pytanie nowego użytkownika CX9 EU – prośba o pomoc

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez aerjot_pn » 7 lut 2018, 08:40

od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem CX9 wersja EU i już rodzą się pytania .,..
a) czy można przeprogramować tak kartkę by automatycznie samochód był ryglowany po utracie sygnału (tj. kończę jazdę i odchodzę a samochód sam się zamyka) ...bo zamykanie z przycisku to jak powrót do VW T4 z 91r :) to samo otwieranie
b) klapa easyclose ...czy można ją elektrycznie podnieść inaczej niż z pilota lub przycisku w środku? swego czasu miałem Citroen C5 i klapa ZAWSZE otwierała się elektrycznie, nawet po naciśnięciu klamki na drzwiach ...myślałem ze taką sama funkcję ma przycisk żądania na klapie, a on tylko rozrygluje klapę a otwarcie jest ręczne
c) nawiew w 2 rzędzie ...są kratki na "nogi" i na górę ...ale leci tylko na nogi ...jak musi być ustawiony nawiew z przodu by to zadziało (z tyłu mam tylko temp i silę nadmuchu oraz kontrolkę zadziałania)
d) czy ktoś posiada 'serwisówkę do cx9" chce dobrać się do głośników bo brzęczą, zapalniczek by wymienić na ładowarki itp a nie chcę urywać plastików ...
e) znów serwisówka i dobranie się do tylnego spryskiwacza ...ktoś sobie "pożyczył" a wężyk jest zbyt krótki ii muszę dostać się pod spojler ...
Początkujący
 
Od: 5 lut 2018, 21:05
Posty: 2
Auto: CX9 2009r 3.7 4x4 EU

Postprzez Adko » 8 lut 2018, 17:52

Serwisówki polskiej raczej nie znajdziesz, szukaj w Google : Manual Mazda CX9 pdf

To znalazłem po wpisaniu w goolge, + tłumacz Google ,
Wszystko google daje jak na tacy tylko trzeba po to sięgnąć ;)

1: Zatrzymaj pojazd i zamknij wszystkie drzwi
2: Ustaw zapłon w pozycji ON
3: Wciśnij i przytrzymaj stronę blokady zamka drzwi po stronie zamka w ciągu 10 sekund od włączenia zapłonu, po około 8 sekundach usłyszysz sygnał dźwiękowy.
4: Nawiązując do tabeli, ustal numer funkcji dla żądanego ustawienia i naciśnij stronę odblokowania zamka drzwiowego w ilości wybranego numeru funkcji.

Funkcja 1: Automatyczna blokada drzwi jest wyłączona
Funkcja 2: Wszystkie drzwi i klapa windy blokują się automatycznie, gdy prędkość pojazdu osiągnie około 12 km / h lub więcej
Funkcja 3: Wszystkie drzwi i klapa windy blokują się automatycznie, gdy prędkość pojazdu osiągnie około 12 mil / godzinę lub więcej. Wszystkie drzwi i klapa windy zostaną odblokowane po przełączeniu zapłonu z położenia ON na ACC lub OFF
Funkcja 4: (A / T): Po włączeniu zapłonu i przesunięciu dźwigni zmiany biegów z PARKU do dowolnego innego biegu, wszystkie drzwi i blokada klapy tylnej automatycznie się blokują
Funkcja 5: Tylko (A / T): Po włączeniu zapłonu i przesunięciu dźwigni zmiany biegów z PARK do dowolnego innego biegu wszystkie drzwi i klapa windy blokują się automatycznie. Gdy dźwignia zmiany biegów zostanie przesunięta do pozycji PARK, gdy zapłon jest WŁĄCZONY na wszystkich drzwiach i klapa bagażnika zostanie automatycznie odblokowana.
Forumowicz
 
Od: 29 gru 2015, 10:08
Posty: 44 (2/2)
Skąd: Ślunsk
Auto: Mazda 6, 2.0 LPG Kombi '04
Były : GrandVoyager 3,3 V6 '96, 626 2.0 PB '98 cronos, Ford Taurus 3,1 V6 '96

Postprzez Tomasz Mazda cx9 » 17 kwi 2018, 23:16

Poszukuję instrukcji po polsku do mazdy Cx9 z 2014
Dziękuję
Początkujący
 
Od: 16 kwi 2018, 13:43
Posty: 4

Postprzez ravhtcx9 » 11 lis 2019, 12:33

CX9 wersja EU I funkcja ryglowania nie działa. Próbowałem z pół h i nic.
Aż nie wierzę, że faktycznie nie można ustawić automatycznego ryglowania- to przecież jakaś podstawa nawet bezpieczeństwa. Tym bardziej, że takie rzeczy jak domykanie szyb z kluczyka śmiga.
Czy jest jakiś inny sposób kodowania? Czy ewentualnie ktoś z wersją EU to zrobił u siebie?
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2019, 19:18
Posty: 41 (0/3)
Auto: Mazda CX9 2011

Postprzez Adko » 10 gru 2019, 00:15

CX9 wersja EU ??? z tego co wiem nigdy nie było , ewentualnie mogła być wersja na kanadę z licznikiem w km.
Forumowicz
 
Od: 29 gru 2015, 10:08
Posty: 44 (2/2)
Skąd: Ślunsk
Auto: Mazda 6, 2.0 LPG Kombi '04
Były : GrandVoyager 3,3 V6 '96, 626 2.0 PB '98 cronos, Ford Taurus 3,1 V6 '96

Postprzez matylda » 10 gru 2019, 05:55

W latach 2012 – 2015 była partia 450 sztuk sprzedawana w salonach, w ramach kontyngentu bezcłowego. Wersja sport (w US to chyba Grand Touring), cena 179800zł. Radio, lampy, km – wszystko tak jak ma być. Nawigacja wyświetla komunikaty po angielsku, ale lektor po PL, tyle.
Wcześniej, w poprzednim modelu również była pewna pula aut.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 gru 2015, 23:06
Posty: 160 (0/1)
Auto: CX-9 sport 2015 salon PL
Honda civic Type-R 2017 360KM

Postprzez ravhtcx9 » 10 gru 2019, 07:32

Pisząc wersja EU mam na myśli właśnie taką, która pochodzi z puli limitowanej ilości i była sprzedawana u nas.
Taką mam i w takiej ryglowania brak, podobnie jak BT( radio i kiera bez przycisku Phone)
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2019, 19:18
Posty: 41 (0/3)
Auto: Mazda CX9 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9