Pilot do fabrycznego DVD prośba

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez bebza » 31 paź 2017, 17:22

Moi drodzy,

Mam prośbę – czy ktoś z Szanownych na forum z okolic Łodzi jest w posiadaniu oryginalnego pilota i mógłby go pożyczyć na dosłownie 1 dzień?

Niestety poprzedni właściciel zgubił go. Kupiłem jeden na amerykańskim ebay'u ale niestety okazał sie uszkodzony. 100 $ poszło jak krew w piach i tyle. Odsyłać go średnio mi się chce, tym bardziej, że ciężko mi dojść do porozumienia ze sprzedającym, a kolejny zakup zblokowała mi moja ładniejsza połowa i to w dość głośny i ekspresyjny sposób.... <klotnia>

Wpadłem na taki pomysł, żeby "nauczyć" uniwersalnego z możliwością wgrywania kodów bezposrednio pilot pilot.

Będę wdzięczny za pomoc. Jeśli byłby chętny do takiej pomocy ktoś z poza Łodzi to jestem skłonny pokryć koszt wysyłki w dwie strony i oczywiście na czas wypożyczenia wpłacić kaucję w równowartości ceny pilota.
Początkujący
 
Od: 26 lut 2017, 14:59
Posty: 17
Skąd:
Auto: Mazda CX-9 3.7 2015 USA

Postprzez Krzych-Lublin » 24 lis 2017, 17:39

Mam ale jestem z Lublina
Początkujący
 
Od: 12 lip 2017, 21:06
Posty: 22

Postprzez bebza » 3 gru 2017, 19:10

Dzięki za zainteresowanie tematem.

Poszła wiadomość na priv.

Pozdrawiam,

bebza
Początkujący
 
Od: 26 lut 2017, 14:59
Posty: 17
Skąd:
Auto: Mazda CX-9 3.7 2015 USA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9