz 2018, 10:00
Posty: 77 (0/3)
Auto: Mazda CX-9 3.7 AWD + LPG 2011R

Postprzez UCASH » 9 sty 2019, 22:22

https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 9&start=60 w dziale 6 jest temat to poczytaj sobie

Im wolniej jedziesz, tym dłużej Cię widza
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 18 cze 2017, 21:26
Posty: 790 (14/12)
Skąd: Bytom
Auto: Mazda6 GH 2.0

Postprzez sQubany » 10 sty 2019, 11:04

Żarówki led .Powiem tak pokusiłem się na takie żarówki H4 do motocykla. Zamówiłem na aliexpresie firma XLXG . Barwa światła 4300 lub 5000k teraz juz dokładnie nie pamiętam ale nie chciałem zbyt mocno świecić na niebiesko by nie prowokować służb mundurowych.I teraz sedno na 100pkt daje 150pkt <glupek2> Żarówki super świecą odcięcie idealne barwa światła idealna .Więc zachwycony jakością zamówiłem jeszcze jedne H4 do samochodu żony i dla siebie H11. Przypłynęły oczywiście pierwszą barką z Chin i juz po miesiącu mogłem montować .Żarówki żony ideał piękna idealna mocna biała barwa i idealne odcięcie w porównaniu z zwykłymi żarówkami to dzień i noc .Ale z kolei H 11 w mazdzie juz kiepsko świeciły.Tylko że ja wcześniej miałem zamontowane przez poprzedniego właściciela chińskie pseudo ksenony które podejrzewam że powypalały odbyśniki i tak prawdę mówiąc to moja mazda na wszystkich żarówkach zwykłych ledowych czy pseudo ksenonach ma bardzo słabe światła.Więc ledy powędrowały do półki a ja juz rok czasu zabieram się za rozklejenie lamp i oddanie odbłyśników do regeneracji.Myślę że gdybym miał dobre odbłyśniki cieszył bym się takim samym światłem jak w motorze czy samochodzie żony .Ja nie żałuję zakupu i mogę polecić tylko nie przeginajcie z barwą (do 5000K)bo białe świecą rewelka a po co kusić los .
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2014, 20:41
Posty: 106 (1/4)
Auto: Mazda cx9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9