Doposażenie w audio BOSE + wymiana na DVD [US]

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Dranet » 26 mar 2019, 14:26

Siema.

Działa jak do tej pory najlepiej ze wszystkich chinoli jakie miałem.
Problemem był spory szum, który generowało radio w instalacji z Bose, ale poradziłem sobie instalując High quality Audio Controls – California 2-kanałowe. Poziom szumu aktualnie jest bardzo niski, w sumie muszę się konkretnie wsłuchać aby go usłyszeć.
Jak będzie cieplej robię moda, wrzucam wzmaka Phoenix Gold SX1200.5, aby napędzić przód, tył oraz SUB-a, powinno być idealnie.
Jeśli chodzi o Xtrons, jest OK, chociaż jak odpalam na raz Janosika, google maps, muzykę, to przy wyborze trasy w google mapsach potrafi zalagować, ale już po ustawieniu nawigacji podczas jazdy nie widzę lagów.
Rozpoznawanie mowy za pomocą Google Assistance jest spoko, całkiem nieźle sobie z tym radzi.
Teraz, z perspektywy czasu kupiłbym któregoś Seicane, albo coś podobnego z wbudowanym DSP, na pewno lepiej będzie grać, ale jak szukałem, nie znalazłem żadnego który wspierałby szybki start od włączenia stacyjki.
Miałem brać GMS-a, ale za 1,5 kPLN mam Xtrons+system do kontroli ciśnienia oraz temperatury w kołach i jak na razie jestem zadowolony.

@Rafik85 – w mojej Madzi mam Bose (w tej drugiej :–)), ale myślisz że Bose gra super ? Wsiądź do samochodu z Bowels&Wilkins, to dopiero jest dźwięk na poziomie ... no ale cóż do samochodu nie premium nie będą instalować nagłośnienia premium, to nie ten poziom.
Samemu trzeba kombinować.
Forumowicz
 
Od: 6 mar 2014, 23:45
Posty: 164 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: CX-9 13 GT AWD, 3.7 LPG BRC na jednym parowniku :–)
CX-9 07 Sport FWD na eLPiGi BRC po wymianie silnika na 3,7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9